TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:59:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Robert - PANSPORT TEAM  (Pročitano 75777 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Februar 09, 2008, 05:21:11 posle podne »

Je li tako, Hans? Pa, mislim da sam se tebi obratio u nekom od predjasnjih postova i rekao ti da sam ja jedan tezak ektomor?!  To je bilo pre nego sto sam postovao slike.

Iskreno, razmisljao sam da li da podelim svoju formu sa vam i na kraju sam se resio.

Guram ja dalje sa verom u bolje sutra. Nisam li u pravu?!

Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #29 poslato: Februar 09, 2008, 05:17:14 posle podne »

E Roberte z anekog ko je ektomorf svaka ti cast na izgledu!Imas  odlicne grudi a za ruke zna si sam....sto duze tetive to je teze nesto napraviti....Samo ti cepaj i ne boj s eugljenih hidrata,samo napred ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Februar 09, 2008, 05:12:33 posle podne »

Nerviranje? A sta to bese?! :)

Zaista, bez sale, psihicki sam jako stabilna osoba i nerviranje je jedna vrsta stepena negodovanja do koje jos nikada nisam  dosao.
Makar i do kraja zivota stagnirao na 70kg, nastavicu da treniram. Sto kaze jedna moja drugarica sa treninga - treniracu dokle god mogu na nogama da stojim.

Ipak sam sve ovo poceo sebe radi a tek kasnije mi se javila zelja za takmicenjem. Ali, da ponovim jos jednom, to mi nije nikako pod "morati".

Vladimire,  samo cu ti reci da sam dobio jednu ponudu za manekena ali ne bas onakvog kakvog vecina nas zamislja. U prevodu, bila je to jedna vrlo nepristojna ponuda. Jasno ti je.

Sačuvana
SexyFranc
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 545


SexyFranc

« Odgovor #27 poslato: Februar 09, 2008, 05:05:12 posle podne »

bez zebancije ja da sada imam tavko telo iso bi u manekene, sto da ne :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Februar 09, 2008, 04:49:58 posle podne »


dobro kazes da ti fali mase, ali +20kg za pocetak ja mislim da je mnogo...

Mislim da na mojih 192cm i 70kg, jos 20kg bi bilo idealno. U svakom slucaju, ne manje od 15kg i, da kazem, ne vise od 20kg jer mi bb nije cilj vec fitness. Znaci, da dodjem na 192/90.

E, sad, ako si mislio da je 20kg mnogo za neki dogledan period, to je druga stvar. Ali mislim da bih, ako uskoro sredim finansije, za 12 do 15 meseci mogao ostvariti taj cilj i prakticno doci do onoga sto zelim - takmicenje krajem 2009. ili pocetkom 2010. god.

No, na kraju svega, ne zurim nigde i nista ne ide pod "moram". Samo neka me zdravlje posluzi i sve ce biti u redu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Februar 09, 2008, 04:42:12 posle podne »

O tome sam pricao vec u nekom od predjasnjih postova na ovoj temi. Jednostavno, moramo znati gde i kada da stanemo, tj. koje su nam granice. Nekada se moze trenirati i kada se ne osecamo najbolje ali nekada je to stvarno nemoguce.

Doduse, ako tebi prija da treniras dok si bolestan, ne znam sta da ti kazem nego da nastavis tako. E, sad, ne znam da li ce ti ti treninzi nesto pomoci ili samo odmognuti(citaj: produziti bolest koji dan ili, ne daj boze, pogorsati). Mada, ne verujem da bi trenirao i dalje ako bi primetio da ti se stanje treninzima pogorsava.

Na kraju krajeva, svi moramo slusati svoje telo i raditi kako nam ono kaze ali ne smemo zaboravit "gazdu" u nasem telu - mozak. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Februar 09, 2008, 04:31:10 posle podne »

Treniram ja i kada sam prehladjen ali imao sam 2 -3 puta extremno jake prehlade, gde sam se osecao jako iznemoglo, i nisam ni pokusavao da treniram.

