TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:38:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xpand 2x  (Pročitano 10081 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Januar 09, 2015, 10:37:38 pre podne »

E tu dolazi ono čuveno da nismo svi isti pa nekome radi ovako ili onako.
Nije ni dobro ako sada ne jedete zbog reaktora jer ne vidim onda poentu uzimanja uopšte.Nabreknuće  mišići na treningu,malo ode snaga gore a šta posle? Samo se izduvate i to je sve.
Ishrana mora biti pre treninga adekvatna.Meni odgovara ako pre uzimanja reaktora ne jedem oko sat vremena i onda osetim dejstvo sasvim ok.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: Januar 09, 2015, 07:29:24 pre podne »

Ja imam jedno pitanje generalno u vezi No reaktora.Kod svakog pise da se pije na prazan stomak.E ovako,ja sat i po prije treninga pojedem oko 150g rize+150-200g junetine i protein.Sat vremena poslije toga popijem Xpand,tj. pola sata prije treninga.Sta mislite da li bi me bolje radio da ga pijem jos kasnije poslije jela ili je ok i ovako?
I meni izmeĂ°u obroka i Pre-W-a proĂ°e oko sat-sat i po, što najviše zavisi koliko vremena imam. Meni bi idealno bilo sat i po , čak i dva. Ali to zavisi i od količine i vrste hrane koju uneseš , kao i od toga koliko ti stomak brzo svari hranu koju pojedeš.
Ja bolji efekat NO reaktora osetim sa većim protekom vremena izmeĂ°u hrane i reaktora.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #29 poslato: Januar 08, 2015, 11:48:32 posle podne »

I meni je to uvek bilo nelogično i pravilo problem jer svi preparati koji se piju pre treninga piju se na prazan stomak. E sad neka oni meni objasne kako ću ja sa praznim stomakom na trening koji traje 3h i koji je veoma zahtevan :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Januar 08, 2015, 11:45:12 posle podne »

Jesi li zadovoljan kako te "radi" trenutno? Inače, to jeste malo teži obrok, pa bi mu valjalo dati više vremena, ali ako si već zadovoljan efektom...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #27 poslato: Januar 08, 2015, 11:44:18 posle podne »

Dobro je tako, ako radiš zagrevanje i istezanje pre treninga onda ga popi kad dodjes u teretanu.
Sačuvana
gile89bl
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20


« Odgovor #26 poslato: Januar 08, 2015, 11:02:49 posle podne »

Ja imam jedno pitanje generalno u vezi No reaktora.Kod svakog pise da se pije na prazan stomak.E ovako,ja sat i po prije treninga pojedem oko 150g rize+150-200g junetine i protein.Sat vremena poslije toga popijem Xpand,tj. pola sata prije treninga.Sta mislite da li bi me bolje radio da ga pijem jos kasnije poslije jela ili je ok i ovako?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 27, 2014, 11:26:46 pre podne »

Ko se ne razume u tematiku NO reaktora molim da ne piše (bez ljutnje) jer vidim da neki ovde nisu upoznati šta isti mogu prouzrokovati.
Naime radi se o tome kako je moja koleginica već navela o proširenju krvnih sudova što može veoma nekome napraviti problem ako ima problema ili čak i predispozicije za problem sa srcem.Zato je navedeno na deklaraciji da ljudi koji imaju povišen pritisak ne bi trebali ovo uzimati a problema sa srcem bilo kog nikako! Malo li je ovo da se kaže da NO nije bezazlen kao što se misli? Apsolutno prema ovoj vrsti suplementacije nikako ne sme da se prilayi sa razmišljanjem ja sam mlad i zdrav neče mi biti ništa.Ako preterate sa dozama minimalno što može da se desi je pojačano lupanje srca,nesanica i vrtoglavica.
Nije ovo teška hemija! Ali povedite računa koliko uzimate iovo kažem kao neko ko je veoma iskusan baš u ovom delu suplementacije.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Oktobar 27, 2014, 09:58:40 pre podne »

Nije opasno, ali opet postoje odreĂ°ena zdravstvena stanja kada se ne preporučuju odreĂ°eni suplementi. Treba biti obazriv u svakom slučaju.  Ako se osete neki od neželjenih efekata takoĂ°e se treba konsultovati. Ovo važi i za suplemente i za lekove.
Što se tiče NO reaktora - šire se krvni sudovi, mišići "nabreknu", tako da ko ima problema sa srcem ili krvnim pritiskom svakako mora biti pod velikim oprezom.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 26, 2014, 04:16:33 posle podne »

Ma ja to gledam ovako, sve sto se kupuje legalno u radnji nije ni o od opasno.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 26, 2014, 04:09:31 posle podne »

Pa ko ima srčanih problema i nije baš naivno, ko je zdrav naravno da neće imati problema.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 26, 2014, 04:08:52 posle podne »

Ma dajte bre ! Slazem se sa Duletom, kako bre NO da budu opasni. Napraviste hemiju od njih. Ja kad sam uzimao prvi put, uzeo sam stari shotgun i sve je bilo extra.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 26, 2014, 02:44:57 posle podne »

Ne znam, ja sam ga uvek gledao kao jako slabog, inače govorim iz ličnog iskustva. Šta god da uzmeš, kreni oprezno, nisu reaktori za šalu
Hehehe, plašiš čoveka pa nisu baš toliko ni opasni ali treba voditi računa o doziranju da bi izbegao neprijatan osećaj na treningu
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 26, 2014, 02:21:41 posle podne »

Ne znam, ja sam ga uvek gledao kao jako slabog, inače govorim iz ličnog iskustva. Šta god da uzmeš, kreni oprezno, nisu reaktori za šalu
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 26, 2014, 02:17:10 posle podne »

Onda će ti xpand biti prejak. Preporučujem ti hot blood koji je odličan za početnike

Uopšte se ne slažem da je hot blood za početnike jer i on nije slab i ima stimulansa.Kada kažem slab ne mislim na nekog ko je u ovome dugo i ima iskustva sa reaktorima već na početnika.Xpand bar ovaj novi daleko je od onog nekadašnjeg po jačini pa čak možda i slabiji od blooda sada.U svakom slučaju koji god da uzimaš kreni sa pola merice.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 25, 2014, 10:00:49 posle podne »

Možeš i njega, počni sa manjim dozama dok vidiš kako reaguješ pa kasnije povećavaj :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.