TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:08:45 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: telesna masa  (Pročitano 4264 puta)
MrPeki96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Ako si poceo nesto da radis,zavrsi to do kraja..

« Odgovor #12 poslato: Mart 17, 2014, 03:33:48 posle podne »

zanimaju me suplementi za dostizanje najvece moguce mase jel mi je metabolizam prebrz i uz dobru hranu mi treba i jos nesto , tj pitam za savet koje suplemente da uzmem i da pomesam jel mi je cilj  telesna masa  ,cena nije problem
uzimi http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN086-100-Whey-protein.html.. Uz taj protein uzeces dextrozu http://www.pansport.rs/Oporavak-i-regeneracija/Ugljeni-hidrati/OS163-Dekstroza.html dextroza od 1kg ti je oko 220 dinara i kreatin http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN098-Creatine-Monohydrate.html
To sve posle treninga popijes 30 gr whey proteina 20 gr dextroze i 5 gr kreatina.. Izmedju obroka preko dana popijes jednu mericu whey proteina.. Pi dosta tecnosti oko 2 litre vode na dan...Ako neces to uzmi http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/SN484-Volumass-35-Professional.html moja preporuka suplemenata.. Pozdrav
« Poslednja izmena: Mart 17, 2014, 03:44:14 posle podne od strane MrPeki96 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Mart 17, 2014, 02:52:22 posle podne »

Samo u Attack-u već imaš dosta kreatina tako da ne bih dodavala više od 5 g monohidrata posle treninga.  Naravno ovako kao što ti je Twin napisao.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Mart 17, 2014, 01:23:37 posle podne »

Attack pre treninga,posle treninga volumass 35 i kreatin zajedno.
Sačuvana
Filip Ceric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2014, 01:20:48 posle podne »

ok, hvala na savetima samo jos jedno pitanje imam attack , kreatin  i volu mass 35 pa me zanima pre treninga jel moze sve da se pomesa
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Mart 15, 2014, 11:50:53 posle podne »

ishrana 3 obroka za dan vise ne mogu ali zato  ta 3 puta maximalno iskoristim ,nijedan dan bas nije ista hrana ali ovako odprilike , ujutru 6 jaja 100gr pecenice 2 konzerve sardine i litar jogurta pa malo kasnije 2 banane i neki musli sa vocnim vlaknima ,cokoladno pola litra ,rucak nekad piletina grasak koziji sir , i surutka kozija ,ponekad teletina ili krmenadle i pirinac , izmedju obroka  sok od pomorandze cvekle i nara kao i gvozdze ,cink aronija i dr ,jaja od prepelice  ,vecera jaja , nekad morski plodovi ili losos i litar mleka naravno tu je uvek neko povrce apetit mi je solidan ,od suplemenata sam koristio volu mass 35 i  CreaLean ali vise od 3 kila nisam dobio , 187 sam visok ,73 kg ,21 godina

Ok je ovo sto se tice izbora namirnica, ali su ti obroci dosta jaki. Nema potrebe popiti 1 l jogurta ili mleka uz obrok, to je mnogo cak i na dnevnom nivou. Ja se slazem sa prethodno napisanim, bice ti mnogo lakse da pojedes vise hrane ako rasporedis obroke, barem 4 jaca i jedna uzina, jer ovako pravis veliko opterecenje digestivnom traktu a ocito i nemas koristi.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Mart 14, 2014, 12:03:26 posle podne »

Pa ti dnevno 10 jaja min pojedeš :D
Slažem se,prenatrpani su ti obroci,previše različitih tipova hrane unosiš kao jedan obrok. Puno mlečnih proizvoda takoĂ°e imaš.
A da li treniraš nešto? I gejneri nisu imali efekta?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2014, 07:41:33 pre podne »

Osim rucka,koji je ok, dorucak i vecera su ti pretrpani. Sve te namirnice treba da raspodelis u 5 malo manjih obroka,a ne da sve uguras u ta 3 i da se zatrpavas hranom.
Sačuvana
Filip Ceric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Mart 13, 2014, 10:58:46 posle podne »

ishrana 3 obroka za dan vise ne mogu ali zato  ta 3 puta maximalno iskoristim ,nijedan dan bas nije ista hrana ali ovako odprilike , ujutru 6 jaja 100gr pecenice 2 konzerve sardine i litar jogurta pa malo kasnije 2 banane i neki musli sa vocnim vlaknima ,cokoladno pola litra ,rucak nekad piletina grasak koziji sir , i surutka kozija ,ponekad teletina ili krmenadle i pirinac , izmedju obroka  sok od pomorandze cvekle i nara kao i gvozdze ,cink aronija i dr ,jaja od prepelice  ,vecera jaja , nekad morski plodovi ili losos i litar mleka naravno tu je uvek neko povrce apetit mi je solidan ,od suplemenata sam koristio volu mass 35 i  CreaLean ali vise od 3 kila nisam dobio , 187 sam visok ,73 kg ,21 godina
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2014, 02:47:41 posle podne »

Reci nam prvo kako ti stojiš sa ishranom? Kvalitet i količina? Jer bez toga ni suplementi neće imati efekta.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #3 poslato: Mart 13, 2014, 02:46:05 posle podne »

Gejner full doze nekoliko puta na dan ili whey,monohidrat i dex,plus omega 3 i multivitamin. I sredjena ishrana.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2014, 02:35:24 posle podne »

Pozdrav Filipe,

ima dobrih kombinacija suplemenata za dobijanje mase, ali svakako ces morati mnooogo da jedes, ako ti je metabolizam tako brz. Hajde napisi nam sta jedes i koliko, da mozemo proceniti sta bi bilo najbolje ukljuciti. Jesi li do sada koristio nesto od suplemenata? Problema sa apetitom nemas, jel tako?
Sačuvana
Filip Ceric
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2014, 02:21:35 posle podne »

zanimaju me suplementi za dostizanje najvece moguce mase jel mi je metabolizam prebrz i uz dobru hranu mi treba i jos nesto , tj pitam za savet koje suplemente da uzmem i da pomesam jel mi je cilj  telesna masa  ,cena nije problem
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.