TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 09:26:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO reaktor  (Pročitano 4560 puta)
ghost rider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #7 poslato: Novembar 03, 2013, 06:36:40 posle podne »

Znaci nece mi pomoci u plivanju?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12927


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2013, 06:29:39 posle podne »

Uf...ti misliš? Pre toga ipak si trebao malo da se raspitaš a imaš i gde jer sada si na pravome mestu.Evo ja da ti odgovorim kao neko ko je probao mnogo reaktora i uzimam ih godinama uz pauze naravno.NO reaktori nisu za pred takmičenje u plivanju već im je funkcija za bolju mišićnu pumpu to jest za vežbače u teretani kako bi imali što bolju mišićnu pumpu i što bolje odradili trening sa tegovima.
Sačuvana
ghost rider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2013, 06:16:14 posle podne »

Bavim se plivanjem, tako da mi treba samo pred trku da uzmem :) bar ja tako mislim
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2013, 06:10:36 posle podne »

Ishrana mi je dobra, pazim sta jedem i koliko cega unosim, a i treninzi su dobri, oko toga mi ne treba pomoc :D Od suplementacije Whey posle treninga, dekstroza za vreme treninga, i L-glutamin pred takmicenje nekih 2 nedelje da bi mi se misici odmorili :)

Dosad nisam uzimao NO reaktore pa me zanima da li bih mogao da koristim Assault  zbog bolje misicne pumpe, fokusa, i boljih rezultata :)

Da NO reaktor upravo to i radi.Ali,zašto bi ga uzimao samo pred takmičenje,mislim -zašto samo jednom na 2-3 nedečke?
Šta treniraš,u čemu se takmičiš?
Sačuvana
ghost rider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2013, 04:18:58 posle podne »

Ishrana mi je dobra, pazim sta jedem i koliko cega unosim, a i treninzi su dobri, oko toga mi ne treba pomoc :D Od suplementacije Whey posle treninga, dekstroza za vreme treninga, i L-glutamin pred takmicenje nekih 2 nedelje da bi mi se misici odmorili :)

Dosad nisam uzimao NO reaktore pa me zanima da li bih mogao da koristim Assault  zbog bolje misicne pumpe, fokusa, i boljih rezultata :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2013, 03:53:26 posle podne »

Pozdrav i dobrodosao :-),

s obzirom na to da se takmicis, pretpostavljam da nisi pocetnik i da znas da NO reaktori spadaju u napredniju suplementaciju. Dobro je da, pre nego krenes sa njima, sredis osnovne stvari ( ishranu, trening ). Da li ti je u tom delu potrebna pomoc?  Da li imas jos nesto od suplementacije? Koje takmicenje je u pitanju?
Sačuvana
ghost rider
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2013, 03:16:58 posle podne »

pre par dana sam dobio od brata na poklon 'Musle Pharm-Assault Punch'..
 nikad dosad nisam uzimao neke NO reaktore i tako dalje..
 Da li bi mi skodilo da uzmem jednu dozu toga na svakih 2-3 nedelje? (samo kad imam neko vazno takmicenje) :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.