TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397038 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 18, 2024, 12:08:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Whey protein za masu?  (Pročitano 16149 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #37 poslato: Jun 06, 2013, 06:40:23 posle podne »

Znaš i sam o štetnosti alkohola, suplementi nemaju veze sa tom pričom. :) Pitanje je da li ti je potreban alkohol sam po sebi, a ne da li će nešto praviti dodatnu štetu uz suplemente(kao što neće).
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #36 poslato: Jun 06, 2013, 06:25:46 posle podne »

Znaci 100% je sigurno? Imam jos jedno pitanje...da li smeju da se konzumiraju alkoholna pica u toku uzimanja ovog gejnera?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Jun 06, 2013, 12:03:41 posle podne »

Mislim da to nije tako izraženo dejstvo kod proizvoda koji si naveo, tako da možeš biti bez brige.
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #34 poslato: Jun 06, 2013, 11:52:54 pre podne »

Ok. Hvala! Da li to što taj suplement pospešuje lučenje testosterona može da bude štetno?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Jun 06, 2013, 08:37:13 pre podne »

Da, u pitanju je ovaj proizvod:
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU464-Isogainer.html
Ima kao neki zastitni prsten na poklopcu koji mora da se skine da bi se otvorila kutija. A folija je ostala u poklopcu prilikom otvaranja.

sve je ok, tako i treba.

Na tom proizvodu nema holograma jer je u pitanju proizvod tj. brend za koji mi nismo uvoznici, već druga firma. Hologram je samo na onim proizvodima brendova koje uvozi Pansport.
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #32 poslato: Jun 05, 2013, 01:36:25 posle podne »

Da, u pitanju je ovaj proizvod:
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU464-Isogainer.html
Ima kao neki zastitni prsten na poklopcu koji mora da se skine da bi se otvorila kutija. A folija je ostala u poklopcu prilikom otvaranja.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Jun 05, 2013, 08:27:04 pre podne »

Citao sam u Pansport bilten-u da sada svaki proizvod iz Pansport asortimana ima zastitni hologram. Ovako, ja sam u ponedeljak kupio jedan proizvod u Pansportu i nema tog holograma.

da li je bilo sve ok, zatvoren, sa zastitnom folijom?  ako jeste, sve ok. Drugo kupio si u Pansportu tako da verujem da je samo propust u pitanju - izlepili smo ogromnu kolicinu holograma u poslednje vreme, tako da je moguce da se na jednom od 100 preparata desi propust.
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #30 poslato: Jun 04, 2013, 11:04:09 posle podne »

Citao sam u Pansport bilten-u da sada svaki proizvod iz Pansport asortimana ima zastitni hologram. Ovako, ja sam u ponedeljak kupio jedan proizvod u Pansportu i nema tog holograma.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 306

« Odgovor #29 poslato: Jun 04, 2013, 09:05:05 posle podne »

Ja dosta jedem indijski orah pun je proteina !
Ne znam ja tako brzo mogu da se ugojim a ni da primerim, dok skidanje traje veoma dugo.
Ja mislim da trebas da jedes sve i sto vise !
I nesto najvaznije nikad ne preskaci obroke !
Kazein je pun pogodak !

proteini iz indijskog oraha su ti korisni koliko i proteini iz krastavca..

inace odlican su izvor zdravih masti..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Jun 04, 2013, 07:49:43 posle podne »

Na orašaste plodove primarno treba gledati kao na izvor zdravih masti. A, još primarnije od toga, kao na izvor brda kalorija. ;D
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #27 poslato: Jun 04, 2013, 06:12:28 posle podne »

Ja dosta jedem indijski orah pun je proteina !
Ne znam ja tako brzo mogu da se ugojim a ni da primerim, dok skidanje traje veoma dugo.
Ja mislim da trebas da jedes sve i sto vise !
I nesto najvaznije nikad ne preskaci obroke !
Kazein je pun pogodak !
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Jun 04, 2013, 09:10:13 pre podne »

Mass geiner na primer, ako bas hoce whey onda ga uzimas posle treninga i pred spavanje (pred spavanje sa mlekom) zbog masnoce i duzine razlaganja mleka. Dekstroza je d-glukoza ili ti grozdjeni secer potreban misicu posle treninga. Ako hoces da se ugojis tepaj ugljene hidrate LOSE, masne gricaklice tipa smoki cips. Lepo ti kazu da sacuvas jos koj dinar isplatice ti se, ali nemoj da se zalices ! :)
Jedan amaterski post !
Pozdrav !
:)

ne bih nikome savetovala, iskreno, da trpa čips i smoki... nije samo do kilaže, već i do zdravlja.  Ako je nekome teško da se ugoji, odlična je vest da može da jede i onu hranu koju voli, umereno, ali da trpa bilo šta, nije dobro zbog celokupnog zdravlja :)

whey pred spavanje takoĂ°e nije baš najbolje rešenje, whey se dosta brzo apsorbuje, čak ni mleko ne može toliko da uspori, bolja opcija bi bila dodati bademe, lešnike (kao neki MRP ili zamena za obrok u toku dana) a pre spavanja ili kazein (tipa Night pro protein od Scitec-a) jer kazein se apsorbuje postepeno, i do 7 sati, ili pojesti npr  Ella sir pre spavanja kao izvor kazeina u hrani.

Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #25 poslato: Jun 04, 2013, 01:07:11 pre podne »

Mass geiner na primer, ako bas hoce whey onda ga uzimas posle treninga i pred spavanje (pred spavanje sa mlekom) zbog masnoce i duzine razlaganja mleka. Dekstroza je d-glukoza ili ti grozdjeni secer potreban misicu posle treninga. Ako hoces da se ugojis tepaj ugljene hidrate LOSE, masne gricaklice tipa smoki cips. Lepo ti kazu da sacuvas jos koj dinar isplatice ti se, ali nemoj da se zalices ! :)
Jedan amaterski post !
Pozdrav !
:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Jun 03, 2013, 11:42:07 posle podne »

To je to, tako treba da bude. Čak i da nema folije unutra, to bi bio fabrički potez jer je suvišan i taj "nivo obezbeĂ°enja" pored onog prstena koji se teško skida. :)
Sačuvana
katona94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #23 poslato: Jun 03, 2013, 11:13:17 posle podne »

Da ima taj prsten oko poklopca. A i u poklopcu ima neka bela folija kao. Znaci to je to? Tako treba da bude?
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.