I pod temperaturom sam trenirao. Pa, da sakupimo  sve, mozda 3 - 4 puta nisam trenirao zbog bolesti. Ostale pauze koje sam pravio su one redovne, tj. po programu.


ja nikad nisam preskocio trening zbog prehlade...ama bas nikad...nekako imam osecaj da me prehlada brze prodje kad wezbam...

Teoretski, mislim da trening nema veze sa duzinom trajanja prehlade. Cak sto vise, treniranjem se, na neki nacin, dalje slabi imuni sistem, koji je ionako dovoljno oslabljen ako smo vec bolesni.

Vitamini, vitamini, dan-dva odmora i opet sam kao nov. :) 
Naravno,  one "slabije" prehlade "prelezim" radno. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Februar 09, 2008, 04:24:46 posle podne »

ledja

Ovde sam se u poslednjem trenutku malo pomerio kako bih napravio bolji ugao slikanja(podesio sam telefon da me automatski uslika) jer sam primetio da ce me mozda malo "promasiti" , pa se mozda cini da mi je jedan lat malo manji. No, nije tako. :)

Samo je  losa poza.

[prilog je izbrisao admin]
« Poslednja izmena: Februar 09, 2008, 04:26:57 posle podne od strane robert84 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Februar 09, 2008, 04:23:52 posle podne »

ledja

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Februar 09, 2008, 04:16:24 posle podne »

Treniram ja i kada sam prehladjen ali imao sam 2 -3 puta extremno jake prehlade, gde sam se osecao jako iznemoglo, i nisam ni pokusavao da treniram.

I pod temperaturom sam trenirao. Pa, da sakupimo  sve, mozda 3 - 4 puta nisam trenirao zbog bolesti. Ostale pauze koje sam pravio su one redovne, tj. po programu.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2008, 01:45:32 posle podne »

Monika diplomatski eskivira da odgovori!Salim se malo ;D

Ja treniram i kada sam prehladjen,cak i kada mi je pao teg na nogu i polomio palac na nozi...toliko moras da budes uporan i lud...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Februar 09, 2008, 01:42:02 posle podne »

I Monika priznaj da ti se svidja ;D

Marko, ne budi zlocest. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Februar 09, 2008, 01:41:13 posle podne »

Upravo tako, Mo!

Na neki nacin stvara se zavist i ja naprosto ne mogu da ne odem na trening.  Treniram od 11h i jednostavno, ja ne znam kako bih se osecao kada bih bio kuci u to vreme a trebao bih imati trening. Davno bese kada sam imao jednu strasno jaku prehladu i morao pauzirati 3 dana.

Ali pa nisam ni od onih fanatika koji ne mogu da izdrze 2 dana odmora nedeljno vec bi i tad da treniraju. Jasno mi je koliko je odmor bitan faktor i uopste mi nije problem da sam kuci kada mi je slobodan dan po programu.

Umem se malo nelagodno osecati kada, na svaka 3 meseca, napravim pauzu nedelju dana ali znam da je to za dobrobit tela. Moramo znati svoje granice, tj. mogucnosti. Nakon tih nedelju dana pauze ja se osecam izvanredno i a telo puno snage.

Postavicu malo kasnije slike ledja. Sad me izvinite ali moram na rucak. :)
« Poslednja izmena: Februar 12, 2008, 08:11:27 posle podne od strane Robert » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2008, 01:33:33 posle podne »

po mom misljenju i jeste najbitnije da uzivas u treningu i svemu sto prati trening.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Februar 09, 2008, 01:32:35 posle podne »

Iskreno,kroz sta se sve prodje uopste u ovom sportu to je strasno. BB moras da voli s i da budes istrajan,a bogami i lud ::)savetza Roberta84..ako planiras ozbiljnije da se bavis sa tim,shvati da moras da se odreknes svega ..i vezano za suplemente...izlazio sam na takmicenje bez suplemenata,ali sam uvek gledao da mi ishrana bude na prvom mestu
I Monika priznaj da ti se svidja ;D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 17 upita.