TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:34:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 24544 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #96 poslato: Novembar 10, 2015, 10:46:52 pre podne »

Naravno.Picu to jedno vreme pa cu javiti rezultate

Dogovoreno.Ako želiš baš meni da se lično obratiš ili čuješ moje mišljenje molim te javi mi se ovde na ovom linku jer tu temu najredovnije pratim i samo ja odgovaram.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=120331.0
Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #95 poslato: Novembar 09, 2015, 05:55:36 posle podne »

Naravno.Picu to jedno vreme pa cu javiti rezultate
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #94 poslato: Novembar 06, 2015, 11:02:11 pre podne »

Naravno da nije uvek tako ali mislim da ćeš se složiti da u toku meča ili jačeg sparinga ako povežeš par dobrih jaki i precinih udaraca retko ko će stojati na nogama.Tu mislim na udarce bez bloka već samo one koji prolaze.
Što se suplementacije tiče to je uglavnom i problem jer su poprilično skupi a za nekog ko se bavi sa kombinacijom ovih sportova mora ih imati jer drugačije teško da će to ići na duže staze.
Whey i animal su ok za sada i tu da dodaš vitaminsko mineralni kompleks za početak je ok.Vremenom možda bcaa ili glutamin i extra.
Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #93 poslato: Novembar 04, 2015, 12:55:20 posle podne »

Procitao sam sve i slazem se sa svim sto si napisao sem da se sve svodi na dva tri udarca koja mogu zavrsiti mec.Smatram da nokaut dolazi sam po sebi tokom meca.Ja bas nemam mogucnosti za tolkom suplementacijom trenutno imam Whey protein i Animal Cuts i uz to svaki dan popijem casu surutke i ubacujem je uz sejk kad pijem.
Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #92 poslato: Novembar 04, 2015, 12:46:34 posle podne »

Prosle nedelje sam poceo boks posto sam imao pauzu zato sto je drug radio svetsko prvensto pa sam kontao sad da uklapam nekako da idem i na boks i na kik boks a i da probam nekako teretanu,ma da mislim da cu tesko postici sve.Trener mi je rekao da u teretani ne radim bas sa prevelikim kilazama posto onda postajem sve kruci i kruci npr u rukama a to bas nije dobro za ovaj sport.Sacu bas procitati taj link
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #91 poslato: Novembar 04, 2015, 10:21:02 pre podne »

Pozdrav Deka,
S obzirom da sam se dugo bavio kik bokso a psle boksom plus teretanom mogu ti reci da je to fantasticna kombinacija.Snaga plus gipkost je dobitna kombinacija definitivno.
Ono sto vecinu zbunjuje je kako to sve uklopiti.
Iz tog razloga ja ti dajem link moje teme gde sam o tome pisao.Procitaj pa ako te nesto dodatno zanima pitaj me.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=119021.0

Sva pitanja mozes da mi licno postavis na ovom linku.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=120331.0
Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #90 poslato: Novembar 04, 2015, 01:09:58 pre podne »

Okej,citacu onda vamo.Hvala ti u svakom slucaju
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #89 poslato: Novembar 04, 2015, 12:58:36 pre podne »

Zašto bi tražio na internetu kad imaš i gde da pročitaš i koga da pitaš, a i da ti bude korektno odgovoreno... ?

A te parametre moraš da pratiš kao orijentire, bilo gde na internetu da pogledaš dobićeš slične odgovore...nema prečica, olakšica, bržeg puta...samo savladavanje osnova treninga i kvalitetne, raznovrsne i izbalansirane ishrane u skladu sa ciljem...

Izbor je tvoj...

Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #88 poslato: Novembar 04, 2015, 12:46:53 pre podne »

Whey protein i surutka tecna.
Ne pratim te parametre.Pa krenuo sam u teretanu pre 4 godine.Procitao sam to sto si mi poslao ali nacu jos negde na internetu nesto u vezi ishrane pa cu videti.Hocu da skinem masne naslage oko stomaka pa sam mislio uz sredjenu ishranu i AC da bi to lako skinuo i uz vezbanje naravno.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #87 poslato: Novembar 04, 2015, 12:31:59 pre podne »

Whey protein ili surutka u prahu?

Surutka u prahu ima oko 10-15% proteina, većinski deo čini ugljeni hidrati...

