TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:36:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevači masti za žene - iskustva i preporuke  (Pročitano 41746 puta)
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2014, 04:07:18 posle podne »

pojas oko struka nikako nije zdrav
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Januar 24, 2014, 04:05:21 posle podne »

šuškavac ni pod tačkom razno,  šire se krvni sudovi, srce trpi ogroman stres, puls se povećava i dehidrira se lako.  Nikako ne preporučujem!!!

pojas, pantalone eventualno... šuškavac zaboravite :)
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #17 poslato: Januar 23, 2014, 09:29:24 posle podne »

pa da,tako sam i kontala,jedino protiv celulita pomaze jer se znojenjem izbacuju toxini...
ima jedan decko kod nas u teretani koji dolazi u suskavcu,mene bi infarkt strefio kada bih u tome trenirala,ne znam kako moze  :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #16 poslato: Januar 23, 2014, 06:15:46 posle podne »

Pre par godina koristila sam Animal Cut...sredjena ishrana (low carb),trening u teretani i rezultati su bili super... probala sam i L carnitine,ali je on jako slab,doduse tada mi je ishrana bila uzas... Animal Cut daje energiju nekako,secam se da sam mogla mnogo duze da radim kardio kada sam ga koristila...mozda je u tome caka ;D
ali trenutno ne bih koristila nijedan sagorevac jer mi ishrana nije sjajna,to mi je nekako za situaciju kada je sve drugo savrseno pa jos malo da pogura proces topljenja...

A one pantalonice sto ih reklamirate jel ima to nekog dejstva? Msm ovako sa stanovista biohemije koju ucim u poslednje vreme nije bas logicno da smrsas znojenjem ,pa me zanima cemu sluze i kako dovode do mrsavljenja?
telo trosi manje energije kad mu je toplo odnosno trosi vise kad mu je hladno pa ti sama zakljuci da li te pantalonice ,odela i pojasi koji se nose radi mrsavljenja imaju neku svrhu sto se tice  mrsavljenja
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2014, 03:58:21 posle podne »

rhytm of life,

Cuts je sjajan i sama sam ga probala ali iskreno baš nijednoj devojci ga ne bih preporučila, osim ako nema visoke ciljeve i takmičarske ambicije... vrlo agresivan, znaš i sama :)   ali da je dobar dobar je.

Što se tiče pantalonica, nema fiziološke osnove da tope masti...  tako da što se toga tiče tu dejstva nema, jedino koža posle njih bude lepa - npr namažeš neku dobru anticelulit kremu i obučeš pantalonice pa na kardio trening, devojke kažu da im je pomoglo u skidanju celulita...   ja celulit nemam pa nisam ni probavala :D

ali svakako da se može i bez njih....

jedino za šta sam ozbiljni protivnik su sauna odela... ono kad se cela umotaš i preznojiš ... to je toliko opasno za srce!! nikako se ne treba igrati sa takvim stvarima.



Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 22, 2014, 09:31:02 posle podne »

Pre par godina koristila sam Animal Cut...sredjena ishrana (low carb),trening u teretani i rezultati su bili super... probala sam i L carnitine,ali je on jako slab,doduse tada mi je ishrana bila uzas... Animal Cut daje energiju nekako,secam se da sam mogla mnogo duze da radim kardio kada sam ga koristila...mozda je u tome caka ;D
ali trenutno ne bih koristila nijedan sagorevac jer mi ishrana nije sjajna,to mi je nekako za situaciju kada je sve drugo savrseno pa jos malo da pogura proces topljenja...

A one pantalonice sto ih reklamirate jel ima to nekog dejstva? Msm ovako sa stanovista biohemije koju ucim u poslednje vreme nije bas logicno da smrsas znojenjem ,pa me zanima cemu sluze i kako dovode do mrsavljenja?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Januar 22, 2014, 03:54:03 posle podne »

Jedan od najvećih problema kad je ženska populacija u pitanju je nagovoriti je da vežba sa tegovima i pravim opterećenjem :)  zbog toga sam te i pitala...   nadam se da imaš nekoga u tvojoj okolini ko bi ti pomogao da te uputi u pravilnu tehniku izvoĂ°enja vežbi i da onda kreneš da radiš zapravo sa tegovima - rezultati će te iznenaditi... najpre imaćeš taj zategnuti izgled, više mišićne mase znači i brži metabolizam i više sagorevanje masnoća... manje celulita i dr...  naravno uz adekvatnu ishranu.

Ne treba da se izvinjavaš za postavljena pitanja, naprotiv slobodno pitaj sve što te zanima.

