TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:15:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey protein za masu?  (Pročitano 15271 puta)
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #52 poslato: Jun 19, 2013, 06:34:30 posle podne »

Hvala na brzom odgovoru! To isto vazi i za gejnere? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #51 poslato: Jun 19, 2013, 04:25:58 posle podne »

Whey, amino, glutamin... slobodno, kao i uvek. Kreatin isto normalno koristiš, ali treba dodatno pojačati unos vode pošto je znojenje znatno izraženije pa je telo sklono dehidraciji.
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #50 poslato: Jun 19, 2013, 03:16:12 posle podne »

Aham... A koriscenjem suplemenata pri ovakvoj toploti da li moze biti stetnom u bilo kom smislu? Hvala! :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #49 poslato: Jun 19, 2013, 02:52:02 posle podne »

Može biti jako nezgodno i problematično iskustvo ako je baš pakleno u teretani. Moja, na sreću, ima klimu i vrlo je prijatno za trening. Ali se sećam perioda kada klime nije bilo. Jedva se dolazilo do daha, bukvalno sam plivao u znoju i pre nego što se latim tegova, treninzi su mi bili znatno manjeg intenziteta...
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #48 poslato: Jun 19, 2013, 02:26:50 posle podne »

Da li je dobro trenirati po ovakvoj toploti?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #47 poslato: Jun 08, 2013, 08:43:59 pre podne »

Pozdrav!

Ja zelim da dobijem na masi jer sam u opasnom manjku (194-195cm,75kg). Dvoumim se da li da uzmem 4,5kg elite wheya i da jedem sta mi daju ili bi mi bilo bolje da uzmem onaj od 2,27kg i da se malo pobrinem za ishranu?
Inace ovo od 4,5 sam mislio da pijem 3 puta dnevno po mericu a ovo manje pakovanje 2 puta.
Kako bih vam malo bolje objasnio situaciju,inace dnevno unesem 1g proteina po kg tezine,mozda malo jace.

Elite je odlična opcija, mada u tvom slučaju mislim da i gejner ne bi bila loša opcija ukoliko muku mučiš da uneseš koju kaloriju više...

Npr ekonomična pakovanja tipa Nutrabolics mass fusion, Dymatize Super mass ili još bolje Elite mass gainer. 

Ovo su samo dodaci ishrani, što znači da bez ishrane sami od sebe neće dati rezultat koji želiš, stoga ukoliko želiš više informacija o načinu ishrane poseti naš podforum o ishrani i potrudi se da nam ispišeš što više o tome kako se trenutno hraniš, da lakše možemo da ti ukažemo gde grešiš i šta dodatno možeš da poboljšaš.
Sačuvana
Pep93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #46 poslato: Jun 07, 2013, 08:34:45 posle podne »

U teretanu idem tek 2 meseca ali sam pre toga vezbao godinu dana zgibove,propadanja i ostale vezbe sa svojom tezinom.Sto se tice teretane savladao sam uglavnom sve pokrete osim bendza :/
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #45 poslato: Jun 07, 2013, 07:48:17 posle podne »

Pozdrav!

Ja zelim da dobijem na masi jer sam u opasnom manjku (194-195cm,75kg). Dvoumim se da li da uzmem 4,5kg elite wheya i da jedem sta mi daju ili bi mi bilo bolje da uzmem onaj od 2,27kg i da se malo pobrinem za ishranu?
Inace ovo od 4,5 sam mislio da pijem 3 puta dnevno po mericu a ovo manje pakovanje 2 puta.
Kako bih vam malo bolje objasnio situaciju,inace dnevno unesem 1g proteina po kg tezine,mozda malo jace.

Jel si krenuo da vezbas u teretani? Koliko dugo? Jel si savladao pokrete vezbi??
Sačuvana
Pep93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #44 poslato: Jun 07, 2013, 07:37:52 posle podne »

Pozdrav!

Ja zelim da dobijem na masi jer sam u opasnom manjku (194-195cm,75kg). Dvoumim se da li da uzmem 4,5kg elite wheya i da jedem sta mi daju ili bi mi bilo bolje da uzmem onaj od 2,27kg i da se malo pobrinem za ishranu?
Inace ovo od 4,5 sam mislio da pijem 3 puta dnevno po mericu a ovo manje pakovanje 2 puta.
Kako bih vam malo bolje objasnio situaciju,inace dnevno unesem 1g proteina po kg tezine,mozda malo jace.
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #43 poslato: Jun 07, 2013, 12:29:00 posle podne »

Aha :) Okej...hvala! :) Slazem se u potpunosti sa vama sto se tice alkohola!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Jun 07, 2013, 12:17:49 posle podne »

Hehe :) A kazete da "od alkohola imaš daleko više štete nego od gejnera" Znaci li to da je gejner stetan? xD

ne, nismo se razumeli... nego si se pribojavao potencijalnog stetnog dejstva sto se tice podsticaja prirodnog lucenja testosterona, a hocu da kazem da alkohola treba daleko vise da se "pribojavas".... ;)
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #41 poslato: Jun 07, 2013, 12:07:41 posle podne »

Hehe :) A kazete da "od alkohola imaš daleko više štete nego od gejnera" Znaci li to da je gejner stetan? xD
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Jun 07, 2013, 07:54:09 pre podne »

Znaci 100% je sigurno? Imam jos jedno pitanje...da li smeju da se konzumiraju alkoholna pica u toku uzimanja ovog gejnera?

od alkohola imaš daleko više štete nego od gejnera... alkohol i sport ne idu zajedno nikako, kako god da okreneš... jedno je nazdraviti i biti umeren ali druga krajnost nikako
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #39 poslato: Jun 07, 2013, 06:57:54 pre podne »

Znaci 100% je sigurno? Imam jos jedno pitanje...da li smeju da se konzumiraju alkoholna pica u toku uzimanja ovog gejnera?
to je kao da si pitao da li smem da pijem pivo i ližem sladoled. Pa na šta bi to ličilo?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #38 poslato: Jun 07, 2013, 12:58:12 pre podne »

Alkohol njet !  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 17 upita.