TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:25:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hyper mass 5000 za povećanje težine  (Pročitano 14673 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #42 poslato: Jul 25, 2014, 11:22:16 pre podne »

Mleko i bilo koji vid proteina(suplement), pa cak i onaj u gejneru...moguci su problemi sa varenjem(nadutost) i usporavanjem resorpcije unetog proteina(suplement)...tako da je voda po tom pitanju zakon  ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Jul 25, 2014, 07:22:30 pre podne »

Koliku dozu uzimaš nakon treninga? Ukoliko te toliko zasiti da ne možeš lepo da jedeš, onda bi trebalo malo da je smanjiš.

Uzimam 65 g sa 450 ml mleka, kao što piše na pakovanju. Mogu reći da sam zadovoljan ovim preparatom, jer sam za ovo kratko vreme počeo težinu da povećavam, povećao sam 2 kg, za sada.
Nakon treninga sa vodom. A ako bi ga uzimao i izmedju obroka kao uzinu i da povecas kal.unos,onda mozes i sa mlekom.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Jul 24, 2014, 07:40:29 posle podne »

Popij ga sa vodom nakon treninga, tebe zatvori pola litra mleka koje popiješ odjednom. Videćeš, lakše ćeš jesti.
Sačuvana
Jakov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #39 poslato: Jul 24, 2014, 07:36:41 posle podne »

Koliku dozu uzimaš nakon treninga? Ukoliko te toliko zasiti da ne možeš lepo da jedeš, onda bi trebalo malo da je smanjiš.

Uzimam 65 g sa 450 ml mleka, kao što piše na pakovanju. Mogu reći da sam zadovoljan ovim preparatom, jer sam za ovo kratko vreme počeo težinu da povećavam, povećao sam 2 kg, za sada.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #38 poslato: Jul 24, 2014, 07:34:51 posle podne »

Ja ga uzimam 100 g nakon treninga i ok mi je tako. Veća količina ovog gejnera prilično može da zatvori apetit, tada bude "težak". Npr, Mass Fusion mi je mnogo lakši za stomak i u većim količinima,  ne ometa mi apetit. Utisci iz prve ruke. :)
« Poslednja izmena: Jul 24, 2014, 07:38:57 posle podne od strane Robert » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: Jul 24, 2014, 05:21:15 posle podne »

dymatize super mass je jedan od kvalitetnijih,bas sam citao,ima cak clanak ovde na pansportu :)?

Kvalitet bilo kog Dymatize-ovog proizvoda je neosporan... ali kod gejnera se gleda pažljivije sastav - najpre koliko ima proteina i hidrata, pa onda i ostalih sastojaka... i iz kog su izvora hidrati ( da li samo prosti šećeri...)  a onda je bitno i kome je gejner namenjen....  ja često preporučujem Super mass gainer mršavijim momcima... onima koji baš teško dobijaju kg...

na 170 g  Super mass ima 126 g ugljenih hidrata i 26 g proteina....  dakle to je 15% proteina....  za razliku od npr Volumass gde je taj procenat 35%

dakle nijedan ni drugi nije manje ili više kvalitetan, nego je sastav taj koji se razlikuje ;)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #36 poslato: Jul 24, 2014, 04:29:59 posle podne »

dymatize super mass je jedan od kvalitetnijih,bas sam citao,ima cak clanak ovde na pansportu :)?
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #35 poslato: Jul 24, 2014, 02:54:54 posle podne »

Baš tako. I ja gejnere često koristim samo kao PWM. Upravo sada ispijam Dymatize Super Mass. Osim toga, znam sebe i kalorijski unos, pa čim procenim da sam kratak sa kalorijama samo dodam malo gejnera. Nekad mi se prosto ne jede čvrst obrok i onda opet odreĂ°ena doza gejnera priskoči u pomoć i odradi posao. Nema govora onda o nekom nekontrolisanom dizanju bf.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #34 poslato: Jul 24, 2014, 01:28:01 posle podne »

Ne treba uvek poistovećivati gejner i stomak. Kada naučiš više o svom telu i kalorijskim potrebama, gejner ti može postati prijatelj. Dakle, ne mora da znači da ćeš nabiti ogroman bf ako koristiš gejner. :)
Ja sam jedno celo leto (?!) kao pwm koristio Volumass 35 Proff i nisam se zamastio. Tako da se slazem sa ovim, samo ako izaberes dobar i uskladis ga sa potrebama.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Jul 24, 2014, 12:28:55 posle podne »


Zatim, u sastavu ima kreatinski kompleks, pa CLA, MCT... Ja ga obožavam. :)

sviĂ°a mi se dodatak tih masti u gejneru....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #32 poslato: Jul 23, 2014, 08:46:29 posle podne »

Ne treba uvek poistovećivati gejner i stomak. Kada naučiš više o svom telu i kalorijskim potrebama, gejner ti može postati prijatelj. Dakle, ne mora da znači da ćeš nabiti ogroman bf ako koristiš gejner. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #31 poslato: Jul 23, 2014, 08:34:16 posle podne »

Onda to na zimu da se uzme pa nek ide :D..stomak ce se skinuti na leto haha, bf oko 7-8 trenutno
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Jul 23, 2014, 07:15:36 posle podne »

Sećam se da imaju isti procenat proteina (20%), a ostalog ne mogu jasno da se setim kod Mutanta (nemamo ga u ponudi, pa nisam mnogo obraćao pažnju).

Mass Fusion ima cenu, kada se prevede, od 1.000 din/kg, što je izvanredno za proizvod te klase. Pogledaj samo proteinski sastav: hidrolizat proteina surutke, hidrolizat kazeinata, mikro filtrirani izolat proteina surutke, micelarni kazein, koncentrat proteina surutke. Sve najkvalitetniji proteini.

Zatim, u sastavu ima kreatinski kompleks, pa CLA, MCT... Ja ga obožavam. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #29 poslato: Jul 23, 2014, 07:04:25 posle podne »

Moj omiljeni je Nutrabolics Mass Fusion. Odličan sastav, ogromno pakovanje, odlična cena za tu količinu. Kome je problem da iskešira odjednom toliko para, može se snaći i podeliti sa nekim kolegom po gvožĂ°u.

Ja sam ponekad stavljao oglas u teretani, gde sam tražio ortaka za kupovinu, pa ko god se javi. Treba se snaći. :)
Mutant Mass je slicnog sastava zar ne? Secam se da sam pre hteo taj da uzmem pa su mi preporucili mutant mass jer je slicnog sastava
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Jul 23, 2014, 07:00:35 posle podne »

Moj omiljeni je Nutrabolics Mass Fusion. Odličan sastav, ogromno pakovanje, odlična cena za tu količinu. Kome je problem da iskešira odjednom toliko para, može se snaći i podeliti sa nekim kolegom po gvožĂ°u.

Ja sam ponekad stavljao oglas u teretani, gde sam tražio ortaka za kupovinu, pa ko god se javi. Treba se snaći. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.