TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:50:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey protein za masu?  (Pročitano 15272 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #82 poslato: Oktobar 17, 2013, 12:23:36 posle podne »

Brate citaj datume, sta si se zavozio pa updatujes teme od pre par meseci
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16710


« Odgovor #81 poslato: Oktobar 17, 2013, 09:39:25 pre podne »

Moze mi neko reci da li postoji razlika izmedju ovog: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
i ovog: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-malat-/-etil-ester/SI474-Creatine-Ethyl-Ester.html kreatina? I koja je? Koji mi preporucujete? I sta mogu da ocekujem od njega? Hvala! :)

Kre-alkalyn  ti je kreatin najnovije generacije i najjaci je s'toga su ti potrebne manje doze njega na dnevnom nivou.Sluzi za bolje performanse,sprecava zamor i upalu misica.Ne izaziva nadutost i stomacne tegobe.

Kreatin Etil-ster je esterifikovani kreatin monohidrat i zbog povecane apsorbcije ti ne treba dodatna upotreba dekstroze.
Ne zadrzava vodu i ne izaziva stomacne tegove.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #80 poslato: Avgust 23, 2013, 08:15:08 pre podne »

Moze mi neko reci da li postoji razlika izmedju ovog: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
i ovog: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-malat-/-etil-ester/SI474-Creatine-Ethyl-Ester.html kreatina? I koja je? Koji mi preporucujete? I sta mogu da ocekujem od njega? Hvala! :)

kreatin etil ester je esterifikovani kreatin monohidrat i dobar je kod osoba koje imaju stomačnih problema prilikom uzimanja monohidrata, doze koje se uzimaju su znatno manje i trebalo bi da zadržava manje vode.

Kre alkalyn je kreatin najnovije generacije, i poseban je zbog svoje specifične PH vrednosti koja osigurava najbolju apsorpciju, tj. unosi se manja doza koja se gotovo maksimalno apsorbuje. TakoĂ°e, ne zadržava vodu te je dobar i kod drugih sportova gde ne sme da se poveća telesna težina -atletika,biciklizam i dr...   ne stvara probleme sa stomakom, lako se uzima (kapsule).

Efekti kreatina su uglavnom povećanje snage, izdržljivosti, utiče i na oporavak i na izgradnju mišićne mase, naravno ako su ostali uslovi ispunjeni - a to su kvalitetna ishrana i dobar trening
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #79 poslato: Avgust 22, 2013, 06:30:40 posle podne »

Moze mi neko reci da li postoji razlika izmedju ovog: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
i ovog: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-malat-/-etil-ester/SI474-Creatine-Ethyl-Ester.html kreatina? I koja je? Koji mi preporucujete? I sta mogu da ocekujem od njega? Hvala! :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #78 poslato: Jul 14, 2013, 02:59:54 posle podne »

Tema je o whey proteinu, a ne o gejnerima  i procentu telesnih masti!
Sačuvana
Dimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #77 poslato: Jul 14, 2013, 02:43:30 posle podne »

Ok,i sta pokazujes ovom slikom,da si dodao 4 kg misica za 10 dana ? Pa ti si medicinski fenomen :D
Decko kaze da sam dodao 90 posto sala i ne veruje da imam samo 9.5 BF...pa eto da se uveri :)
E sad, sto ja trebam da dodam jos kg to je druga prica :D


A gde si izmerio da imas 9.5 body fat ? :D
Meni je mereno u lokalnoj banji a imas i neke fore na internetu :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #76 poslato: Jul 14, 2013, 02:40:58 posle podne »

Ok,i sta pokazujes ovom slikom,da si dodao 4 kg misica za 10 dana ? Pa ti si medicinski fenomen :D
Decko kaze da sam dodao 90 posto sala i ne veruje da imam samo 9.5 BF...pa eto da se uveri :)
E sad, sto ja trebam da dodam jos kg to je druga prica :D


A gde si izmerio da imas 9.5 body fat ? :D
Sačuvana
Dimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #75 poslato: Jul 14, 2013, 02:39:57 posle podne »

Ok,i sta pokazujes ovom slikom,da si dodao 4 kg misica za 10 dana ? Pa ti si medicinski fenomen :D
Decko kaze da sam dodao 90 posto sala i ne veruje da imam samo 9.5 BF...pa eto da se uveri :)
E sad, sto ja trebam da dodam jos kg to je druga prica :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #74 poslato: Jul 14, 2013, 02:38:08 posle podne »

