TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:51:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hyper mass 5000 za povećanje težine  (Pročitano 14671 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #27 poslato: Jul 23, 2014, 01:50:07 posle podne »

a sledeći put možda da se opredeliš i za neki kvalitetniji gejner... Hyper mass ima veoma mnogo prostih šećera (dekstroze).  Moj predlog npr.  Scitec Volumass 35
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #26 poslato: Jul 23, 2014, 12:38:28 posle podne »

Samo jedna kratka napomena...nijedan suplement, tj.u ovom slucaj gejner ili kreatin nece raditi, ako ishrana nije dobra...suplementi to nikada nece zameniti...ne zaboravi da tvoje telo po obroku ne moze da asimiluje, iskoristi vise od 30-40 grama proteina, tj. mozes ti i pojesti kilogram pileceg mesa odjednom , ali od svega toga 30-40 grama se iskoriscava.

Hyper mass 5000 uzimaj najbolje ujutru, cim ustanes, na prazan zeludac i odmah nakon treninga(  u roku  od 30 minuta).

Razmak izmedju obroka( cvrsta hrana) treba da ti bude bar 2 ipo sata, toliko je "tranzitno vreme" hrane kroz zeludac, tako ces izbeci bilo kakve tegobe vezane za varenje...

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Jul 22, 2014, 02:03:14 posle podne »

Zanima me šta je preporučljivije: da li da se hyper mass uzima pre ili posle jela?
Već desetak dana ga nakon treninga pijem, pa tek nakon toga jedem, ali zar nije bolje da se nakon jela pije, jer me mnogo zasiti, pa nakon njega  gotovo silom jedem.

uvek uzimaj gejner odvojeno od hrane, posle treninga kako su ti savetovali, a u toku dana izmeĂ°u obroka, ni pre ni posle...  da ne bude žurka u stomaku, a i da pojedeš više...   biće ti lakše da uneseš više kalorija ako jedeš više puta u toku dana.... nema veze ni 10 puta ako jedeš...  samo je bitno da ne preskačeš velike obroke i pravu,kvalitetnu hranu
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #24 poslato: Jul 17, 2014, 02:32:35 posle podne »

Da pitam samo ovde :) ako ti je toliko tesko da se ugojis sto nisi uzeo mutant mass ali to da te zasiti je tacno tako je i meni bilo ali tad kada sam ja uzimao dobijao sam na kilazi ali kad pogledam stvarno sam lose jeo..e sad da uzmem dobio bih kg kad hocu jer sam i uh i prot i zdrave masti povecao :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Jul 17, 2014, 12:51:55 posle podne »

Koliku dozu uzimaš nakon treninga? Ukoliko te toliko zasiti da ne možeš lepo da jedeš, onda bi trebalo malo da je smanjiš.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #22 poslato: Jul 17, 2014, 12:48:40 posle podne »

Ne treba da ga uzimas neposredno ni pre ni posle jela. Zatrpaces stomak i bice ti lose. Ovo je dobra opcija kako si ga do sada pio, posle treninga, pa dok odes kuci i spremis klopu, moze da prodje i sat vremena. Onda uzmi da jedes.
Sačuvana
Jakov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #21 poslato: Jul 17, 2014, 12:27:44 posle podne »

Zanima me šta je preporučljivije: da li da se hyper mass uzima pre ili posle jela?
Već desetak dana ga nakon treninga pijem, pa tek nakon toga jedem, ali zar nije bolje da se nakon jela pije, jer me mnogo zasiti, pa nakon njega  gotovo silom jedem.
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #20 poslato: Jul 15, 2014, 08:17:32 posle podne »

Kreatin ti ubrzava obnovu ATP-a (adenozin trifosfata) nosioca energije u našem telu, koja se troši aktivnošću (izrazito kad treniramo).
U prevodu, na neki način ubrzava oporavak energije, samim tim si izdržljiviji i imaš više snage tokom treninga. Naravno, neće ti kreatin direkno napraviti mišiće, niti je što kažu čarobni napitak, on će ti "samo" dati sposobnost da radiš nešto jače treninge nego do sada, ako to iskoristiš kako treba, možeš popraviti svoje razultate. :)

Evo malo opširnije priče:
http://www.pansport.rs/Kreatin.html
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #19 poslato: Jul 15, 2014, 07:50:04 posle podne »

Glavna fora kod kreatina je sto svu hranu pretvara u energiju ? da li se posle toga sva ta voda izbaci ili ostane nesto od toga ili je to ono ostaje steceno,ono sto sam stekao dobrom ishranom dok sam ga uzimao,ode tema u off ali ne bih da otvaram novu temu jer vec jedna ima koju sam takodje ja postavio ali sta da radim pocelo je ovde o kreatinu pa reko da pitam :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #18 poslato: Jul 15, 2014, 07:29:39 posle podne »

Mozes slobodno sa hranom.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #17 poslato: Jul 15, 2014, 06:48:49 posle podne »

Koristio sam oba, blagu prednost dajem Prolabovom kreatinu. Fazu punjenja možeš i ne moraš da radiš, sve se na kraju svede na isto, odnosno napuniš se kreatinom i dobiješ pun efekat.

Baci pogled na ovaj tekst. :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
 
Jako dobro radis svoj posao,hvala upravo citam :) jos jedno pitanje,naravno nije problem sto imam 16 godina i da li mogu odma poceti 5 gr pre treninga,5 gr posle i cim popijem tih 5 gr posle treninga odmah mogu da jedem? ne trebam da pazim na unos uh masti ili tako to,sta ako na primer imam neki dan junk ishranu? ne smeta nista :)?
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Jul 15, 2014, 06:41:43 posle podne »

Koristio sam oba, blagu prednost dajem Prolabovom kreatinu. Fazu punjenja možeš i ne moraš da radiš, sve se na kraju svede na isto, odnosno napuniš se kreatinom i dobiješ pun efekat.

Baci pogled na ovaj tekst. :)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #15 poslato: Jul 15, 2014, 06:25:53 posle podne »

Misliš na Scitec kreatin, pošto si ostavio link ka svim monohidratima? :)
Mislio sam na ovaj - http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN098-Creatine-Monohydrate.html
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #14 poslato: Jul 15, 2014, 06:24:12 posle podne »

Da sciet ili ovaj kreatin sto si popravio link,koji je bolji :)? dosao bih u radnju tu da mi kazete kako ide faza punjenja itd jer svako prica svoju pricu..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Jul 15, 2014, 06:22:21 posle podne »

Misliš na Scitec kreatin, pošto si ostavio link ka svim monohidratima? :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.