TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397194 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 10:30:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ostar bol izmedju tricepsa i lakta  (Pročitano 23593 puta)
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #91 poslato: Februar 19, 2014, 10:34:33 pre podne »

Udario sam laktom u ivicu neke plocice mermerne i malo mi je sad nateceno,a boli posto je sveze.Ne ne,ja mogu sklekove da radim bez ikakvog bola,i zgibove,samo sad ne mogu zbog ove povrede jos je sveze juce sam se udario
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #90 poslato: Februar 19, 2014, 10:04:05 pre podne »

kad radiš sklek nema bola lakta?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #89 poslato: Februar 19, 2014, 10:03:06 pre podne »

Ne boli ni jedna od ovih stvari,samo sam juce povredio taj desni lakat i boli me mnogo,nateklo mi je.Spao mi je otok od juce pa eto samo par dana da me prodje ovo i krenucu da radim te vezbe,sad ne mogu boli me taj lakat.Stavljam led 3 4 puta dnevno i mazem lioton gel,valjda ce proci za neki dan.Pozdrav.
kako si povredio lakat?
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #88 poslato: Februar 19, 2014, 09:40:22 pre podne »

Ne boli ni jedna od ovih stvari,samo sam juce povredio taj desni lakat i boli me mnogo,nateklo mi je.Spao mi je otok od juce pa eto samo par dana da me prodje ovo i krenucu da radim te vezbe,sad ne mogu boli me taj lakat.Stavljam led 3 4 puta dnevno i mazem lioton gel,valjda ce proci za neki dan.Pozdrav.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #87 poslato: Februar 19, 2014, 09:21:19 pre podne »

da li boli kad probaš da uradiš sklek?
sklek na pesnicama?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #86 poslato: Februar 19, 2014, 09:20:34 pre podne »

moram da znam još jednu stvar:
da li boli kad stegneš pesnicu jako i savijaš prema sebi? da li bkli akk isto radiš protiv otpora (ne dozvoljavaš drugom rukom)?
da li boli pokret - rukovanje, otvaraje kvake na vratima, otvaranje poklopca flaše (zavrtanje/odvrtanje?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #85 poslato: Februar 19, 2014, 09:15:36 pre podne »

ok marko, mozemo da probamo da odradimo program lečenja, trajaće oko tri nedelje, moraš se pridrzavati saveta koje budeš dobijao....
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #84 poslato: Februar 18, 2014, 11:26:23 posle podne »

Danas je 5. dan od kako nisam radio nikakve vezbe.Ne mogu jer boli na pritisak,a necu da pogorsavam bol,samo zbog toga nisam hteo da radim te vezbe,ne znam kako ce mi reagovati ruka.Nabavio sam lioton gel i mazem ga 3 puta dnevno,posle leda.Ruka je bolje,cim ne radim nista,ta povreda se smiri i bude sve normalno.
http://postimg.org/image/64k44ap8p/ To je taj neki deo oko ovog belog ispod tricepsa,prema unutrasnjoj strani ruke.Nesto pored te tetive,prema telu.Od vezbi prestane da boli dok radim,cim se ohladi,odma krene po starom,i tako ne prolazi nista.Izvinite,ja samo hocu da to prodje sto pre i zato sam nestrpljiv,ne znam sta da radim.Pozdrav
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #83 poslato: Februar 18, 2014, 10:52:39 pre podne »

Jel nesto ozbiljno upitanju,posto mi deluje kao neka vrlo cudna povreda? Pozdrav
marko, od početka sam ti rekao da meni deluje po svemu da je upala tetive tricepsa. moze se izlečiti, napisao sam ti neklliko puta šta da radiš, ti radiš po programu sam svoj majstor. ...
mllim te, lkaci još jednom sliku sa obeleženim mestom bola.
msm da razumem gde boli, ali da ne bude nesporazum.
hoću da ti pomognem, ali ne može ako ti ne saradjuješ....
ajde okači slku da vidim
pozdrav
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #82 poslato: Februar 16, 2014, 09:14:29 posle podne »

Jel nesto ozbiljno upitanju,posto mi deluje kao neka vrlo cudna povreda? Pozdrav
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #81 poslato: Februar 16, 2014, 07:23:15 posle podne »

Ne
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #80 poslato: Februar 16, 2014, 07:11:13 posle podne »

Samo iskljucivo boli kad je ispravljena ruka,kad je savijena i maksimalno napregnuta,na pritisak ne osetim nista,sve je normalno.Stegnem je sto jace mogu,tako savijenu i stavim palac na to bolno mesto,jako pritisnem i opustim misic,ne osetim nikakav bol.A isto to sa ispravljenom rukom je bolno,nesto oko te tetive krene da boli.
marko, da li boli:
da li boli kad naglo ispružiš ruku?
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #79 poslato: Februar 16, 2014, 06:15:30 posle podne »

Samo iskljucivo boli kad je ispravljena ruka,kad je savijena i maksimalno napregnuta,na pritisak ne osetim nista,sve je normalno.Stegnem je sto jace mogu,tako savijenu i stavim palac na to bolno mesto,jako pritisnem i opustim misic,ne osetim nikakav bol.A isto to sa ispravljenom rukom je bolno,nesto oko te tetive krene da boli.
Sačuvana
Marko26
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #78 poslato: Februar 16, 2014, 06:09:07 posle podne »

Pa onako,zavisi,uglavnom ne,samo ponekad osetim kao neko zatezanje blago.Radio sam zenske sklekove,i sa bucicama biceps,4kg,mala tezina.I tu je svakim danom pocelo da boli po malo,i sutradan se odma smiri,a sad ne pusta,boli konstantno,na pritisak.Zbog toga necu da je naprezem,ne znam sto me boli.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13582


« Odgovor #77 poslato: Februar 16, 2014, 05:20:47 posle podne »

Redovno sam mazao te gelove na ruku,masirao ledom,ovih par dana sto sam vezbao istezao sam se,zagrevao,mazao konjski gel (crveni) da zagrejem ruku,kao sto mi je doktor Jelic rekao.Dok vezbam ja to ne osetim,samo kad prestanem,boli kad pritisnem to mesto.
koje si tačno vežbe radio?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.