Ok,i sta pokazujes ovom slikom,da si dodao 4 kg misica za 10 dana ? Pa ti si medicinski fenomen :D
Sačuvana
Dimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #73 poslato: Jul 14, 2013, 02:35:15 posle podne »

Eo...
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #72 poslato: Jul 14, 2013, 02:29:43 posle podne »

Dobar dan. Evo popio sam jedno pakovanje gejnera. Za mesec i po dana sam se ugojio nekih 2-3 kg... Sta mi preporucujete sad da uzmem od suplemenata? Da nastavim sa nekim gejnerom ili da uzmem protein ili nesto trece? Hvala!
Malo si dodao s obzirom da je to za mesec i po...ja sam dodao za desetak dana 4kg...
Kako pijes gejner, kada i koji?
95% toga je salo.Neces nista uraditi ako se tako brzo gojis.
Riba, belo pilece, jaja, mleko :)
Pijem VOLUMASS 35 i ne jedem testenine, 9.5 BF ;)
Aj vazi.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Dimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #71 poslato: Jul 14, 2013, 02:26:35 posle podne »

Dobar dan. Evo popio sam jedno pakovanje gejnera. Za mesec i po dana sam se ugojio nekih 2-3 kg... Sta mi preporucujete sad da uzmem od suplemenata? Da nastavim sa nekim gejnerom ili da uzmem protein ili nesto trece? Hvala!
Malo si dodao s obzirom da je to za mesec i po...ja sam dodao za desetak dana 4kg...
Kako pijes gejner, kada i koji?
95% toga je salo.Neces nista uraditi ako se tako brzo gojis.
Riba, belo pilece, jaja, mleko :)
Pijem VOLUMASS 35 i ne jedem testenine, 9.5 BF ;)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #70 poslato: Jul 14, 2013, 02:22:57 posle podne »

Dobar dan. Evo popio sam jedno pakovanje gejnera. Za mesec i po dana sam se ugojio nekih 2-3 kg... Sta mi preporucujete sad da uzmem od suplemenata? Da nastavim sa nekim gejnerom ili da uzmem protein ili nesto trece? Hvala!
Malo si dodao s obzirom da je to za mesec i po...ja sam dodao za desetak dana 4kg...
Kako pijes gejner, kada i koji?
95% toga je salo i voda.Neces nista uraditi ako se tako brzo gojis.
« Poslednja izmena: Jul 14, 2013, 02:29:57 posle podne od strane NIKOLIC> » Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Dimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #69 poslato: Jul 14, 2013, 01:53:55 posle podne »

Dobar dan. Evo popio sam jedno pakovanje gejnera. Za mesec i po dana sam se ugojio nekih 2-3 kg... Sta mi preporucujete sad da uzmem od suplemenata? Da nastavim sa nekim gejnerom ili da uzmem protein ili nesto trece? Hvala!
Malo si dodao s obzirom da je to za mesec i po...ja sam dodao za desetak dana 4kg...
Kako pijes gejner, kada i koji?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #68 poslato: Jul 10, 2013, 01:51:54 posle podne »

Znaci od kre alkalyn-a dobijam samo snagu? A kada prestanem da ga uzimam gubim tu snagu? I da li ce povecati misicni volumen? Hvala! :)

Uvek nekako imam utisak da vežbači očekuju skoro čuda kad je u pitanju korišćenje kreatina :)  kreatin "super hidrira" mišićnu ćeliju i moguće je da dobiješ na volumenu iz istog razloga.  Što se tiče potkožne vode ona se nagomilava nevezano za kreatin, ako unosiš dosta ugljenih hidrata i soli. Ali nije voda to što nas zanima.... snaga, izdržljivost, čak i bolji oporavak - su efekti kreatina, ali kao što je već rečeno u postu iznad ne deluje svaki kreatin isto na svakoga. Ja mislim da bi za tvoje ciljeve jedan dobar monohidrat bio sasvim ok.
Kre alkalyn bih dala npr nekom maratoncu, bicilkisti, fudbaleru.... jer je kod njega taj efekat zadržavanja vode potpuno izbegnut.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 18 upita.