TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:30:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO reaktori  (Pročitano 10076 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: Februar 02, 2015, 08:40:04 pre podne »

Nisam pio Ignition ali jesam (i još uvek pijem) Xpand, kojim sam prezadovoljan. Ispunjava sve moje uslove za dobar NO - efekat, cena, ukus. Još uvek mi odgovara samo jedan dozer, bez potrebe da povećavam.
Ja se slažem sa ovim jer je kod mene ista situacija. Vremenom češ, ako budeš čitao i učio, znati čemu većina sastojaka služi, pa ćeš već po sastavu znati kako će te ''raditi'' i pre nego kupiš. Sve manje proizvoĂ°ača se krije pod zaštićenom matricom več tačno navode količine i sastav.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: Januar 31, 2015, 11:18:01 pre podne »

Pio sam Xpand nekih 40 dana, s tim da sam zadnjih 20 dana ga pio po 2 mjerice prije treninga i zadnjih par treninga sam osjetio da me slabo radi pa sam napravio pauzu.Zanima me koliko je dovoljno pauze da napravim i da li da poslije pauze krenem od 1 mjerice ili da odmah idem na 2?

Minimalna pauza da se receptori očiste je dve nedelje a ako možeš više napraviti ok je.
Uvek se kreće od jedne merice to jest slabijih doza da vidiš kako te suplement radi.Imaš ljude koji odlično reaguju na male doze pa neko vreme ne treba da uzimaju veće.A eto imaš i osobe koje moraju krenuti odmah na full dozu kako bi osetili neki efekat a posle se to svakako mora malo povećavati jer vremenom tolerancija raste.
Pauza se upravo zato pravi da posle toga te manje doze daju efekta.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #28 poslato: Januar 30, 2015, 05:20:44 posle podne »

Ja bih ti preporučio najmanje mesec dana paze, i kreni sa jednom pa ćeš videti kako se osećaš i ako bude trebalo povećaj na dve.
Sačuvana
gile89bl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #27 poslato: Januar 30, 2015, 04:11:21 posle podne »

Pio sam Xpand nekih 40 dana, s tim da sam zadnjih 20 dana ga pio po 2 mjerice prije treninga i zadnjih par treninga sam osjetio da me slabo radi pa sam napravio pauzu.Zanima me koliko je dovoljno pauze da napravim i da li da poslije pauze krenem od 1 mjerice ili da odmah idem na 2?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Decembar 28, 2014, 01:45:54 posle podne »

Da, samo pre treninga. Doziranja se razlikuju od proizvoĂ°ača do proizvoĂ°ača, pa je najbolje da pročitaš uputstvo sa kutije, ali uvek se počinje sa najmanjim dozama.
Sačuvana
mile.
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #25 poslato: Decembar 28, 2014, 01:03:09 posle podne »

Jel se reaktori (preciznije assault) piju samo pre treninga ili kako?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #24 poslato: Jul 22, 2014, 10:00:03 pre podne »

Znam, svestan sam toga. Pitao sam ovde manje-vise zbog kvaliteta.

Kvalitetna su oba ne brini.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Jul 21, 2014, 01:08:08 posle podne »

Nisam pio Ignition ali jesam (i još uvek pijem) Xpand, kojim sam prezadovoljan. Ispunjava sve moje uslove za dobar NO - efekat, cena, ukus. Još uvek mi odgovara samo jedan dozer, bez potrebe da povećavam.
Sačuvana
Nero
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #22 poslato: Jul 21, 2014, 11:52:59 pre podne »

Znam, svestan sam toga. Pitao sam ovde manje-vise zbog kvaliteta.
Sačuvana
Bodybuilding-om se bavim malo vise od 2godine uz odredjene pauze. Planiram da se takmicim u men\'s physique kategoriji. Ako bilo ko ima adekvatnih saveta ili smatra da ja bilo kako mogu da mu pomognem, slobodno neka me kontaktira. \"Budimo prijatelji, ljudi smo.\".
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #21 poslato: Jul 21, 2014, 11:01:46 pre podne »

Slažem se sa Zoltanom. Lično dajem prednost Xpandu.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Jul 21, 2014, 10:55:26 pre podne »

Svako od nas ti moze preporuciti neki drugi ali to ne znaci da ce on tebi dati bolje rezultate od ovog drugog.Jedini je nacin da probas jedan pa napravis pauzu od dve nedelje i onda drugi.Posle vidis koji tebi vise odgovara.
Sačuvana
Nero
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #19 poslato: Jul 21, 2014, 10:34:03 pre podne »

Pozdrav ljudi.
Zelim da uzmem NO. i sad me zanima sta preporucujete? Za sad se dvoumim izmedju Xpand-a i muscletech-ovog six star ignition reaktora. Koja su vasa misljenja i iskustva?
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/181454_119892858214579_433335716_n.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/1375224_168212323382632_1320531387_n.jpg
Sačuvana
Bodybuilding-om se bavim malo vise od 2godine uz odredjene pauze. Planiram da se takmicim u men\'s physique kategoriji. Ako bilo ko ima adekvatnih saveta ili smatra da ja bilo kako mogu da mu pomognem, slobodno neka me kontaktira. \"Budimo prijatelji, ljudi smo.\".
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Jul 08, 2014, 09:34:00 pre podne »

Ishrana plus suplementi jednako je pun pogodak.Naravno ima tu još stavki koje se zanemaruju kao na primer odmor koji je veoma bitan.Kada se sve uklopi napredak je neizbežan.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #17 poslato: Jul 07, 2014, 11:50:34 posle podne »

I uz pravilnu ishranu i dobar trening za mišićnu masu najbolji xpand
Ovi te krste ti se ritas, mani se NO reaktora, bacanje para za tebe. Za te pare idi kupi 6 kg belog i 5 kg pirinca
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #16 poslato: Jul 07, 2014, 07:07:00 posle podne »

Ja sam tek sad skapirao da je ishrana gotovo najbitnija stvar(znao sam ali nisam imao pare)..:) poceo sam da menjam, bez ishrane nema uspeha ni sa najboljim suplementima..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.