TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:09:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hyper mass 5000 za povećanje težine  (Pročitano 14672 puta)
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #12 poslato: Jul 15, 2014, 06:19:05 posle podne »

Sad radi, sredio sam link. :)
Sad radi, sredio sam link. :)
Hvala :), kakav je taj kreatin inace, jer sam ja razmisljao ovaj da uzmem.. - ako mozes da mi uporedis ali to je isto zar ne :D? http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat.html samo je mozda ovaj bolji jer je od sciet?
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2014, 06:03:19 posle podne »

Sad radi, sredio sam link. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2014, 05:26:27 posle podne »

Slažem se da Robertom,ove sumeće tablete su dosta neisplative i mnogo bolja opcija ti je monohidrat.Ako nemaš para preporučio bih ti neko manje pakovanje monohidrata od 300g.Ako se odlučiš za monohidrat moja preporuka ti je http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/PL811-Creatin-monohydrate.html.On je u tom manjem pakovanju od 300g, a pritom je i mikronizovan.
Mislim da link nije dobar ili meni pise da nece da otvori,izvinjavam se ako gresim :)? Inace jel bih ja kao rekreativac mogao da pijem kreatin jer samo treniram na sipkama (Street Workout) tipa zgibovi,propadanja,sklekovi i neki elementi snage itd..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #9 poslato: Jul 15, 2014, 12:25:56 posle podne »

Slažem se da Robertom,ove sumeće tablete su dosta neisplative i mnogo bolja opcija ti je monohidrat.Ako nemaš para preporučio bih ti neko manje pakovanje monohidrata od 300g.Ako se odlučiš za monohidrat moja preporuka ti je http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/PL811-Creatin-monohydrate.html. On je u tom manjem pakovanju od 300g, a pritom je i mikronizovan.
« Poslednja izmena: Jul 15, 2014, 06:02:58 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2014, 12:15:27 posle podne »

Možeš kombinovati gejner sa kreatinom. Doduše, imaš isplativije opcije monohidrata od tih šumećih, ali kako hoćeš.

Ako nisi pri parama, bolje štedi novac i usmeravaj na ishranu, biće bolji efekat. :)
Sačuvana
Jakov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2014, 11:29:33 pre podne »

Zaboravih da kažem u prethodnom postu da ne treba da uzimaš gejner pre treninga.

Koliko imaš godina?

25 godina imam.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2014, 11:22:18 pre podne »

Zaboravih da kažem u prethodnom postu da ne treba da uzimaš gejner pre treninga.

Koliko imaš godina?
Sačuvana
Jakov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: Jul 14, 2014, 11:18:20 pre podne »

Hvala svima na odgovorima. Imam još neko pitanje. Pošto sam početnik, koliko puta nedeljno treba da vežbam? Da li smem da pored hyper mass uzimam i ove šumeće tablete kreatina? http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/BI0764-Creatine-sumeće-tablete.html
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jul 13, 2014, 08:01:20 posle podne »

Bilo koji gejner koristi se na isti način. Osnovni tajming mu je odmah nakon treninga. Uzimanje druge doze zavisi od potrebe pojedinca. Ukoliko mu je potrebno još kalorija, uzeće i drugu dozu (npr, izmeĂ°u obroka ili kao dodatak nekom slabijem obroku). Ako je ishranom uspeo uneti dovoljno kalorija, nema potrebe za drugim serviranjem.

Krajem dana trebalo bi se usredsrediti na unos proteina, a manje na proste ugljene hidrate kojih ima u gejneru.
Sačuvana
kele
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2014, 04:03:54 posle podne »

Najbolje je ovako po meni ujutru i posle treninga, uvece nije najbolji izbor. :D
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2014, 03:28:33 posle podne »

Ja znam sa mutant mass da mozes i pre treninga i posle ili posle pa pred spavanje valjda pise tu koliko merica je jedna cela doza? pa ti mozes to da rasporedis..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Jakov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2014, 02:51:01 posle podne »

Nedavno sam kupio Hyper mass 5000, imam cilj da povećam težinu. Samo mi nije jasno, da li trebam to da pijem pre ili posle treninga? Da li neko ko već ima iskustva sa tim može da mi odgovori kad to treba da koristim?
Inače, čitam na netu razne savete, negde piše da to treba da se pije pola sata pre treninga, negde piše da treba posle treninga, tako da ni meni više nije jasno kada je najbolje vreme za uzimanje ovog preparata.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.