TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397356 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 09:32:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin Monohidrat  (Pročitano 8545 puta)
Decolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #31 poslato: April 07, 2014, 10:05:33 pre podne »

Pozdrav, uz pauzu citavog januara, trenirao sam od mog poslednjeg posta na ovoj temi. Popio sam jednu kutiju 100% whey proffesional od Sciteca i mogu reci da je odlican. Na poslednjim merenjima, imam 185cm i 80kg i 7% masti i jasno se vidi transformacija od prosli put kada sam imao 14%-jesa smrsao, ali to je jer sam vise izgubio masti i dobio na misicima... Zanima me samo posto bih da pocnem sada sa jos jednom kutiji scitec-ovog proteina i creatine monohydrate istog proizvodjaca, uzeo bih ga prvenstveno zbog pakovanja od 300g da ga probam. Do sada nisam nista pio sem proteina... Interesuje me misljenje o ovoj kombinaciji i kako bi mi Vi preporucili da je pijem?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Jun 04, 2013, 07:27:18 posle podne »

Evo odgovarajuće teme za takve pričice, pa da ne off-ujete više ovde. :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=119771.930
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #29 poslato: Jun 04, 2013, 06:21:25 posle podne »

Necu da otvaram novu temu, recice ljudi nemam sta da radim pa samo piskaram ovde. Elem,
Danas odoh u teretanu i ona prazna nasmesim se i krenem sve po redu, razgibavanje pa trening. Danas sam radio noge i presa i dolaze 3 cure. 1 je "profesionalni fitness trener" a 2 iza nje su "ucenice". I krece prica, devojka fitness trener a posle u prici izmedju njih sam cuo da je "bodibilder" i da "radi" sa velikim tezinama. Prvo je pocela ramena na gladijatoru, pa triceps na lat masini pa je uzela noge da radi i na kraju joj sve to nije dovoljno i uzela ledja. Sve po jednu vezbu i onda ona pokazuje ovim curama kako da rade odredje vezbe. Na presi im pokazuje kako da guraju gluteus treba biti statican ona kicmu devojka podigla, da je stavila vise plasim se da bi kicmu polomila. Na lat masini stavila da vuce za triceps laktove rasirila ko u fici kroz prozore, klasicno debilsianje. Momak neki radi pa s'vremena na vreme tako slatko pocne da se smeje da se i ja onako nakezim. Sve vezbe pogresno rade, ne bih umeo to da docaram ali iskustvo je bilo cudno. Onda je devojkama preporucila animal cuts pod hitno a devojke jos malo pa ko stalak za infuziju. I sad se ja pitam svi oni profesionalni fitnes treneri koji imaju neku diplomu, neko steceno mukom znanje i sede kuci gde su ljudi iz vlasti da ih postave na ovakva mesta ? (teretana je drzavna finansiralo je ministarstvo za kis) Gde su oni koji umeju ljude da nauce nesto sem da se povrede. Devojka vazno da je stavila pising na pupak i kajlu od pola kilograma i vredno zaradjuje platu uceci ljude kako da pogorsaju svoje telo.
Znam mnogo ljudi koji nemaju posao bas zbog ovakvih, koji vredno sire svoje noge i dolaze posteno do radnog mesta.
 :'(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Jun 04, 2013, 03:23:18 posle podne »

Ok, hvala. Znaci da zaobidjem i L carnitine?! MIslio sam najvise da uzmem neki sagorevac zbog stomaka... I interesuje me, koji je najbolji preparat od ta tri koji ste nabrojali da krenem, cini mi se kre alkalyn da je najbrze delotvoran? Ispravite me ako gresim. Hvala

whey protein je primaran, u svakom slučaju. Ako budeš mogao, dodaješ kre alkalyn, amino kiselne....  

Protein je gradivni materijal za mišiće i posle treninga pospešuje oporavak.
Sačuvana
Decolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #27 poslato: Jun 04, 2013, 02:21:58 posle podne »

Ok, hvala. Znaci da zaobidjem i L carnitine?! MIslio sam najvise da uzmem neki sagorevac zbog stomaka... I interesuje me, koji je najbolji preparat od ta tri koji ste nabrojali da krenem, cini mi se kre alkalyn da je najbrze delotvoran? Ispravite me ako gresim. Hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Jun 04, 2013, 12:47:08 posle podne »

Hvala Vam na odgovorima!
Roberte, imam 19godina, i zelim vise misicne mase, ali da ne budem ogroman, vec da se to lepo izdefinise... Trenutno mi smeta malo viska na stomaku i na grudima, jer sam skinuo 12 kg, za 3 meseca pa je to ostalo da tako kazem nezategnuto. Hvala

nakon ovoga, ja bih za sada zaboravila oštre dijete i rad na sagorevanju viška masti... bolje bi bilo, po mom mišljenju, da se posvetiš sada kvalitetnom treningu sa opterećenjem, kvalitetnoj ishrani bogatoj proteinima, kontrolisanom unosu složenih ugljenih hidrata i masti, a od suplemenata možda za sada zaobići sagorevač - whey protein, kre alkalyn, amino kiseline - tu treba da staviš akcenat. 

