TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 03:15:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 24692 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Jul 04, 2014, 09:48:19 pre podne »

Kafu pre treninga izbaci ako piješ cuts, biće ti previše... :)
vodu povećaj još, iscedi limun u vodu - on može da smanji apetit dodatno i čisti organizam...

kardio posle teretane je ok, posle nogu i ne treba da ga radiš - tako da je to ok, tim danima neka bude samo aerobni kardio - nizak intenzitet, ono o čemu smo već pričale :)

a 1-2 puta nedeljno može i intervalni - trening višeg intenziteta, ali kraćeg trajanja - kada ne radiš teretanu...

probaj tako, pa da vidimo!  da li si već počela sa cutsom?  kako reaguješ na njega?  on je baš agresivan i ja ga devojkama obično ne preporučujem osim ako nisu baš u finalnoj fazi definicije i ako nisu aktivne vežbačice....  ali može imati dejstvo svakako, ali ne treba više od 1 kesice na dan sigurno.
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #20 poslato: Jul 03, 2014, 12:34:07 posle podne »

Cuts pre treninga samo... pola sata pre treninga 1 kesica.  Danima kada ne treniras 1 kesica pre dorucka.  3 nedelje pijes, 1 nedelja pauziras.

Ako ti bude muka kojim slucajem popij malo jogurta uz njega.  Nemoj preterivati sa kafom i energetskim picima, jer cuts ima bas puno kofeina.  Povecaj unos tecnosti - vode, moze i voda sa grejpom ili limunom.

Ako treniras 4 puta nedeljno, ubacila bih jos 1 ili 2 treninga - kardio.  Da li tim danima u teretani radis samo tegove ili kombinujes tegove i kardio?  koliko puta nedeljno radis kardio? sada?

Kafu inace pijem jednu dnevno, obicno pre treninga, uz cuts mozda izbacim i to
Pijem oko 2-2,5 l vode, da povecam jos?
Radim kardio uvek posle treninga u teretani osim kad radim noge, jer me to najvise izmori, kad ne idem u teretanu trcim ujutru, nedelja je potpuni odmor, znaci 5 puta nedeljno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Jul 03, 2014, 12:08:16 posle podne »

Cuts pre treninga samo... pola sata pre treninga 1 kesica.  Danima kada ne treniras 1 kesica pre dorucka.  3 nedelje pijes, 1 nedelja pauziras.

Ako ti bude muka kojim slucajem popij malo jogurta uz njega.  Nemoj preterivati sa kafom i energetskim picima, jer cuts ima bas puno kofeina.  Povecaj unos tecnosti - vode, moze i voda sa grejpom ili limunom.

Ako treniras 4 puta nedeljno, ubacila bih jos 1 ili 2 treninga - kardio.  Da li tim danima u teretani radis samo tegove ili kombinujes tegove i kardio?  koliko puta nedeljno radis kardio? sada?
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #18 poslato: Jul 03, 2014, 11:56:53 pre podne »

Hvala, onda cu jednu, da pijem ujutru pre dorucka, ili pre rucka? Posto sam citala da prva treba ujutru, a druga pre nekog veceg obroka
Sto se tice teretane idem 4 puta nedeljno, odvojila sam posebno trening za noge, biceps i grudi, triceps i ledja i trbusne misice. Ranije sam radila HIIT i onda sam od maja presla na lagani kardio u trajanju od oko 60 min i skinula stomacic koji mi je bio problem. (Inace, to je bio tvoj savet, hvala ti  ;D)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Jul 03, 2014, 11:48:01 pre podne »

ako ga koristiš, koristi samo 1 kesicu na dan, nikako dve... za devojke sasvim dovoljno!

slobodno ubaci 1 nedeljno cheat obrok, treba tvom organizmu malo promene.... moguće vrlo da se metabolizam malo usporio.