Što se tiče suplementacije, ja bih za početak ubacila neki čist protein.  Ultra loss shake je ok kao zamena za obrok, ali mislim da je čist protein bolja investicija, a da se potrudiš da kroz hranu uneseš ostale neophodne sastojke.
Elite whey protein je na akciji i u pitanju je odličan, visokokvalitetan i ukusan protein.  Bilo bi dobro da ga uzimaš nakon završenog treninga,a u toku dana eventualno još jednom ujutru (ako već nemaš neki izvor proteina poput npr jaja)  i kao zamenu za obrok npr sa nekim koštunjavim voćem (to kad baš ne stigneš da jedeš).

Pored proteina, bilo bi poželjno ubaciti i vitaminsko mineralni kompleks kao dopunu jer treniraš, npr Natrol Energizer ili Daily Formula.  1 dnevno, uz doručak ili sa obrokom nakon treninga.

Sa sagorevačima ne bih odmah krenula, nema potrebe dok ne središ ishranu.  Možda kasnije kada doĂ°e do zastoja, a ako ti treba taj stimulativni efekat onda možeš i ranije...   Tečni ili u tabletama svejedno, tečni se nešto bolje i brže apsorbuju.
Ako se odlučiš za kupovinu sagorevača pored navedenih suplemenata rećiću ti koje da uzmeš.

Tvoj kardio trening bih pojačala, umesto 2 na bar 4-5 puta nedeljno, ali u odgovarajućoj zoni.  Zato ćeš mi javiti koliko iznosi tvoj puls u mirovanju ;)   koji je jedan od pokazatelja kondicije....
Sačuvana
Vesna_Bu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #12 poslato: Januar 22, 2014, 03:41:38 posle podne »

Opterecena su umerena,u zavisnosti od slrave do sprave,a od tegova samo one male koristim od po pet kg za pojedine vezbe. Hvala puno na korisnim savetima kad je ishrana u pitanju,tu mi najvise treba kontrole i podrske :D
 Sto se tice tih proteinskih sejkova za dorucak koji biste mi preporucili da uzimam,meni je konktetno zapao za oko  elite whey protein i ultra loss, pa me zanima da li bi bilo okej ukoliko bih pocela sa njihovom upotrebom? :)  I da li se oni mogu kombinovati sa sagorevacima masti ,te da li vise preporycujete one u tecnom stanju ili kao tablete? Izvinjavam se na pregrst pitanja,stvarno mi znace sve informacije :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Januar 22, 2014, 03:28:18 posle podne »

Imam 19 godina, 67kg i 174cm. :) Sto se ishrane tice,dan uvek zapocinjem ovsenom kasom i zelenim cajem,za uzinu uzmem ili neku vocku ili sacicu badema,lesnika ili tako nesto. Sto se rucka tice obavezno bude neko meso i povrce kao prilog i na kraju za veceru tunjevina,sir ili jaja u zavisnosti od potrebe. Dva puta nedeljno odradim kardio trening na traci oko pola sata,a dva ili tri puta treninge za prednju ilizadnju ili bocnu grupu misica sastavljenu od super serija cucnjeva,iskoraka,trx vezbi ,izdrzaja i rada na ostalim spravama. :)

lepo :)   neke korekcije ovako iz kratkog posta,  za doručak je odlično što uzimaš ovsene, bilo bi dobro da ubaciš još i neki izvor proteina - npr jaja su čest izbor za doručak.  Ako ne to, onda proteinski šejk bi bilo dobro ubaciti.  Nakon noćnog sna telu je potreban brz protein, a protein je gradivni materijal za mišiće.
Užna je ok, voće ako jedeš uvek ga jedi na prazan stomak.
Za ručak, uzimaš li i neke ugljene hidrate?  npr prilog od krompira, pirinča... slobodno možeš.  Pogotovo ako nakon toga sledi trening.
Večera sa manjom količinom ugljenih hidrata je ok.

Nutricionista naša je svakako kompetentnija da ti odgovori u vezi ishrane.

Da li radiš u teretani sa opterećenjem, tegovima? ili su manje težine u pitanju? 