Ogromna mišićna masa se ne postiže lako, te da bi dobio taj mišićavi definisani izgled treba da radiš baš kao da želiš ogromnu mišićnu masu
Sačuvana
Decolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #25 poslato: Jun 04, 2013, 11:46:45 pre podne »

Hvala Vam na odgovorima!
Roberte, imam 19godina, i zelim vise misicne mase, ali da ne budem ogroman, vec da se to lepo izdefinise... Trenutno mi smeta malo viska na stomaku i na grudima, jer sam skinuo 12 kg, za 3 meseca pa je to ostalo da tako kazem nezategnuto. Hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Jun 04, 2013, 09:24:17 pre podne »

Da ne otvaram novu temu, zeleo sam ovde da postavim par pitanja. Idem u teretanu skoro dva meseca, vide se neki rezultati, pre toga sam se aktivno bavio fudbalom, pa slomio nogu i dosta ugojio, imao sam 94kg, pa vodio racuna o ishrani i sada imam 83kg, a visok sam 186cm. Zeleo bih da tako kazem da se zategnem, pa sam iz tog razloga krenuo teretanu, to ne ide tako brzo pa sta mislite o kombinaciji kreatina i sagorevaca masti? Razmisljao sam o kreatinu monohidratu i Ripped fuel-u? Da li je ta kombinacija ok?! Ako nije, sta mi je bolje da uzmem od ova dva?

kod fudbalera se odlično pokazala kombinacija kre alkalyn-a i beta alanina, samo nisam shvatila da li si još u fudbalu ili ne.

U svakom slučaju ako kombinuješ sagorevač i kreatin ja bih savetovala da to bude kre alkalyn jer on ne zadržava - ne povlači vodu.

Robert ti je već rekao za whey, a ako želiš sagorevač savetovala bih ti da kreneš od nekog blažeg sagorevača tipa L karnitin (Scitec Carni FX na primer ima dobru dozu i odličan je) i nešto za oporavak , tipa glutamin i bcaa,  a kreatin možda da ipak sačeka neko vreme
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #23 poslato: Jun 04, 2013, 12:47:20 pre podne »

Slicnu situaciju sam ja imao isto slomljena noga, samo sam ja gips nosio 8,5 meseci dva otvorena preloma na jednoj nozi. Prvo trcanje da skines kilazu, sredis ishranu maksimalno, uz sve to teretana. Sto se mog licnog iskustva tice najbolje je sagorevac i protein kao sto ti je Robert rekao, kad dodjes do zeljenog rezultata onda tek kreatin i nikako samo kreatin + nesto obavezno. To je onako povrsno od mene :)

P.S- Markovicu, mnogo pametnih stvari tokom naseg "razgovora" rekao mi je da kre-alkalyn u svom sastavu nije kreatin nego voda koja stize u misic. Mnogo se smejemo sa njim, svi piju dekstrozu posle treninga on pije tokom, svi piju kreatin 5pre 5posle grama mislim, on pije 20g odma i posle burezi stradali, jetra klokoce, srce poskakuje a sve ih mrzi sastav sa kesice da procitaju !

Pozdrav ! :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Jun 03, 2013, 08:07:21 posle podne »

Koliko imaš godina?

186/83kg - ne bih ja radio definiciju na tvom mestu. Pašćeš mnogo sa kilažom. Whey protein bih ti svakako savetovao, kao osnovni suplement, a za ostalo ćemo videti kada nam kažeš koliko imaš godina i kakve tačno rezultate želiš. :)
Sačuvana
Decolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2013, 07:24:07 posle podne »

Da ne otvaram novu temu, zeleo sam ovde da postavim par pitanja. Idem u teretanu skoro dva meseca, vide se neki rezultati, pre toga sam se aktivno bavio fudbalom, pa slomio nogu i dosta ugojio, imao sam 94kg, pa vodio racuna o ishrani i sada imam 83kg, a visok sam 186cm. Zeleo bih da tako kazem da se zategnem, pa sam iz tog razloga krenuo teretanu, to ne ide tako brzo pa sta mislite o kombinaciji kreatina i sagorevaca masti? Razmisljao sam o kreatinu monohidratu i Ripped fuel-u? Da li je ta kombinacija ok?! Ako nije, sta mi je bolje da uzmem od ova dva?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2013, 02:10:34 posle podne »

"Nije bitno STA je rekao,vec podji od toga KO je rekao'' ... nesto poptu ovog sto ti je napisala Mo...sve vise uvidjam korisnost ovog Foruma...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2013, 10:05:59 pre podne »

"pazi koga slušaš" je životno pravilo, i odnosi se kako na pametnjakoviće iz teretane tako i na sve ostale aspekte života ;)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #18 poslato: Jun 03, 2013, 12:51:27 pre podne »

Ja za svoje 34 god nisam nikada cuo ovoliku gomilu gluposti :D cuo sam svasta,ali ovo... :D menjaj teretanu bez zezanja ;)
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #17 poslato: Jun 03, 2013, 12:06:16 pre podne »

Slazem se Volks druze, slabo kad i pricam ali eto desi se kao pre neki dan, zaboravio sam slusalice i onda slusam svakakve nebuloze i onda ti presedne da moras da ispricas nekom. Da nije smesno bilo bi jadno ! :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.