TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397080 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 09:14:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Помоћ при одабиру сагоревача  (Pročitano 28479 puta)
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #35 poslato: Novembar 25, 2013, 02:59:54 posle podne »

Како се пије Унидајн у данима кад се не тренира?

Нисам тренирао недељу дана, па сам тек данас почео да га пијем. Почео сам са једном капсулом дневно, ујутру на празан стомак пре тренинга (јер тренирам ујутру), вероватно ћу прва пар дана да се задржим на тој једној дневно, па ако не буде било промена неких, додаћу још једну поподне око 4-5, мислим да је то ок?
Тим темпом би ишао до максималних 4 дневно, као што сте ми већ рекли...
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #34 poslato: Novembar 19, 2013, 05:09:18 posle podne »

Хвала пуно на издвојеном времену! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Novembar 19, 2013, 04:54:53 posle podne »

Нисам још стигао до 4 дневно, видећемо за 10ак дана... :)

A што не киселу воду? Због калорија или не ваља да се меша уз Унидајн?

možeš ti povremeno popiti kiselu - gaziranu vodu, neće ti ništa biti ali da se redovno "nalivaš" samo gaziranom vodom dugoročno nije dobro... iritira želudac, a neke studije povezuju i velike količine gazirane vode sa nedostatkom kalcijuma i problemima sa bubrezima... naravno govorimo o velikim količinama.

Nema ništa bolje za organizam od čiste negazirane vode koja pročišćava organizam i hidrira ga
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #32 poslato: Novembar 19, 2013, 03:59:17 posle podne »

Нисам још стигао до 4 дневно, видећемо за 10ак дана... :)

A што не киселу воду? Због калорија или не ваља да се меша уз Унидајн?
« Poslednja izmena: Novembar 19, 2013, 04:07:40 posle podne od strane Tranda90 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Novembar 19, 2013, 03:53:12 posle podne »

Значи практично би "смео" само цеђени лимун или грејп да пијем поред обичне воде? А нешто типа цедевита? :)

Не пијем кафу у великим количинама, једну, евентуално две дневно, али имам често навику да изађем на кафу са друговима или цуром, па зато питам... 'Ладно немам шта да поручим у кафићу  >:(

Да да, знам да би требао да уносим доста течности, зато и питам све ово... Не могу само воду да пијем по цео дан... ;D

kao što rekoh smeš kafu, ali umereno, samo obrati pažnju da li će ti smetati ili ne...  Unidyne ti ne smeta 4 kapsule dnevno?

što se tiče cedevite, ima dosta šećera... ponekad kao osveženje, npr posle treninga može ali redovno da je piješ samo ćeš unositi suvišne kalorije
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #30 poslato: Novembar 19, 2013, 03:42:57 posle podne »

Значи практично би "смео" само цеђени лимун или грејп да пијем поред обичне воде? А нешто типа цедевита? :)

Не пијем кафу у великим количинама, једну, евентуално две дневно, али имам често навику да изађем на кафу са друговима или цуром, па зато питам... 'Ладно немам шта да поручим у кафићу  >:(

Да да, знам да би требао да уносим доста течности, зато и питам све ово... Не могу само воду да пијем по цео дан... ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Novembar 19, 2013, 03:32:09 posle podne »

Имам два питања:
1) узео сам Унидајн, знам да не би требало да конзумирам сокове, па ме интересује шта би "могао" од течности да пијем сем обичне воде? Можда кисела вода?
2) Речено ми је да избегавам да пијем кафу у слично време кад и овај препарат, па ако би могли мало да ми појасните, ако узимам ујутру и попордне око 4-5, кад би смео кафу?

Хвала на одговору!

Pozdrav,

1) nemoj ni kiselu, nego iscedi limun ili grjep u vodu običnu ako je neukusno... ove dve voćke su "zakon" kad je u pitanju sagorevanje masti

2) sve zavisi kako reaguješ tj. koliko si tolerantan na kofein, nekome smeta i jedna šoljica kafe, a neko bi (kao ja :) ) mogao da popije i 5 i ništa...   

da li inače piješ kafu u velikim količinama?   treba samo da paziš da ne preteraš, ako ti se pije popij, ali ako osetiš simptome poput ubrzanog rada srca, nesanice, nervoze,glavobolje... smanji.

TakoĂ°e, jako je bitna hidratacija, ne zaboravi na dovoljan unos tečnosti
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #28 poslato: Novembar 19, 2013, 03:26:14 posle podne »

Имам два питања:
1) узео сам Унидајн, знам да не би требало да конзумирам сокове, па ме интересује шта би "могао" од течности да пијем сем обичне воде? Можда кисела вода?
2) Речено ми је да избегавам да пијем кафу у слично време кад и овај препарат, па ако би могли мало да ми појасните, ако узимам ујутру и попордне око 4-5, кад би смео кафу?

Хвала на одговору!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Novembar 18, 2013, 01:56:46 posle podne »

L-karnitin je, iz mog iskustva, delotvoran kod osoba koje imaju dosta aerobnog treninga - treninga u kojem se primarno kao izvor energije troše masti.

Zašto?
Zato što L karnitin pomaže da se te masti iskoriste kao energija u toku vežbanja. U nekoj meri može da pomogne, naravno uz dijetu i trening, to svakako, ali ne treba previše očekivati od njega i nema stimuilativno dejstvo kao jači sagorevači koji sadrže i kofein i guaranu i ostalo...

