TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396117 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 04:55:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 1009 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: CAFFE...  (Pročitano 1353058 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14076 poslato: Mart 16, 2015, 11:12:17 posle podne »

cm su u pitanju, 1-1.5 :/
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14075 poslato: Mart 16, 2015, 10:05:26 posle podne »

Dobro izvoljevam malo, krenulo je lepo da se smanjuje, ali me iznerviralo sto sam sad u trecoj nedelji izmerio veci struk (ne od pocetnog stadijuma, nego u odnosu na prethodnih par dana), ali moze biti svasta nesto.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #14074 poslato: Mart 16, 2015, 09:44:29 posle podne »

Moras da radis punjenje...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14073 poslato: Mart 16, 2015, 09:28:47 posle podne »

pa jedem samo ribu i salatu, jednu kasiku pirinca samo posle treninga, sta tu ima 30g max. nemam cak ni punjenja. kardio hiit 12-15min, trening klasika za hipertrofiju.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14072 poslato: Mart 16, 2015, 08:30:24 posle podne »

Roknes keto i zavrsis posao za 4 nedelje. ;D

Mora da krene proces topljenja za 3 nedelje ako sve radis ok. Aj napisi malo detaljnije sta jedes po obrocima, visina, tezina, kardio - koji, koliko, kada...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14071 poslato: Mart 16, 2015, 08:17:32 posle podne »

dobro da, razliciti organizmi, genetika, ali jel moguce da npr se 3 nedelje ne desava nista ili nesto malo. nikad nisam bio na def, treba da skinem jedno 7-8cm slaufa, pa ne znam koliko da ocekujem, 2 meseca ocigledno nece biti dovoljno ???
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #14070 poslato: Mart 16, 2015, 07:52:17 posle podne »

To niko ne moze da ti tacno kaze...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #14069 poslato: Mart 16, 2015, 07:46:30 posle podne »

Posle koliko dana/nedelja pocne topljenje masti? Vec 3 nedelje sam na minimumu hidrata i verovatno u deficitu, 5-6 puta tegovi, 1-3x hiit i poceo je da se skida struk, pre nedelju dana bio 87cm, danas nesto vise pa mi pala volja. Kontam da ima varijacija zbog hrane, retencije vode, ali koji je neki vremenski interval kad se to ustali i pocne da se topi ako se sve ispostuje?
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #14068 poslato: Mart 16, 2015, 12:48:38 posle podne »

sve mi je jasno, ali kad je tako teško naterati žene da jedu, odakle im tolike kile viška  :D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14067 poslato: Mart 16, 2015, 12:09:29 posle podne »

@Teror je l to Bajin mali? :D


@Ironman ti neces shvatiti pogresno,al meni kad dodje riba na trening treba joj objasniti da to ne sme da radi,a prvo sto ce mi reci je:"Pa što ja moram da večeram kad to ne radi Pera,Mika,Djoka..."

Piše u Kuriru,u Blic zeni...i sad jos kad neka vrhunska sportistkinja to kaze da radi eto vetra u ledja retardima...

A objasni ti zenama da nije tako kad je ona svojim usima cula. :D ;D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #14066 poslato: Mart 16, 2015, 11:29:13 pre podne »

Evo zasto su jaja bogata proteinima.... ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #14065 poslato: Mart 16, 2015, 10:42:09 pre podne »

evrospki prvak u skoku u dalj, koga briga za ostalo  8)
Apsolutno.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #14064 poslato: Mart 16, 2015, 08:14:59 pre podne »

al ste svi društveno odgovorni  :D kakve veze ima hoće li to što kaže uticati na nekog ili ne... ebe joj se... devojka još nije napunila 25 godina, ko da ona razmišlja dal će neko po njenom uzoru preskočiti večeru ili ne. Ona ima da razmišlja kako da skoči još tih nekoliko cm do 7m ili preko.

Isto tako, ne verujem da se specijalno pripremala za ovaj intervju da smišlja laži o tome kako se hrani. Preskače večeru-preskače večeru, to joj radi posao, dobro se oseća, evrospki prvak u skoku u dalj, koga briga za ostalo  8)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14063 poslato: Mart 16, 2015, 02:12:27 pre podne »

Ja je veoma postujem i navijam za nju kao i za sve ostale nase sportiste,pogotovo u sportovima koji su manje komercijalni i kojima je potrebna veca podrska...

Ali tacno da je takvu glupost da ne vecera a da je jos trening pre toga izjavio Bolt,Lebron,Ronaldinjo,Isimbajeva,Muhamed Ali...ili ko god drugi isto bi mislio...ovo je glupost,zasto ne bi jela posle treninga,ako unosi sve sto joj treba od klope i ako radi sve kako treba a po njoj,po radu,po rezultatima se vidi da radi zasto ne bi onda to uradila na takav nacin da ima i veceru,jos kao sa nekom tugom ja bi vecerala rado al ne smem...ovde na ovom snimku se jos pravi fama od toga kako ne treba vecerati i sad ces imati milion debila koji nece jesti posle osam ili ce izbaciti veceru...

Ovaj snimak kao da je napravljen da ne pokaze sta i kako ona stvarno radi...

To da li uzima hemiju ili ne nije nesto o cemu treba diskutovati,zna ona sta radi,sta god to bilo...ali kad je rec o klopi ne bi smelo ovako da se izbacuje u javnost...posle ti objasni nekom idiotu da mora vecerati,da ne sme gladovati.
« Poslednja izmena: Mart 16, 2015, 02:14:26 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #14062 poslato: Mart 16, 2015, 01:42:35 pre podne »

To mozda mislis na onaj malo zuckast forum sto ovde nije slucaj. Nije bitna tezima, 1RM ti je uvek podjednako tezak ako das sve od sebe.
I nije sve test i slicno postoji milion razlicitih za razlicite svrhe.
https://wada-main-prod.s3.amazonaws.com/resources/files/wada-2015-prohibited-list-en.pdf
Kao sto rekoh njoj svaka cast i na uspehu i na izgledu. To je sastavni deo sportova i ne radi to samo ona nego i ona pored nje i tako redom.
Kad znas sta radis i kad imas ceo tim iza sebe ne moze da ti fali ni dlaka s' glave. Meni licno nema tu nista lose samo kazem sta jeste i nije mi cilj da spustam niciji uspeh jer svi oni daju maximum od sebe. :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 1009 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 13 upita.