TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397187 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 12:16:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac za pocetnike  (Pročitano 17547 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #36 poslato: Februar 23, 2014, 10:43:27 pre podne »

Ok, mi nismo u tvojoj kozi, ti znas kako se osecas, ali znamo zasto ti to pricamo. Vodi racuna, jedes jako malo, dosta se trosis, i delom sabotiras pravi napredak. U svakom slucaju, volimo da cujemo da napredujes, ali i da je sve ok, da si pre svega zdrav i dobro se osecas.
Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #35 poslato: Februar 23, 2014, 12:33:42 pre podne »

Mozes popiti casu zero cole jednom u dve nedelje, naravno, nista strasno ako nije cesto. I ja cu iskoristiti priliku da ti kazem da se ne forsiras previse, zbog tvog zdravlja prvenstveno. Posmatraj trenutnu tezinu kao dzak tereta na ledjima koji nosis konstantno, pa se ponasaj u skladu sa tim. Vremenom ces se vratiti u kondiciju i moci normalno da vezbas, nemoj forsirati preko noci.
Hvala :) ma ne forsiram se ja previse trcim 3 kruga pa 1 setam pa 3 kruga pa 1 setam pa 2 kruga pa setam dva i tako dok ne osetim da vise stvarno ne mogu .. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #34 poslato: Februar 22, 2014, 11:38:56 posle podne »

Mozes popiti casu zero cole jednom u dve nedelje, naravno, nista strasno ako nije cesto. I ja cu iskoristiti priliku da ti kazem da se ne forsiras previse, zbog tvog zdravlja prvenstveno. Posmatraj trenutnu tezinu kao dzak tereta na ledjima koji nosis konstantno, pa se ponasaj u skladu sa tim. Vremenom ces se vratiti u kondiciju i moci normalno da vezbas, nemoj forsirati preko noci.
Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #33 poslato: Februar 22, 2014, 06:23:20 posle podne »

znam ja da vi znate mnogo bolje od mene :) ali cu ozbiljnije krenuti kad upisem teretanu i to :) za sad mi je bitno samo da skinem dovoljno da mogu da pocnem i sa tegovima da radim :) nego hteo sam da pitam dal bi smeo da popijem 1x u nedelju dve Coca-Colu 0 ....  :))) jer sam popio pre neki dan na rodjendanu a nisam hteo ni alkohol nit ista drugo da pijem
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Februar 21, 2014, 04:44:26 posle podne »

ok, na tebi je, Marko i ja smo ti savetovali malo drugačije, jer znamo zašto - cilj je trošenje masnoća kao goriva i zdravlje, izgradnja baze - a ne samo preznojavanje.

Tebe motiviše osećaj koji imaš nakon sportske aktivnosti i svi mi znamo kako je to.  Ali još jedna bitna stavka u treningu je pametno treniranje, što zahteva merenje, praćenje intenziteta, i dr.

Pre trčanja se nemoj istezati, samo se zagrej dobro, posle trčanja se isteži do mile volje.
Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #31 poslato: Februar 21, 2014, 04:16:50 pre podne »

uživaš i to je najbitnije, a to što se preznojiš nema veze sa sagorevanjem masti, znojenjem se izbacuju toksini i telo se oslobaĂ°a suvšne toplote.

Ako već nemaš i ne želiš da koristiš pulsmetar, radi po osećaju - tako da osetiš da bi mogao da pričaš u isto vreme, da se ne zadišeš, kao i da bi lako održao taj intenzitet bar jedno 2 sata.  Disanje je jako bitno.

Da li se istežeš posle trčanja?
a dobro al ja se nekako osecam ispunjeno kad mi je majica cela mokra :))) a sto se tice istezanja i pre i posle trcanja :)
Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #30 poslato: Februar 21, 2014, 04:15:39 pre podne »

Za sada možda i jeste najbolje da radiš samo kardio- trčanje. Dok ne doĂ°eš do odreĂ°ene kilaže,a onda bi mogao prvo da počneš lagano sa
vežbama sa sopstvenom težinom i tek onda da preĂ°eš u teretanu :) To ti je moj savet. Je l voziš bajs?
ne vozim buraz ... necu da dam 3500 za teretanu u kojoj ne smem da trcim jer imam preko 100kg :D  sad kad bi me zvali da dodjem za DZ ne bi otisao ... a da idem tamo da samo vozim bajs nema smisla :) setam trcim za sad  i previse :) s obzirom na to da sam do pre mesec dana seteo po ceo dan u kuci i sedeo u fotelji ... :) bice svega samoo polako :)
Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2014, 04:00:34 pre podne »

