TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:28:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 24543 puta)
markokk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #81 poslato: Septembar 01, 2015, 07:13:25 posle podne »

Gde je moguće kupiti ovaj Animal Cuts? Pitao sam na nekoliko mesta, niko nema.  :(
Sačuvana
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #80 poslato: Jun 12, 2015, 01:10:22 posle podne »

Odlican suplement, pogotovu u periodu pred takmicenje(4-5weeks) - termogeneza i izbacivanje viska tecnosti! Suvlji i ostriji izgled - preporuka svima! Ide leto!  ;) :)
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #79 poslato: April 21, 2015, 01:18:02 pre podne »

Ok shvatio sam nista od sagorevaca do daljnjeg,samo jos jedno pitanje izvinjavam se ako sam dosadan da li smem da koristim reaktor i ako da koji bi ste mi preporucili.

Žao mi je, ali moj odgovor će biti isti...jer neki od sastojaka kompleksnih NO-reaktora isto tako mogu stupiti u interakciju sa lekovima koje koristiš...ne bih se olako upuštao u bilo kakve preporuke, po tom pitanju...

Inače ako ti nije problem možeš li neke od nalaza, uputa, skenirati i okačiti u delu foruma "ostala pitanja iz oblasti medicine", tako da možemo da detaljnije prokomentarišemo "dozvoljenu suplementaciju"...
http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=831.0
« Poslednja izmena: April 21, 2015, 01:19:37 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
thecoda511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #78 poslato: April 20, 2015, 10:50:33 posle podne »

Ok shvatio sam nista od sagorevaca do daljnjeg,samo jos jedno pitanje izvinjavam se ako sam dosadan da li smem da koristim reaktor i ako da koji bi ste mi preporucili.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #77 poslato: April 17, 2015, 10:04:45 posle podne »

lek koji sam dobio zove se propranol 40mg rekli su mi da pijem dnevno po pola tablete

Apsolutno se slažem sa Borisom, na njegov komentar nemam šta da dodam...Beta-blokatori kao što je propranolol, pomažu u kontroli nekih od simptoma hipertireoze. Ti lekovi su delotvorni u usporavanju ubrzanog srčanog rada (smanjuju tahikardiju, broj otkucaja preko 100 u minuti, u mirovanju), u smanjivanju drhtanja (tremora)...MeĂ°utim, beta-blokatori nemaju direktan uticaj na "nenormalnu" funkciju štitnjače.

Obično su lekovi br.1 - PTU (propiltiouracil) ili metimazol, koji se najčešće koriste za lečenje hipertireoze, "usporavaju funkciju štitnjače" smanjujući proizvodnju tireoidnih hormona u samoj žlezdi...

A našem forumašu thecoda511 opet skrećem pažnju da bi trebalo da OZBILJNO SHVATI SVOJE STANJE!

Bez "stimulativnih" sagorevača!
« Poslednja izmena: April 17, 2015, 10:25:49 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
boris davidovich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #76 poslato: April 17, 2015, 09:04:04 posle podne »

To je beta blokator i koliko mi je poznato pripisuje se, izmeĂ°u ostalog, i kod poremećaja u srčanom ritmu, u tvojem slučaju usled hipertireoze, vrv se radi o nekoj vrsti tahikardije. Nisam lekar, ali iskreno ne bih ti preporučio sagorevače, niti bilo koje proizvode koji u sebi sadrže kofein i dr. stimulanse.
« Poslednja izmena: April 17, 2015, 09:11:17 posle podne od strane boris davidovich » Sačuvana
thecoda511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #75 poslato: April 17, 2015, 08:28:41 posle podne »

lek koji sam dobio zove se propranol 40mg rekli su mi da pijem dnevno po pola tablete
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #74 poslato: April 16, 2015, 10:07:39 posle podne »

Ja tu "bolest" ne bi dirao nista.
Šukurac, brze sagorevaš masti. ;D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #73 poslato: April 16, 2015, 08:43:50 posle podne »

Trening 6 puta nedeljno, max intenzitet, izbaci sve gluposti iz ishrane i gotov si. Ja tu "bolest" ne bi dirao nista. Cak mislim da i ja bolujem od toga al sta ces :) provericu sto pre.

Pecha ti napisao sve sto treba. Bolje kupi lepo no reaktor  i cao , sagorevaci i stimulansi to je isto. Ova dva sto je naveo dole nikako, tek kad budes trenirao koliko i on.

Uz dužno poštovanje prema našem forumašu Hejteru, skrenuću pažnju da subjektivne interpretacije nečijeg zdravstvenog stanja, trenažnih kapaciteta i potrebne suplementacije ostavi za sebe, a da stručnu procenu ostavi kompetentnijima( u ovom slučaju, specijalista endokrinolog)...da ne pominjemo i moguće interakcije izmeĂ°u lekova i nekih sastojaka suplemenata!

