TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:07:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 100% prirodan sejk  (Pročitano 2148 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Jun 25, 2013, 05:37:54 posle podne »

ok... :)
A jel to posle treninga znaci moze sa glutaminom?
I ako sam dobro razumeo sve,protein posle treninga sluzi da nahrani misice?
Vidim da dosta ljudi pije whey i po 3 puta na dan..

nema potrebe preterivati sa 3 puta dnevno, ako je ishrana dovoljno bogata proteinima iz hrane (jaja, meso, sir itd..) dovoljno je whey uzeti 1 na dan, eventualno 2 puta.

Protein je gradivni materijal, istovremeno i za izgradnju mišića.

Može sa glutaminom zajedno, odlična kombinacija, i sama tako uzimam,
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #8 poslato: Jun 25, 2013, 05:30:49 posle podne »

ok... :)
A jel to posle treninga znaci moze sa glutaminom?
I ako sam dobro razumeo sve,protein posle treninga sluzi da nahrani misice?
Vidim da dosta ljudi pije whey i po 3 puta na dan..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jun 25, 2013, 05:21:23 posle podne »

E da...koji bi ste mi Whey vi preporucili?

ako se odučiš za whey, moja preporuka Scitec 100% whey ili 100% whey professional (odlični ukusi!), Dymatize elite whey, Biotech Iso whey zero...  nećeš pogrešiti.
I uzimaj ga samo posle treninga
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #6 poslato: Jun 25, 2013, 03:55:28 posle podne »

E da...koji bi ste mi Whey vi preporucili?
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #5 poslato: Jun 25, 2013, 03:28:32 posle podne »

Ok hvala na savetima...Ja sam mislio da je to ok,ali tu ste vi da me ispravite... :)
Hehe riblje ulje na kasiku gutam nekako ali odmah posle toga u usta nesto slatko sato ce da mi promeni ukus :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Jun 25, 2013, 02:24:06 posle podne »

Pozdrav svima :)
Nigde nisam nasao nesto ovakvo pa da otvorim novu temu,ako se ponavlja,moderatori neka je slobodno izbrisu.
Pored dobre ishrane i uzimanja NO reaktora i glutamina kao suplemenata,nemam bas novca za whey uz to sve...
E sad,posto je odmah nakon treninga u teretani bitno da se unese odredjena kolicina proteina (obrok naravno cim dodjem kuci),da li se moze piti neki sejk smuckan od stvari koje se mogu uvek naci kuci,kao npr ovo sto sam do sad pio:
1 jaje+2dcl mleka+kasika dextroze+jedna banana+(kako kad)pivski kvasac u prahu i malo cokolade za mleko cisto da mu da neki ukus.
Recite mi jel je to ok ili nije? Cisto da napomenem,ne bavim se BB,samo hocu da dobijem na snazi i da malo povecam i izdefinisem misice... :)
Takodje me interesuje i unos ribljeg ulja,sta mislite o tome?Ja dnevno pijem po jednu onu kasicicu ulja.

kako god da obrneš, okreneš...  whey ti je najbolja i čak najisplativija opcija posle treninga, kad pogledaš šta dobijaš - čist protein, brzoapsorbujući, bez hidrata i masti. 

Taj šejk koji si naveo ima malo proteina i dosta hidrata i jako je teško za varenje,a to ti ne treba posle treninga tako da izbegavaj.

Ako hoćeš ipak 100% prirodno onda pojedi posle treninga šačicu suvog grožĂ°a i kroz pola sata možeš belanca jesti, npr kao kajganu ili kuvana jaja, kako ti prija.

Neki smatraju da i čokoladno mleko nije loše posle treninga.

Riblje ulje svaka čast ako možeš da piješ na kašiku. U našoj ponudi imamo vrlo povoljne omega 3 u gel kapsulama, firme Natrol. 
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #3 poslato: Jun 25, 2013, 01:32:40 posle podne »

Избегавај шејкове са јајима, ја док сам их пио, имао сам убиствене гасове :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jun 25, 2013, 01:36:07 pre podne »

Hahaha,vece gluposti do sada ne procitah, pazi decka kaze nemam para za whey a imam za no reaktor sareni i glutamin..Glutamin ti je bacanje para decko.. Whey je prvi i osnovni suplement, i tu je kraj price, nema recepta za prirodni sejk ,ili radi u pwm kako treba,ili idi kuci i jedi i to je to.
Sačuvana
Alexa...93...
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Jun 25, 2013, 12:41:14 pre podne »

Pozdrav svima :)
Nigde nisam nasao nesto ovakvo pa da otvorim novu temu,ako se ponavlja,moderatori neka je slobodno izbrisu.
Pored dobre ishrane i uzimanja NO reaktora i glutamina kao suplemenata,nemam bas novca za whey uz to sve...
E sad,posto je odmah nakon treninga u teretani bitno da se unese odredjena kolicina proteina (obrok naravno cim dodjem kuci),da li se moze piti neki sejk smuckan od stvari koje se mogu uvek naci kuci,kao npr ovo sto sam do sad pio:
1 jaje+2dcl mleka+kasika dextroze+jedna banana+(kako kad)pivski kvasac u prahu i malo cokolade za mleko cisto da mu da neki ukus.
Recite mi jel je to ok ili nije? Cisto da napomenem,ne bavim se BB,samo hocu da dobijem na snazi i da malo povecam i izdefinisem misice... :)
Takodje me interesuje i unos ribljeg ulja,sta mislite o tome?Ja dnevno pijem po jednu onu kasicicu ulja.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.