TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 10:34:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pripreme za takmicenja  (Pročitano 33840 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #46 poslato: Avgust 15, 2014, 09:39:36 pre podne »

bravo Manex! ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #45 poslato: Avgust 15, 2014, 12:41:45 pre podne »

Svaka čast manex,svakim kliopm me sve više odusevljavaš svojim napretkom.
Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #44 poslato: Avgust 14, 2014, 11:14:43 posle podne »

Evo nesto sa danasnjeg treninga, trebao sam da radim SQ 200x5/6, ali sam odradio 200x5, 220x3, nije bio idealan dan za cucanj, ali sam zato posle cucnja radio sumo parcijalje na 10cm 100x1, 140x1, 180x1, 220x1, 240x1, 260x1, 280x1, 300x1, 300x4 + 1x fail, evo i klipa sa treninga :)
https://www.youtube.com/watch?v=EEPXuHBvzuk&feature=youtu.be
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #43 poslato: Avgust 14, 2014, 11:25:09 pre podne »

Hvala Miki :)
@Ironman upravu si sto se tice kalkulacija tezina itd... od sad pa na dalje moj fokus ce biti samo na snazi i nece mi biti vazno da li mam 103 108 ili 110 samo mi je bitno da idu kilaze gore sto vise a kad stekenm jos vise iskustva i snage onda cu da razmisljam o kategorijama :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #42 poslato: Avgust 14, 2014, 09:52:06 pre podne »

Bulaja-samo cepaj! ;)
Manex-ne daj se!
Zoki-idemo dalje!Ti si kao vino! ;)
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #41 poslato: Avgust 13, 2014, 09:55:37 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=vQoi4xXnsOc&list=UUfJx_p3x8nHv7gmZJGDlB5Q
trening od danas... sledeci cilj 240*5 :)
mislim da sam imao jos 2 ponavljanja ali nisam hteo da idem dalje...
kolena mi upadaju unutra tako da na to moram da obratim paznju u buduce :)

moglo bi ovo i dublje ali evo nisam se istezao 2-3 nedelje i odma sam skratio pokret na cucnju za 2-3 cm.. fleksibilnost je cudo.
P.S. do sad sam se istezao kako sam stigao onako kako su me ucili dok sam trenirao na atletici,sad pokusavam da nadjem neki snimak na yt za flexibilnost za bolji cucanj itd ali svi koriste neke trake ovo ono,ne verujem da to imam da kupim negde kod nas.... ako neko ima neki savet ili snimak nadje koji se odnosi iskljucivo na fleksibilnost kukova clanaka itd bio bih mu zahvalan.

pozdrav ljudi..

@Ironman sto se tice Pozarevca nadam se da se vidimo i mene su stisle finansije i faks a obrazovanje mi je jos uvek priritet... nadam se da cu uspeti da skontam nekako pa da dodjem u Pozarevac
« Poslednja izmena: Avgust 14, 2014, 01:47:50 pre podne od strane Bulaja » Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #40 poslato: Avgust 13, 2014, 08:55:17 posle podne »

Citat
Manex-Cestitam!Osim sto seces zuljeve da li ih mazes nekom kremom?
@Miki Veoma retko, al sreca pa brzo zarasta koza.. Problem je takodje i u sipci, sipka je bila laksa 1.5kg na jednoj strani (donesena iz Kanade), pa je punjena sacmom na toj strani (to je ono cime se pune metkovi patrone) pa je zatim sipka varena i veoma tesko se okrece, ispada kao da je kruta, ali je zato ostra i kopa kozu.. Ja u zivotu nikad nisam povukao preko 300kg na toj sipci i mojoj teretani :D

Citat
sve tvoje kilaže su svetskog ranga. Svetski juniorski i open rekord u IPF-u drži isti čovek, Poljak Kristof Vjercbicki, u juniroma je vukao 355kg, a kao open 372.5kg (kat.-93kg). Mislim da ti gurtne neće odmoći puno, možda bi trebalo da ih malo duže koristiš da daš šansu koži na dlanovima da ogrubi. Što se tiče tvojih planova, mislim da su dosta ambiciozni, i napredak će sa godinama koje dolaze biti sporiji. U svakom slučaju samo napred, lepo je videti da Srbija ima jednog ovakvog predstavnika, nevezano za federaciju, powerlifting je powerlifting Wink ko zna, možda se jednog dana vidimo na IPF bini, ne ujedamo mi iz SPF-a
@Ironman Sto se tice plana za balkansko prvenstvo (GPC), moracu malo da popustim.. Moj budzet ne moze da pokrije te pripreme, a i malo je teza situacija u mojoj porodici i PL mi nije prioritet zbog nekih stvari koje se desavaju, ne kaze se dzaba sto juznije to tuznije.. Ponavljam nekim osobama da bih uvek izasao na drzavnom (SPF), ali nema se para trenutno, ne plasim se ja da izadjem u SPF (kao sto kazu neki), PL je PL i mene ispunjuje druzenje na takmicenjima, ali ipak trenutno moram da biram gde izlazim.. Vl. Han, Nis itd - to mi je blizu :) Kada pogledam moje kilaze i spadaju u nekom slucaju u svetski rang, na balkanskom i evropskom sam imao najveci total do 90kg (racunajuci i open), ali meni nikad dosta, samo polako rezultati govore za sebe.. :)

