TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396492 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 28, 2024, 07:27:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prepone  (Pročitano 25305 puta)
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #42 poslato: April 29, 2014, 01:51:31 posle podne »

znaci tu gde mu pocinje sorc leva strana pa malo ispod tu osetim to zatezanje i blag bol pri tim trbusnjacima,zanima me koji je to tacno misic ili je neki pripoj? i da li tacno na to mesto da mazem taj gel i drzim led?
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #41 poslato: April 29, 2014, 01:48:14 posle podne »

a to kad noga ide napred to je samo jer sam krut u kukovima i sada radim dosta na tome,a zbog toga ne mogu dovoljno duboko da cucnem inace meni su prepone solidno razgibane,znaci da ne pravimo pometnu imao sam upalu jaku u pripojima to me je proslo ne bole me vise i pomoglo je i istezanje ali i odmarao sam i ti laseri itd,ali pored toga sam u desnoj strani imao i tu gde je pripoj pa malo ka levo znaci ispod donjem stomaka to zatezanje kada dignem nogu i u pocetku me je bolelo dosta i kada legnem na pod i dizem nogu ali me je proslo,stim sto sad osetim blag pritisak tu i blag bol ali bas kad iskoristim 100% trbusnjaka sto se kaze kad imam jaku kontrakciju,sto znaci da jos nije skroz proslo evo okacio sam sliku npr kad radim te trbusnjake onda osetim u desnoj strani zatezanje napred tu ispod donjih trbusnjaka i kod pripoja noge,
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #40 poslato: April 29, 2014, 01:33:16 posle podne »

Evo danas nista,nemam bolove u preponama i to,ali samo na toj desnoj strani sa prednje strane i to samo ako napravim bas jaku kontrakciju kada podizem nogu kada dizem od zemlje osetim samo blago zatezanje a ako napravim bas jaku kontrakciju tipa sa te kose klupe pa da bas opteretim trbusni deo onda osetim blagi bol,inace ovako dosta mi je bolje nego ranije tj tacnije ne bole me vise ni kad cucnem ni nista,eto jedino osetim tu desnu stranu i to samo u toj situaciji,a inace istezem se vec redovno sigurno 2 meseca pre treninga zagrevanje pa razgibavanje a na kraju treninga radim malo pnf malo staticka istezanja malo sa gumama ali sve u svemu po 25min sigurno se istezem posle treninga,nisam jos uzeo taj gel uzecu sutra pa cu mazati
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #39 poslato: April 29, 2014, 08:06:18 pre podne »

Kada se istežeš - na kraju treninga? Posle svakog treninga?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #38 poslato: April 29, 2014, 08:05:19 pre podne »

Znaci poenta je sto taj blagi bol oseti msamo kad skroz duboko cucnem osecaj kao da mi ti pripoji udaraju u zid maltene,i to dok se ne zagrejem,ili tako kad vucem koleno ka grudima,i sto tu na desnoj strani osecam blag pritisak(bol) kada dizem noge od poda ili pravim jake kontrakcije trbusne,meni kad su gledali ultra zvuk rekli su mi da je jaka upala samo meni nije jasno od cega je to nastalo,posto sam krenuo sad bas aktivno da se istezem po 20min minimum
Od kada se istežeš,  koliko nedelja unazad? Kakav je odnos vremenski pocetka problema i pocetka istezanja?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #37 poslato: April 29, 2014, 08:01:37 pre podne »

sa tim vezbama nemam problema znaci gde osecam da sam krut to je kad koleno ide ka grudima ili ona vezba iz joge sa slike ta prva gore gde je spustena da joj noga prodje ka gore,tu sam najkruci tu npr ne mogu da se spustim na laktove i tacno osetim u jednom trenutku kao u zid da udaram :D ne mogu dalje
Kad noga ide napred, krutost je zategnutost sa prednje strane ili pozadi?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #36 poslato: April 29, 2014, 07:58:57 pre podne »

Sad sam bio na trcanju i dok sam trcao osecao sam blagi pritisak tu na desnoj strani,a kada sam dosao u park da radim trbusnjake i krenuo na onoj velikoj kosoj klupi gde se uhvatis gore pa dizes noge onda sam vec osetio i bol tu u desnoj strani ipak me jos bolucka kada podizem noge ali samo ako je jak nagib i kad moram jaku kontrakciju da napravim,da li tacno tu da stavljam led i mazem taj gel?
Napravi pauzu neklliko dana od svakog opterećenja i vezbanja (i trčanje) da se ma lo smiri upala, da problem ne ide u pogorsanje.
Lokalno na mesto bola led 5min, posle leda lioton gel namazeš...
Javi kako ide za 3 dana, dobićeš program vežbi za prepone....
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #35 poslato: April 27, 2014, 02:53:52 posle podne »

Sad sam bio na trcanju i dok sam trcao osecao sam blagi pritisak tu na desnoj strani,a kada sam dosao u park da radim trbusnjake i krenuo na onoj velikoj kosoj klupi gde se uhvatis gore pa dizes noge onda sam vec osetio i bol tu u desnoj strani ipak me jos bolucka kada podizem noge ali samo ako je jak nagib i kad moram jaku kontrakciju da napravim,da li tacno tu da stavljam led i mazem taj gel?
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #34 poslato: April 27, 2014, 01:01:11 posle podne »

sa tim vezbama nemam problema znaci gde osecam da sam krut to je kad koleno ide ka grudima ili ona vezba iz joge sa slike ta prva gore gde je spustena da joj noga prodje ka gore,tu sam najkruci tu npr ne mogu da se spustim na laktove i tacno osetim u jednom trenutku kao u zid da udaram :D ne mogu dalje
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #33 poslato: April 27, 2014, 12:58:03 posle podne »

Znaci poenta je sto taj blagi bol oseti msamo kad skroz duboko cucnem osecaj kao da mi ti pripoji udaraju u zid maltene,i to dok se ne zagrejem,ili tako kad vucem koleno ka grudima,i sto tu na desnoj strani osecam blag pritisak(bol) kada dizem noge od poda ili pravim jake kontrakcije trbusne,meni kad su gledali ultra zvuk rekli su mi da je jaka upala samo meni nije jasno od cega je to nastalo,posto sam krenuo sad bas aktivno da se istezem po 20min minimum
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #32 poslato: April 27, 2014, 12:56:54 posle podne »

evo juce sam se bas slikao juce da vidim koliko mogu da odem u toj vezbi i skroz solidno
Treba pri toj vezbi da se ispravis malo, tj da ledja povuces malo u nazad...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #31 poslato: April 27, 2014, 12:54:54 posle podne »

Bolno mesto masiras ledom 5min, posle leda lioton gel  utrljaš...
Da li radis trening tezinama i dalje?
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #30 poslato: April 27, 2014, 12:54:03 posle podne »

evo juce sam se bas slikao juce da vidim koliko mogu da odem u toj vezbi i skroz solidno
Sačuvana
vozdovcanin88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #29 poslato: April 27, 2014, 12:51:02 posle podne »

nisam stavljao led i gel ali mzoda bi mogao da pocnem nece da skodi,isao sam samo bio na terapije laserom u pocetku,3 puta dnevno prvo led pa gel jel tako ide?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #28 poslato: April 27, 2014, 12:50:54 posle podne »

Kako je sa ovom vežbom?

Sačuvana
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.258 sekundi sa 18 upita.