TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:35:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport nagradna igra 2.12.2013.- 23.12.2013.  (Pročitano 26138 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #82 poslato: Januar 21, 2014, 08:53:01 posle podne »

I ja sam tako pretpostavo jer plan treninga i generalno cilja na ono sto je uoceno kao slaba tacka tela na osnovu merenja pa cu one vezbe za elasticnost na kraju treninga svakako ubaciti i jedan dan kardia. Plan ishrane je dobar i njega se vec svakako pridrzavam. Reci mi samo da li da nastavim sa 4 treninga nedeljno(rado sam po 3 vezbe za svaku misicnu grupu plus uvek sklekove, propadanja), mozda dodam jos nesto od suplemenata(pijem elite gejner, kreatin sam poceo i neke vitamine)?
[/quote

4 treninga nedeljno sa opterecenjem,osnova treninga da budu osnovne vezbe ,broj ponavljanja od 8 do 12.Od suplementacije mozes da dodas BCAA ili glutamin.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #81 poslato: Januar 21, 2014, 08:50:36 posle podne »

Sto se tebe tice 50% uh moras unositi od ukupnog kalorijskog unosa.
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #80 poslato: Januar 21, 2014, 09:10:08 pre podne »

marko, da li se ti slazes sa predlogom ishrane koji smo dobili?
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #79 poslato: Januar 21, 2014, 09:04:44 pre podne »

I ja sam tako pretpostavo jer plan treninga i generalno cilja na ono sto je uoceno kao slaba tacka tela na osnovu merenja pa cu one vezbe za elasticnost na kraju treninga svakako ubaciti i jedan dan kardia. Plan ishrane je dobar i njega se vec svakako pridrzavam. Reci mi samo da li da nastavim sa 4 treninga nedeljno(rado sam po 3 vezbe za svaku misicnu grupu plus uvek sklekove, propadanja), mozda dodam jos nesto od suplemenata(pijem elite gejner, kreatin sam poceo i neke vitamine)?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #78 poslato: Januar 21, 2014, 08:41:32 pre podne »

Aleksandar je dobio preporuke po standardima ACSM a vezano prvenstveno za zdravstvene standarde.Nigde nije doktoru ni rekao za svoje ciljeve.Uglavnom broj kalorija ce biti povecan i to uglavnom iz slozenih ugljenih hidrata,kardio trening ce biti sveden na minimum cisto da se odrzi trenutno kondiciono stanje,a broj treninga bice takav da ce imati 4 do 5 treninga sa opterecenjem i to treninzi snage i hipertrofije.
Meni kao treneru je bitno da imam uvid na njegovo trenutno stanje i da zadamo neke realne ciljeve a to je svakako povecanje misicne mase,povecanje snage i povecanje fleksibilnosti a da odrzimo ovaj procenat masti i blago poboljsamo kondiciju.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #77 poslato: Januar 21, 2014, 12:04:55 pre podne »

Ma naravno, ali opet kazem meni treba jos ,mase pa ne mogu ni da izgledam kao ovi sa slike. :D Merio sam jos jednom pre ove analize i isto je pokazalo 5%
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #76 poslato: Januar 20, 2014, 11:55:25 posle podne »

Brate nisam ja rekao nista protiv tebe ali ako malo pratis ovaj sport znaces da 5% bf izgleda recimo ovako

http://hellestrebl.co.uk/newphotos.shtml
ako si suv kao ovaj lik onda je to to

http://www.leighpeele.com/wp-content/uploads/2010/02/male-body-fat-percentages-pictures.jpg

Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #75 poslato: Januar 20, 2014, 11:03:59 posle podne »

Ali ozbiljno ljudi, ja nikad u zivotu nisam imao salo. :D Visok sam 186 pa bi mi realno trebalo min jos 15kg. Treba tu da se trenira samo tako, ali ja svakako volju imam pa dokle stignem.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #74 poslato: Januar 20, 2014, 09:31:46 posle podne »

Ovo ako je ispod 15% secem .........na 5% trbusnjaci u opustenom stanju i israfirana bulja  ;)

ali da ne hejtujemo odmah mozda je stvarno tako  :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #73 poslato: Januar 20, 2014, 05:56:35 posle podne »

Koliki ti je procenat  misicne mase ?Sad stvarno ne znam sta je posredi i na osnovu cega se zasnivaju te metode ali toliko nizak bf nemaju ni takmicari na Mr.Olimpiji. Cenim da si visok oko 175 cm. A covek te konstitucije sa 75 kg, bf 3.8, bio bi iscen kao zver. Pazi za neki fath burn se i preporucuje cardio niskog inteziteta, ali pobogu 4 puta nedeljno za coveka sa bf 5 % kome treba najmanje 10 kg mase i uz to je naturalac i samo dva puta nedeljno sa tegovima, pa to je suprotno zdravom razumu. Mislim probaj,ne znam sta da ti kazem, mozda su to neka nova otkrica nauke u BB,razvijena na DIF-u, koja su jos nedokuciva :)
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #72 poslato: Januar 20, 2014, 03:11:39 posle podne »

I meni to nije jasno, iako je kardio niskog intenziteta. @Milan 21 pre dve godine sam imao 75 kg i samo 3,8 % masti tako da i ovo nije toliko strasno :-)
Valjda mi je organizam jednostavno takav, tesko se gojim...
« Poslednja izmena: Januar 20, 2014, 03:14:35 posle podne od strane aca777 » Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #71 poslato: Januar 20, 2014, 11:47:30 pre podne »

Procenat masti 5 % ? Pa znate li vi sta to znaci? Pa to bi trebalo covek da bude oguljen do koske. Po onome sto vidim na slikama, covek je relativno mrsav,ali opet nije to to.Sa duznim postovanjem , za doktora i metode, ovo mi je malo diskutabilno. I preporuka da na takvu konstituciju, treba da ima 4 x nedeljno kardio tening, i 2 x trening sa opterecenjem, sve mi je to malo nelogicno.Opet kazem ne dovodim u sumnju metode i doktorevo iskustvo,ali bi voleo da mi neko pojasni ovaj slucaj :) Posto kazete da bi sve trebalo da bude transparentno i javno.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #70 poslato: Januar 20, 2014, 10:32:54 pre podne »

Drago mi je da ste se dobro proveli i da će Vam naša nagrada koristiti i u budućnosti pro ostvarivanju Vaših ciljeva.
Nažalost, nisam stigla da doĂ°em (znate kako je - teško nas iz Vojvodine nateraju da doĂ°emo do dalekog BG-a ;) ), ali sam sigruna da ćemo imati ponovnu priliku za druženje.

Pratite i dalje naš forum, uskoro Vas očekuje još nagradnih igara.
Sačuvana
aca777
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 102


Pobeda voli pripremu!

« Odgovor #69 poslato: Januar 20, 2014, 12:12:40 pre podne »

U sutini ne, jer ja namirnice koje su navedene kao nedozvoeljene nisam ni konzumirao cesto, mozda jednom mesecno. Analiza krvi je pokazala da  je sve u redu, osim povecanog gvozdja jer je gornja granica 28 a meni je 33...jedino ako zbog toga treba da ubacim neke namirnice posebno mada je doktor rekao da to nije strasno. Ja cu pokusati da sto vise povecam kalorijski unos, mada dnevno unesem oko 2800/3000 sada kad sam zdrav.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #68 poslato: Januar 19, 2014, 11:56:26 posle podne »

Da li ti se nova propisana ishrana razlikuje od dosadasnje i po cemu?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.