Jutros sam se merio imam 80.8kg a ne 83kg.. :D 83kg su bila pre mesec dana :D Sto se tice kilaza za drzavno u Hanu voleo bih: 280/140/325/745, a za balkansko 300/150/350/800 ali u ktg do 90kg :)
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2014, 08:58:55 posle podne od strane Manex » Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #39 poslato: Avgust 13, 2014, 08:16:20 posle podne »

Evo i ja da se malo prikljucim,posle 2 meseca konacno sam poceo malo ozbiljnije.
https://www.youtube.com/watch?v=oMzxWiUpBeo
https://www.youtube.com/watch?v=0_XdX93XbOU
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #38 poslato: Avgust 13, 2014, 11:21:18 pre podne »

takmicenje u NS nije proslo ni blizu kako sam zamisljao,ovaj put sam skidao kilazu da bi bio u nekoj kategoriji i nikad vise... bio bi srecniji da sam imao 108 i gurao 190 nego sa 103 gurao 170 i 180 koje mi nije priznato, u svakom slucaju bio sam los i nisam zadovoljan svojih rezultatom,no dobro sta je tu je, idemo dalje :)

Sve je iskustvo. Mlad si još da bi kalkulisao kilažu, pogotovo skidao pre takmičenja, to je nauk za ubuduće. Koncentriši se na snagu, kilaža neka ide koliko ide, nije sad vreme da o tome razmišljaš u kontekstu ovog sporta. Biće bolje u Požarevcu, samo bez tenzije ;D trebao si ostati i na pasulju da popričamo, kad je takmičenje nema se puno vremena za čitčet...

@kopa
Alal vera, samo peglaj, biće tu odličnih rezultata ;)

@manex
sve tvoje kilaže su svetskog ranga. Svetski juniorski i open rekord u IPF-u drži isti čovek, Poljak Kristof Vjercbicki, u juniroma je vukao 355kg, a kao open 372.5kg (kat.-93kg). Mislim da ti gurtne neće odmoći puno, možda bi trebalo da ih malo duže koristiš da daš šansu koži na dlanovima da ogrubi. Što se tiče tvojih planova, mislim da su dosta ambiciozni, i napredak će sa godinama koje dolaze biti sporiji. U svakom slučaju samo napred, lepo je videti da Srbija ima jednog ovakvog predstavnika, nevezano za federaciju, powerlifting je powerlifting ;) ko zna, možda se jednog dana vidimo na IPF bini, ne ujedamo mi iz SPF-a  ;D 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #37 poslato: Avgust 12, 2014, 09:07:35 posle podne »

Bulaja-vazno je da ucis iz ovog i ne napravis istu gresku!Samo napred! ;)
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #36 poslato: Avgust 12, 2014, 08:11:42 posle podne »

takmicenje u NS nije proslo ni blizu kako sam zamisljao,ovaj put sam skidao kilazu da bi bio u nekoj kategoriji i nikad vise... bio bi srecniji da sam imao 108 i gurao 190 nego sa 103 gurao 170 i 180 koje mi nije priznato, u svakom slucaju bio sam los i nisam zadovoljan svojih rezultatom,no dobro sta je tu je, idemo dalje :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Na mreži Na mreži

Poruke: 28870


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #35 poslato: Avgust 12, 2014, 10:16:33 pre podne »

Boki-samo napred!Poslusaj savete i idemo dalje!U nove pobede!
Manex-Cestitam!Osim sto seces zuljeve da li ih mazes nekom kremom?
Kopa-Svaka cast!!! ;)
Sačuvana
kopa
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


« Odgovor #34 poslato: Avgust 11, 2014, 10:49:53 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=fpkmPGS3-rY&feature=youtu.be
Sačuvana
kopa
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


« Odgovor #33 poslato: Avgust 11, 2014, 10:04:17 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=NdbkK5m4asI&feature=youtu.be

znam ja to i dublje :)
Sačuvana
kopa
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


« Odgovor #32 poslato: Avgust 11, 2014, 09:44:40 posle podne »

Nastavljam pripreme za septembar danas cucanj:
                                                                   100x5
                                                                   140x5
                                                                   160x5
                                                                   180x3
                                                                   200x11/ima tu jos koje rezerve
Pauzirani cucanj:
                                                                   210x4
Sutiranje: 4s 5 pon

Moram da obratim na donji deo ledja uvek zaboravim da ih uvijem,pogotovo na veliki broj ponavljanja..
Trenutno imam oko 113 kg.
Snimke kacim.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.