Što se tiče kardio treninga, daću ti zone kardia u kojima bi okvtino trebalo da držiš puls za sagorevanje masnoća.   Podatke imam, samo mi fali još jedan -  koliko je tvoj puls u mirovanju?  najniži mogući puls (broj otkucaja u minuti) - najbolje da izmeriš ujutru pre nego što ustaneš :)     
Sačuvana
Vesna_Bu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #10 poslato: Januar 22, 2014, 03:08:17 posle podne »

Imam 19 godina, 67kg i 174cm. :) Sto se ishrane tice,dan uvek zapocinjem ovsenom kasom i zelenim cajem,za uzinu uzmem ili neku vocku ili sacicu badema,lesnika ili tako nesto. Sto se rucka tice obavezno bude neko meso i povrce kao prilog i na kraju za veceru tunjevina,sir ili jaja u zavisnosti od potrebe. Dva puta nedeljno odradim kardio trening na traci oko pola sata,a dva ili tri puta treninge za prednju ilizadnju ili bocnu grupu misica sastavljenu od super serija cucnjeva,iskoraka,trx vezbi ,izdrzaja i rada na ostalim spravama. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Januar 22, 2014, 03:00:45 posle podne »

Zdravo :)
Nova sam na forumu,pa se jos ne snalazim najbolje. Inace vezbam redovno,4-5 puta u teretani sa trenerom,ali sam malo duze "praznovala" sto se tice trpeze tako da je to ostavilo traga i na moju liniju :D. Da bih unappredila svoje rezultate,sem redovnog vezbanja i pravilne ishrane,zainteresovala me je primena odredjenih suplemanata,konkretno najvise sagorevaca masti i proteina koji bi regulisali apetit i dali vise enegrije. Na sajtu sam gledala citav asortiman,ali posto sam u amater sve mi to deluje slicno tako da bih vas zamolila za neku vasu preporuku sto se toga tice? Moji glavni ciljevi jesu smanjenje masnih naslaga i koji kilogram dole.:) Unapred hvala :)

zdravo Vesna i dobrodošla na forum :)

Kako bih ti preporučila adekvatnu suplementaciju i kako bi ostvarila željeni rezultat znaš da su pravilna ishrana i odgovarajući trening neminovni za to :) 

zato, zamolila bih te da nam daš više informacija o tebi - godine, visina, težina, trenutna ishrana, način treninga... što više informacija nam daš tim bolje.
Sačuvana
Vesna_Bu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #8 poslato: Januar 22, 2014, 02:50:44 posle podne »

Zdravo :)
Nova sam na forumu,pa se jos ne snalazim najbolje. Inace vezbam redovno,4-5 puta u teretani sa trenerom,ali sam malo duze "praznovala" sto se tice trpeze tako da je to ostavilo traga i na moju liniju :D. Da bih unappredila svoje rezultate,sem redovnog vezbanja i pravilne ishrane,zainteresovala me je primena odredjenih suplemanata,konkretno najvise sagorevaca masti i proteina koji bi regulisali apetit i dali vise enegrije. Na sajtu sam gledala citav asortiman,ali posto sam u amater sve mi to deluje slicno tako da bih vas zamolila za neku vasu preporuku sto se toga tice? Moji glavni ciljevi jesu smanjenje masnih naslaga i koji kilogram dole.:) Unapred hvala :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Decembar 12, 2013, 11:13:55 posle podne »

Mislim da je najbolje da osoba sama proceni da li i kada da uzme drugu dozu ( pre treninga se podrazumeva ), kao sto kazes Monika, jer se desava da se jutarnja doza ne podnosi bas najbolje a ipak je i dalje uzimaju jer je preporuka takva.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Decembar 12, 2013, 12:37:58 posle podne »

evo još jednog pitanja- kada odnosno koliko pre samog treninga treba uzimati sagorevače? Da li ih treba uzimati i tokom dana kada ne treniramo?
I da, da VAM SE ZAHVALIM NA ISCRPNOSTI I VOLJI DA ODGOVARATE! Veliki pozdrav.....

uglavnom oko pola sata pre treninga se uzimaju sagorevači... 

Za neke stoji preporuka da se uzimaju dva puta dnevno, npr ujutru pre doručka i poslepodne pre treninga.  Ja bih ti ostavila kao opciju svakoj osobi da sama odredi, ukoliko želi. Primarno je da to bude pre treninga, a ukoliko joj ne smeta onda da uzima i drugu dodatnu dozu u toku dana.

Najviše efekta ima, svakako, uzimanje sagorevača neposredno pre treninga.
Sačuvana
subversio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


faber est suae quisque fortunae

« Odgovor #5 poslato: Decembar 12, 2013, 11:22:29 pre podne »

evo još jednog pitanja- kada odnosno koliko pre samog treninga treba uzimati sagorevače? Da li ih treba uzimati i tokom dana kada ne treniramo?
I da, da VAM SE ZAHVALIM NA ISCRPNOSTI I VOLJI DA ODGOVARATE! Veliki pozdrav.....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 18 upita.