Olako davanje saveta može naneti više štete nego li koristi...poslušati pogrešan savet nekada može imati i fatalan ishod...

"Bolje sprečiti, nego lečiti"...HIPERTIREOZA NIJE STANJE ZA POTCENJIVANJE( u obzir treba uzeti sve uzroke)...
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #72 poslato: April 16, 2015, 07:41:23 posle podne »

Trening 6 puta nedeljno, max intenzitet, izbaci sve gluposti iz ishrane i gotov si. Ja tu "bolest" ne bi dirao nista. Cak mislim da i ja bolujem od toga al sta ces :) provericu sto pre.

Pecha ti napisao sve sto treba. Bolje kupi lepo no reaktor  i cao , sagorevaci i stimulansi to je isto. Ova dva sto je naveo dole nikako, tek kad budes trenirao koliko i on.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #71 poslato: April 16, 2015, 04:33:33 posle podne »

visina oko 185,tezina 116 kg , fizicka aktivnost tu i tamo trenirao sam oko godinu dana u teretani ali nisam bas korigovao ishranu skinuo sam neku kilazu i dobijo na snazi ali nije to to, a sad sam napravio pauzu oko 6 meseci pa planiram opet da krenem da treniram , skoro sam bio kod lekara zbog toga i otkrio sam da mi je stitna zlezda ubrzana pa su mi dali neki lek da pijem i da dodjem na kontrolu za mesec dana

ja bih ti iskreno savetovala da izbegavaš bilo koje sagorevače ukoliko imaš bilo kakve probleme sa štitnom žlezdom...  verujem da će ti to i tvoj endokrinolog potvrditi.

Masnoće mogu da se skinu i samo uz kombinaciju pravilne ishrane, treninga i, po mom mišljenju, mnogo važnijih suplemenata od sagorevača:  protein, amino kiseline, vitamini minerali, esencijalne masne kiseline....
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #70 poslato: April 15, 2015, 11:53:36 posle podne »

visina oko 185,tezina 116 kg , fizicka aktivnost tu i tamo trenirao sam oko godinu dana u teretani ali nisam bas korigovao ishranu skinuo sam neku kilazu i dobijo na snazi ali nije to to, a sad sam napravio pauzu oko 6 meseci pa planiram opet da krenem da treniram , skoro sam bio kod lekara zbog toga i otkrio sam da mi je stitna zlezda ubrzana pa su mi dali neki lek da pijem i da dodjem na kontrolu za mesec dana

Nema tog suplementa ili "iscrpljujuće" fizičke aktivnosti koja će kompenzovati propuste u ishrani...

Dakle, razumna korekcija ishrane, kardio trening i trening sa opterećenjem su dobitna kombinacija...

Inače, koji lek si dobio za štitnu zlezdu? Da bi te što bolje usmerili potrebno je da sa nama podeliš sve detalje koji se tiču tvog zdravstvenog stanja!

Ne zaboravi da je zdravlje na prvom mestu, i dok ne završiš sa terapijom, tj. dok se nalazi ne normalizuju, ne bih ti preporučio bilo kakve suplemente iz kategorije "stimulativnih sagorevača masti"...inače, "Animal cuts" u svom sastavu ima i tzv. "Thyroid complex" koji može imati "negativan uticaj" u stanju hipertireoze!

Isto tako poslušaj preporuke endokrinologa vezano za trening i ishranu!

Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #69 poslato: April 15, 2015, 08:19:41 posle podne »

Ma ne uzimaj nikakve sagorevace, ja sam na to bacio para i para dok nisam ukapirao da je obicno sranje i sluzi samo da ti izvuku pare. Sve moze ishranom, tegovima i kardiom. Ako ikada vise budem uzimao neke sagorevace to ce biti clen ili efedrin, ali tek kada budem dosao do solidnog BF-a.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
thecoda511
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #68 poslato: April 15, 2015, 07:25:56 posle podne »

visina oko 185,tezina 116 kg , fizicka aktivnost tu i tamo trenirao sam oko godinu dana u teretani ali nisam bas korigovao ishranu skinuo sam neku kilazu i dobijo na snazi ali nije to to, a sad sam napravio pauzu oko 6 meseci pa planiram opet da krenem da treniram , skoro sam bio kod lekara zbog toga i otkrio sam da mi je stitna zlezda ubrzana pa su mi dali neki lek da pijem i da dodjem na kontrolu za mesec dana
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #67 poslato: April 09, 2015, 05:04:01 posle podne »

Mi ga nemamo u ponudi, ali možda se javi neko ko ga je koristio... Trening naravno da nije dovoljan da bi se smršalo, ishrana je još bitniji faktor. Verovatno tu koči nešto, pa bi bilo zgodno da otvoriš temu u kojoj ćeš što preciznije napisati kako se hraniš, kako bismo videli šta se može korigovati. :)

Prati ovaj link: http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=711.0

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.