Kakve treninge radiš sada? da li si nešto menjala po tom pitanju?  kakve kardio treninge imaš i kojim intenzitetom?  ako si imala aerobne treninge, sad je vreme za intervale
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #16 poslato: Jul 03, 2014, 11:45:55 pre podne »

Jedan nedeljno, naravno...  :)
Ja sam evo trecu godinu na ovom rezimu ishrane, i od skora sam sa cheat meal-a presao na refeed. U obrok izmedju rucka i vecere, kada sam do sada ubacivao cheat, ubacio sam veliku kolicinu ovsenih sa whey-om, vodom i dodam suve brusnice.(mada to jako volim da jedem i inace) To me napuni ali nemam posle sat vremena opet potrebu za secerima kao da sam pojeo neku cokoladu npr. Za sada mi je super, ali kada bih usao opet u neku fazu da ''patim'' za nekom namirnicom, vratio bih se na cheat.  ;D

Ja sam ranije jela mnogo slatkisa, to mi jedino nedostaje, pa sam razmisljala da jednom nedeljno pojedem nesto bas slatko, ali pokusacu prvo ovo sto ti jedes, da me ne grize savest :D

nije loše, a kaži mi koliko si dugo na tom režimu i koliko si napredovala?  jel je došlo do zastoja pa si se zato odlučila za animal cuts?   jesi već uzela animal cut?

Od prvog januara :D Napredovala sam bas dosta, ne znam koliko sam kg skinula i ne merim se uopste, nekako mi je ogledalo najbolji pokazatelj, ali skinula sam sve sto sam htela, pa sad hocu da se 'izdefinisem' :D Jeste doslo do zastoja, pa sam zato mislila da ce animal da mi pomogne.. Kupila sam, ali sad razmisljam koliko je pametno da pocnem da koristim, posto svi kazu da je dosta jak.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Jul 03, 2014, 11:22:35 pre podne »

Zanima me kakva je ishrana najbolja u toku koriscenja animal cuts-a, ketogena dijeta, rotacija uh, ili nesto trece?
I da li je potrebno da ubacim neki cheat meal? Posto mi je ishrana dosta sredjena vec par meseci, potpuno sam izbacila slatkise, grickalice, brzu hranu.. Pozdrav :)
Dorucak ovsene sa fit jogurtom ili vodom i wheyom, ili tri belanca i jedno zumance pomesam sa ovsenim pa isprzim, bez ulja
Prva uzina neka vocka ili salata
Rucak belo meso, riba, junetina, uz to bareno ili sveze povrce, pirinac ili krompir, (to naravno u manjim kolicinama), ako se desi da nemam pirinac ili krompir onda parce Tonus hleba
Druga uzina 50 grama badema ili lesnika
I vecera opet kao rucak, samo bez skrobnih uh, ili ella sir sa nekim povrcem
I koristim omega 3 riblje ulje koje si mi preporucila :)
Hvala na odgovoru :)

nije loše, a kaži mi koliko si dugo na tom režimu i koliko si napredovala?  jel je došlo do zastoja pa si se zato odlučila za animal cuts?   jesi već uzela animal cut?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #14 poslato: Jul 03, 2014, 07:06:02 pre podne »

Jedan nedeljno, naravno...  :)
Ja sam evo trecu godinu na ovom rezimu ishrane, i od skora sam sa cheat meal-a presao na refeed. U obrok izmedju rucka i vecere, kada sam do sada ubacivao cheat, ubacio sam veliku kolicinu ovsenih sa whey-om, vodom i dodam suve brusnice.(mada to jako volim da jedem i inace) To me napuni ali nemam posle sat vremena opet potrebu za secerima kao da sam pojeo neku cokoladu npr. Za sada mi je super, ali kada bih usao opet u neku fazu da ''patim'' za nekom namirnicom, vratio bih se na cheat.  ;D
« Poslednja izmena: Jul 03, 2014, 07:10:47 pre podne od strane TwinSix » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Jul 03, 2014, 07:05:42 pre podne »

Zanima me kakva je ishrana najbolja u toku koriscenja animal cuts-a, ketogena dijeta, rotacija uh, ili nesto trece?
I da li je potrebno da ubacim neki cheat meal? Posto mi je ishrana dosta sredjena vec par meseci, potpuno sam izbacila slatkise, grickalice, brzu hranu.. Pozdrav :)
Cheat meal ti nece odmoci ali ni pomoci kod postizanja neke dobre linije. Ali psihicki dosta pomaze kod ovakvog nacina ishrane.
« Poslednja izmena: Jul 03, 2014, 07:11:14 pre podne od strane TwinSix » Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #12 poslato: Jul 02, 2014, 07:17:34 posle podne »

