TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 03:18:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preporuka za ishranu  (Pročitano 9558 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Maj 31, 2014, 12:25:34 posle podne »

Uzimam po 10g BCAA i Glutamina pre treninga i isto toliko posle i 35g proteina, tako pise na kutiji od proteina, da li mozda treba da dodam i EFX Kre-Alkalyn Nitro PRO citaosam na forumu da i on pomaze pri skidanju masti i ocuvanju misica, i koliko i kad treba da uzmem
Hvala puno na savetima

količina bcaa i glutamina i proteina je ok.

Kreatin nije suplement za sagorevanje masti... u tu svrhu možda bolje da uzmeš neki sagorevač, ako ti je to cilj.  Kre alkalyn može da se koristi i u toj fazi, ali je njegova namena drugačija - povećanje snage, energije,izdržljivosti (pogotovo u slučaju kre alkalyn-a pro koji ima i prirodne stimulanse)

Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #27 poslato: Maj 31, 2014, 10:18:20 pre podne »

Uzimam po 10g BCAA i Glutamina pre treninga i isto toliko posle i 35g proteina, tako pise na kutiji od proteina, da li mozda treba da dodam i EFX Kre-Alkalyn Nitro PRO citaosam na forumu da i on pomaze pri skidanju masti i ocuvanju misica, i koliko i kad treba da uzmem
Hvala puno na savetima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Maj 31, 2014, 09:49:05 pre podne »

ako sam dobro razumeo pomesam Glutamin BCAA i protein sve zajedno sa vodom i popijem odmah posle treninga

upravo tako. Sve su to amino kiseline tako da se neće posvaĂ°ati, naprotiv.

Koju količinu uzimaš?
Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #25 poslato: Maj 30, 2014, 10:03:01 posle podne »

ako sam dobro razumeo pomesam Glutamin BCAA i protein sve zajedno sa vodom i popijem odmah posle treninga
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #24 poslato: Maj 30, 2014, 09:38:40 posle podne »

jos jedno pitanje koliko pre treninga treba da pijem BCAA i glutamin i dali moze zajedno da pomesam i popijem i kad posle treninga pijem BCAA i Glutamin a kad protein

Na putu do teretane popij bca i glut. Posle treninga zajedno sa proteinom. Sve moze da se mesa
Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #23 poslato: Maj 30, 2014, 06:55:13 posle podne »

jos jedno pitanje koliko pre treninga treba da pijem BCAA i glutamin i dali moze zajedno da pomesam i popijem i kad posle treninga pijem BCAA i Glutamin a kad protein
Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #22 poslato: Maj 30, 2014, 06:51:49 posle podne »

radim sa opterecenjem i na kraju treninga 45min do 1h kardiokad imam vremena a kad nemam samo sa opterecenjem pa za vikend kardio
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #21 poslato: Maj 30, 2014, 09:33:49 pre podne »

A kako treniraš? Da li radiš i trening opterećenja i kardio ili ne? Kada koji radiš?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Maj 29, 2014, 04:38:28 posle podne »

što se proizvoĂ°ača tiče ne radimo sa tim brendom tako da neka iskustva ne mogu da ti prenesem, ali kao suplementi - protein,bcaa, glutamin - izbor je na mestu. I sve piješ kako treba.
Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #19 poslato: Maj 29, 2014, 04:07:37 posle podne »

glutamin i BCAA pijem pre treninga i posle a proteine samo posle treninga, ako ima neka druga bolja kombinacija kazite da potrazim to, ovosu mi u radni preporucili zato pitam nisam jos uvek kupio
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Maj 29, 2014, 03:01:16 posle podne »

Evo i mene posle duzeg vremena do sada sam izgubio 5kg masti i prezadovoljan sam sa rezultatima, elem imam jedno pitanje u vezi ovih preparata da li su dobra kobinacija ili ne OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100%, Olimp Pump Express 2.0  i Olimp Glutamine Xplode, ne zivim u srbiji tako da nisam u mogucnosti da kupujem u vasoj prodavnici pa ako moze par saveta u vezi ovih ili neka druga bolja kombinacija, ja mogu i link da vam ostavim ako to moze, puno pozdrav i hvala unapred

čestitam na postignutim rezultatima :)

ako je to bcaa u pitanju, uz protein i glutamin je odlična kombinacija.... kako ih piješ?

Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #17 poslato: Maj 29, 2014, 11:30:43 pre podne »

Stoji u kategoriji BCAA
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #16 poslato: Maj 29, 2014, 11:13:53 pre podne »

Šta je Olimp Pump? :) NO reaktor ili?
Sačuvana
ikamen
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #15 poslato: Maj 29, 2014, 09:50:58 pre podne »

Evo i mene posle duzeg vremena do sada sam izgubio 5kg masti i prezadovoljan sam sa rezultatima, elem imam jedno pitanje u vezi ovih preparata da li su dobra kobinacija ili ne OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX 100%, Olimp Pump Express 2.0  i Olimp Glutamine Xplode, ne zivim u srbiji tako da nisam u mogucnosti da kupujem u vasoj prodavnici pa ako moze par saveta u vezi ovih ili neka druga bolja kombinacija, ja mogu i link da vam ostavim ako to moze, puno pozdrav i hvala unapred
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 20, 2013, 03:31:40 posle podne »

Ovako imam 37 godina visok sam 177cm i tezak 90kg, od pre mesec dana sam poceo sa treninzima u teretani hteobih da skinem masne naslage, pa je na red dosla i ishrana pa vas molim za par konkretnih saveta u vezi ishrane i teninga, u teretanu idem 3 dana pa 1 odmaram, svakog od ovih dana sto treniram prvih pola sata provedem na traci za trcanje otprilike pretrcim izmedju 4-5 km i posle rad sa tegovima.
I naravno sta od suplemenata treba da koristim i kad jel bih trebao odmah ili kroz neki period, hvala unapred na vasem trudu

Što se izhrane tiče,za doručak jedi ugljene hidrate i protein. Pa užina neko voće.Ručak i večera meso,riba,povrće,pirinač-krompir i to je to.Od suplemenata za početak uzmi whez protein i aminokiseline,a vremenom ćeš dodavati suplemente. E,da i uzmi neki vitaminsko'mineralni kompleks,jer će ti trebati zbog gubitka kilaže i stanja organizma.
Nisam u mogucnosti da idem dva puta na trening jer radim do 17h, tako da idem u teeretanu u vecernjim satima obicno izmedju 18 i 19h, kad bi trebao da imam obrok pre tog treninga i od cega bi trebao da se sastoji ???

I jos koliko porcija bi trebao da pijem proteina dnevno, BCAA i Glutamina ???

Hvala puno !!!
Imaj ručak 2h pre treninga otprilike,pre treninga uzmi mericu glutamina i ako evo u slucaju Biotechovog 3D BCAA
uzmeš 1 tabletu pre treninga,a nakon treninga ide merica glutamina,2 tablete (od ovog Biotechovog BCAA) i protein sa vodom. Taj protein će ti doći kao užina. Sad sam ti dao otprilike za glutamin i BCAA,ali imaš od svakog proizvoĂ°aća objašnjeno kako uzimaš,a poenta je i pre i posle treninga. Ručaj neke kvalitetne UH (pirinač ili krompir),povrće i meso.

Nema na čemu :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.17 sekundi sa 18 upita.