Kad je u pitanju preporuka za L karnitin, pre sam za tečne forme ili kapsule kad je u pitanju suplementacija nego šumeće forme.  Konkretno, imamo trenutno na akciji Dymatize liquid l -carnitine, jedan od najpoznatijih brendova.
TakoĂ°e dobri Scitec Carni X (ako ti je lakše u kapsulama), Scitec Carni FX (u kesicama, malo jača doza), i Biotech L carnitine chrome koji pored L-karnitina sadrži i hrom koji utiče na održanje stabilnog nivoa šećera u krvi.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #26 poslato: Novembar 17, 2013, 11:20:29 posle podne »

L karnitin, odn sagorevace ima smisla uzeti kad sredis ishranu i kada, u jednom momentu, dodje do zastoja u skidanju kilograma. Ali, on ti nece skinuti selektivno masti sa stomaka ( a to se obicno na kraju koriguje kod muskaraca ), za to su potrebni dobar trening i ishrana. L karnitin je inace slabiji sagorevac, pa je dobro poceti sa njim kad ih budes ubacio u pricu.
Sačuvana
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #25 poslato: Novembar 17, 2013, 11:06:39 posle podne »

Video sam sumeci L Carnitine u ponudi Pansporta

Znam da je mozda rano za to, ali kad sredim ishranu jos malo da li uzeti da mi pomogne pri skidanju masti sa stomaka?

Ipak imam 67kg ne bih da uzimam nesto jace, vec ovo da mi malo pomogne.

Mozda razmisljam pogresno, ispravite me
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #24 poslato: Septembar 26, 2013, 10:09:16 posle podne »

Težina nije toliko važna koliko procenat telesnih masti i fizički izgled. Ako budeš pametno radio sa tegovima u teretani moguće je da ti težina neće toliko drastično opadati, ali da ćeš početi da nosiš manje brojeve pantalona npr...

Ripped fuel mislim da je dobar odnos cene i kvaliteta. Uzimaj ga samo pre treninga, i fokus stavi na ishranu i trening, to je najbitnije.

Јес' да није тема, али ево слике па процени сама, није да имам велики вишак сала, али требало би још мало да смањим стомак и груди (мислим масти)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1120012_10200233098382969_1289717926_o.jpg

Значи мислиш да је бољи овај твинлабов од унидајна? Који би ти узела да си на мом месту?

А што се тиче узимања, да узимам само једну таблету дневно, пре тренинга? И да ли да то буде на празан стомак или после доручка?

Sagorevac, koji god da uzmes, uzimaj na prazan stomak, ne nakon obroka.

I da, sad sam ukapirala da sam pogresila :-(, oba sagorevaca u sebi imaju kofein kao stimulans, a ja sam mislila da pitas za sasvim drugi sagorevac i na kraju sam napravila miks. Izvinjavam se.
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2013, 10:26:15 posle podne od strane Dr Gorana Grkovic » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Septembar 26, 2013, 02:21:19 posle podne »

Samo ti treba kontinuitet u pravilnoj ishrani i treningu, sagorevač je tu sporedan.

Mislim da ćeš višak masti moći fino da središ kroz koji mesec rada u teretani... samo treba biti uporan.  Kombinacija treninga sa opterećenjem (tegovima) i kardio odgovarajućeg intenziteta.

Ripped Fuel bih uzela ako su u pitanju finansije... pošto je trenutno dostupan po super ceni - 2 umesto 1.  Uzimaj ga samo pre treninga 1-2 kapsule, kreni sa 1 kapsulom ako ti odgovara povećaj na 2.

Ovo je najbolji način da uštediš, ako je i to bio jedan od ciljeva :)   
Sačuvana
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #22 poslato: Septembar 26, 2013, 02:18:28 posle podne »

Težina nije toliko važna koliko procenat telesnih masti i fizički izgled. Ako budeš pametno radio sa tegovima u teretani moguće je da ti težina neće toliko drastično opadati, ali da ćeš početi da nosiš manje brojeve pantalona npr...

Ripped fuel mislim da je dobar odnos cene i kvaliteta. Uzimaj ga samo pre treninga, i fokus stavi na ishranu i trening, to je najbitnije.

Јес' да није тема, али ево слике па процени сама, није да имам велики вишак сала, али требало би још мало да смањим стомак и груди (мислим масти)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1120012_10200233098382969_1289717926_o.jpg

Значи мислиш да је бољи овај твинлабов од унидајна? Који би ти узела да си на мом месту?

А што се тиче узимања, да узимам само једну таблету дневно, пре тренинга? И да ли да то буде на празан стомак или после доручка?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Septembar 26, 2013, 02:06:07 posle podne »

Težina nije toliko važna koliko procenat telesnih masti i fizički izgled. Ako budeš pametno radio sa tegovima u teretani moguće je da ti težina neće toliko drastično opadati, ali da ćeš početi da nosiš manje brojeve pantalona npr...

Ripped fuel mislim da je dobar odnos cene i kvaliteta. Uzimaj ga samo pre treninga, i fokus stavi na ishranu i trening, to je najbitnije.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.23 sekundi sa 19 upita.