Dorucak ovsene sa fit jogurtom ili vodom i wheyom, ili tri belanca i jedno zumance pomesam sa ovsenim pa isprzim, bez ulja
Prva uzina neka vocka ili salata
Rucak belo meso, riba, junetina, uz to bareno ili sveze povrce, pirinac ili krompir, (to naravno u manjim kolicinama), ako se desi da nemam pirinac ili krompir onda parce Tonus hleba
Druga uzina 50 grama badema ili lesnika
I vecera opet kao rucak, samo bez skrobnih uh, ili ella sir sa nekim povrcem
I koristim omega 3 riblje ulje koje si mi preporucila :)
Hvala na odgovoru :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jul 02, 2014, 06:58:31 posle podne »

ne postoji šablon - koji tip ishrane je najbolji.... moraš napraviti deficit u kalorijskom unosu, okvirno oko 500 kcal kroz trening i ishranu, ne više da ne bi došlo do usporavanja metabolizma.  Ketogena ne...

kako se hraniš sada? šta podrazumeva ta sreĂ°ena ishrana ako želiš da podeliš sa nama? :)

1 nedeljno možeš ubaciti cheat meal, prvo zbog toga da malo prevariš telo a drugo da nagradiš sebe za 6 dana truda!
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #10 poslato: Jul 02, 2014, 06:00:22 posle podne »

Zanima me kakva je ishrana najbolja u toku koriscenja animal cuts-a, ketogena dijeta, rotacija uh, ili nesto trece?
I da li je potrebno da ubacim neki cheat meal? Posto mi je ishrana dosta sredjena vec par meseci, potpuno sam izbacila slatkise, grickalice, brzu hranu.. Pozdrav :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: April 29, 2014, 02:27:30 posle podne »

možeš probati sa npr Dyma Burn-om, to je jedan od jačih i dosta jakih stimulativnih sagorevača.  Za početak 1 -2 kapsule dnevno, max. 4.   Prijaće ti pre treninga.

Ali opet koliko god da ti je trening dobar, ako se ne potrudiš oko klope nećeš napredovati puno, to da znaš...   koliko god kalorija na treningu da potrošiš, ako uneseš više nego što ti je potrebno nećeš smanjivati procenat masti u telu...
Sačuvana
peroball
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #8 poslato: April 29, 2014, 02:00:26 posle podne »

pa treninzi su izuzetno jaki,mogu slobodno reci da bi retko ko mogao da ih odradi,jer su za to potrebne godine rada i iskustva. sastoji se od kardio treninga kombinovanjem snage i trcanja i odvojeno. ishrana mi je sredjena,nije perfektna,al sto se tice nje ja je ne menjam,tj niti povecavam niti smanjujem unos kalorija,samo povecavam intezitet treniranja i zato pitam za sagorevac,jer treninzi koje sad primenjujem su mnogo jaci i tezi.znam da ti sagorevaci pomazu za dodatan priliv enegije sto mi je potrebno kako bi lakse trenirao,a i da smanjim procenat masti u telu,ja se nadam da bar dosta pomaze,i bilo bi mi odlicno kad bi postojao neki koji je namenjen jakim trenizima i za teznjom ka vecem sagorevanju masti u toku treninga :)
« Poslednja izmena: April 29, 2014, 02:04:00 posle podne od strane peroball » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: April 28, 2014, 01:40:33 posle podne »

da bi došlo do sagorevanja masti, najpre moraš da budeš u kalorijskom deficitu (da unosiš manje kalorija nego što potrošiš) kao i da prilagodiš trening, odnosno intenzitet i obim treninga.

Animal cuts je izuzetno jak i agresivan sagorevač, ne bih ga preporučila nekome ko nije ozbiljan vežbač.  Sagorevači nisu prečica do cilja. 

Vodiš li računa o tome šta i kada jedeš? :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.