razumem vas ja sve ali ja ceo zivot igram basket igram fudbal i mnogi se cude kako mogu sa ovakvom kilazom da budem tako pokretan :)) nikad nisam imao problema ni sa zglobovima ni kolenima zbog tezine ... nikad me tezina nije ometala da igram ili radim nesto sto zahteva fizicki napor :) nisam jedan od onih sa 130+ kg koji ne mogu da se krecu :) da mi ne prija trcanje verovatno bih nesto osecao trcao sam i pre i nikad nisam imao ni najmanji problem :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Februar 20, 2014, 09:25:25 posle podne »

evo da se javim ..trcim svako vece svaki dan sto je najbitnije stvarno sam zavoleo taj nacin zivota i od kad trcim bukvalno nisam ni depresivan nit nervozan nit ista cak sto vise vec imam osecaj da sam skinuo 200kg :))) 121 kg takoooo da za sad je -14 za ovo vreme koje trcim  :)) skroz sam posvecen tome  trudim se da se sto vise krecem i drugacvije gledam na sve tako da :)) nastavljamo no pain no gain :)
Ne bih ti preporucio trcanje cak ni na kardio jedinici a jos manje napolju zbog tvoje trenutne tezine.Bolja opcija je da brzo hodas da ti puls bude 65% od maksimalnon srcanog ritma 50 do 90 minuta.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #27 poslato: Februar 20, 2014, 09:17:56 posle podne »

Za sada možda i jeste najbolje da radiš samo kardio- trčanje. Dok ne doĂ°eš do odreĂ°ene kilaže,a onda bi mogao prvo da počneš lagano sa
vežbama sa sopstvenom težinom i tek onda da preĂ°eš u teretanu :) To ti je moj savet. Je l voziš bajs?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #26 poslato: Februar 20, 2014, 03:38:29 posle podne »

uživaš i to je najbitnije, a to što se preznojiš nema veze sa sagorevanjem masti, znojenjem se izbacuju toksini i telo se oslobaĂ°a suvšne toplote.

Ako već nemaš i ne želiš da koristiš pulsmetar, radi po osećaju - tako da osetiš da bi mogao da pričaš u isto vreme, da se ne zadišeš, kao i da bi lako održao taj intenzitet bar jedno 2 sata.  Disanje je jako bitno.

Da li se istežeš posle trčanja?
Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #25 poslato: Februar 20, 2014, 04:19:35 pre podne »

pa ne bih stvarno znao da ti kazem jer trcim tempom kojim mogu da istrcim do poslednjeg kruga ...lagani dzoging nikakvo preterivanje ali redovno sam mokar kao voda posle trcanja to mi je i najbitnije  :) malo sam gledao po netu i to sto se tice disanja vezbam i disanje dok trcim i dosta pomaze ne zadisem se kao vo pa da ne mogu ni da udahnem nego pravilno i odlicno se osecam ... pre dok sam na usta disao pa se borio da udahnem dok trcim,a sad mi ide sve nekako lagano,samo me malo ledja (krsta) ali mi to govore i drugovi koji imaju 70kg kad trce da ih boli nekad :) maaaaaaaa nema boljeg osecaja od ovog :) kad bukvalno jedva cekam da odem na trcanje ... rado bi ja i teretanu i sve to ali nazalost idem na neki kurs pa ni ne stizem za sad ali prvom prilikom eto me i u teretani :))
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #24 poslato: Februar 19, 2014, 07:26:23 posle podne »

Svaka čast,samo napred! :) Čovek se uvek oseća lepo i srećnim kada radi za svoje telo :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Februar 19, 2014, 03:16:51 posle podne »

divno... taj osećaj je najbolji... i tačno ga znam :)

kojim intenzitetom trčiš?  vidim da smo već pričali o tome u prethodnim postovima...  trebalo bi da držiš aerobni intenzitet, obavezno.... da bi trošio masti i da ne bi stresirao svoj organizam bez potrebe



Sačuvana
Hocudaseistopim
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #22 poslato: Februar 19, 2014, 04:34:11 pre podne »

evo da se javim ..trcim svako vece svaki dan sto je najbitnije stvarno sam zavoleo taj nacin zivota i od kad trcim bukvalno nisam ni depresivan nit nervozan nit ista cak sto vise vec imam osecaj da sam skinuo 200kg :))) 121 kg takoooo da za sad je -14 za ovo vreme koje trcim  :)) skroz sam posvecen tome  trudim se da se sto vise krecem i drugacvije gledam na sve tako da :)) nastavljamo no pain no gain :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 12 upita.