Ako ti je cilj redukcija masnih naslaga ti šejkovi koje praviš će morati da izostanu, u njima je "vidna" dominacija prostih hidrata koje će obezvrediti napore na putu do "definisanog" tela...

I koliko grama proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou? Pratiš li navedene "parametre"?

Koliko ti je staž u treningu, na to sam mislio?

Nadam se da si imao volje i želje da iščitaš predložene tekstove? Predlažem da otvoriš temu u delu Forma o ishrani, naravno, ako želiš, tamo možemo detaljno o ishrani...

P.S.

Uzalud svi sagorevači ovog sveta ako ishrana nije korigovana...

Inače, zašto misliš da ti je potreban sagorevač? Animal cuts je moćan, ali nije svemoćan...zato korekcija ishrane i dobar sistem treninga, pa onda sagorevači...
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2015, 12:34:50 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #86 poslato: Novembar 04, 2015, 12:05:48 pre podne »

U teretani provodim sat vremena,kik boks sat ipo.
To sto sam napisao pahuljice mrzelo me je da kucam stavljam u blender(ovsene,razene,kornfleks,orasi,lesnici,2 jajeta,banana,kockicu cokolade,surutka,dekstroza,med).Naravno za rucak stalno neko mesto,jedem razeni hleb,uvece vecinom belina,pirinac.za dorucak jaja ili tunjevina.
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2015, 12:07:33 pre podne od strane Deka » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #85 poslato: Novembar 04, 2015, 12:01:06 pre podne »

Pozdrav
Imam 19 godina,visok sam 1.83 i imam 83kg
Bavim se kik boksom 2 godine idem i u teretanu
Ustanem doruckujem pa odradim trening u teretani posle toga popijem protein sa surutkom pa rucam,posle nekog vremena pojedem neku uzinicu obicno to bude ovsene,razene i tako te pahuljice i sad sam planirao da uzmem da pijem pre treninga 1 kesicu AC,tokom treninga pijem dekstrozu i posle treninga odma pojedem jabuku ili bananu.Cim dodjem kuci jedem i pred spavanje opet jedem.Sta vi mislite da li je ovo sve okej,sta bi trebalo da promenim i da li AC da pijem 1 kesicu il 2 na dan?

Koliko dugo vežbaš? Teretana? Kick-boks?

Čime se rukovodiš u sastavljanju obroka? Parametri energetske potrošnje( BMR, TDEE)? Koliko proteina, hidrata, masti imaš na dnevnom nivou?

Jako si šturo opisao svoj meni...tako da je neki precizan odgovor teško dati na osnovu "priloženog"...

Obrok samo pahuljice...ne bih se složio...

Tokom treninga piješ desktrozu, velika greška...pa u pwm samo voće...opet loš izbor...a gde su tu proteini?

Čini mi se da moraš da se posvetiš osnovama!

Preporuke za obavezno DETALJNO čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html
Sačuvana
Deka
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #84 poslato: Novembar 03, 2015, 11:49:25 posle podne »

Pozdrav
Imam 19 godina,visok sam 1.83 i imam 83kg
Bavim se kik boksom 2 godine idem i u teretanu
Ustanem doruckujem pa odradim trening u teretani posle toga popijem protein sa surutkom pa rucam,posle nekog vremena pojedem neku uzinicu obicno to bude ovsene,razene i tako te pahuljice i sad sam planirao da uzmem da pijem pre treninga 1 kesicu AC,tokom treninga pijem dekstrozu i posle treninga odma pojedem jabuku ili bananu.Cim dodjem kuci jedem i pred spavanje opet jedem.Sta vi mislite da li je ovo sve okej,sta bi trebalo da promenim i da li AC da pijem 1 kesicu il 2 na dan?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #83 poslato: Septembar 02, 2015, 04:51:14 posle podne »

@markokk

Jesi li koristio već neke sagorevače i kakva su ti iskustva? Zar baš mora Cuts? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #82 poslato: Septembar 02, 2015, 07:46:52 pre podne »

Gde je moguće kupiti ovaj Animal Cuts? Pitao sam na nekoliko mesta, niko nema.  :(

Nažalost ga nema niti će biti, nije nam dozvoljen uvoz - tačnije spada u preparate sa veoma "jakim" sastavom, jedino možemo da ti preporučimo nešto drugo - npr Dyma burn, Fire Raid, PFX...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.