TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:27:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pripreme za takmicenja  (Pročitano 33823 puta)
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #16 poslato: Jul 29, 2014, 03:28:02 posle podne »

Pozdrav ekipa ;) evo javljam se sa mora izgoreo :D u svakom slucaju guro juce 180 keca lagano,ali s obzirom da sam na moru I da treniram u nekoj cudnoj teretani gde nemaju stalak za cucanj I dl ali zato imaju dva benca, bicu srecan ako 10 avgusta gurnem 180 ;) tesko je trenirati na moru,slabije se jede,i dosta vode gubim,kako god vracam se prekosutra za So pa cu da se oporavim do takmicenja I odradim jos koji trening i da se vratim na spremanje za 6 septembar jer ovde nisam imao gde da treniram. Pozdrav ljudi vidimo se..
Super je bina za benc, bice cool ;)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #15 poslato: Jul 22, 2014, 09:33:21 pre podne »

Kako god, ako uradim nešto vredno za prikazivanje okačiću da podržimo našeg pobratima liftera Bulaju  ;D nema smisla da kačim neke mini liftove koje sam radio već sto puta unazad  ::)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #14 poslato: Jul 21, 2014, 03:48:24 posle podne »

Hvala svima.Moram malo da dam gas, jer kad vidim kako su ovi juniori nagazili ka velikim brojkama.. Mislim da nikad nije bilo bolje stanje sto se tice mladih takmicara.Okacicu i ubuduce po neki snimak kad uradim nesto zanimljivo.

@Ironman
Da, butt wink je dosta teza stvar za ispravljanje od samo krutih kukova :)
Citam ovo i gledam veceras, ionako imam par njih koji pate od toga.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #13 poslato: Jul 21, 2014, 01:14:25 posle podne »

@Ironman
Meni je dosta pomoglo sve to da razlabavim kukove,pre nisam mogao ni paralelu da uradim.

Da podrzim temu. Spremam se za GPC u Vladicinom Hanu. Planiram i da izadjem u IPF-u 10. avgusta, iako mi je benc najlosiji :)

Sve znam, ali svi smo nasaĂ°eni preko femura na kuk na različit način, biomehanika pokreta je svima različita. Imam osećaj da u danima kad sam radio isključivo na mobilnosti kukova, tad nisam mogao da sednem u kola koliko me seklo od kuka do polovine kvadricepsa.. POsle toga sam nesvesno/svesno štedeo kuk, pa su počela donja leĂ°a da me stežu. Ma, patnja...

Ovaj video mi je dosta pomogaoi: https://www.youtube.com/watch?v=0fN3NhZ5Ifc  Pa onda ovaj tekst: http://deansomerset.com/butt-wink-aout-hamstrings/

Nego, vidim ti se lepo vraćaš nazad, samo napred  ;)

Sačuvana
Arbeit macht frei.
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #12 poslato: Jul 21, 2014, 10:52:22 pre podne »

Svaka čast! Plejlista isto vrhunska. :)
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #11 poslato: Jul 21, 2014, 10:48:32 pre podne »

Milane-kao sto reko covek koji te je snimao:svaka cast!Odlicno!Samo tako napred!
Ironman-ne daj se!!! ;)
Sačuvana
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #10 poslato: Jul 21, 2014, 10:40:49 pre podne »

@Ironman
Meni je dosta pomoglo sve to da razlabavim kukove,pre nisam mogao ni paralelu da uradim.

Da podrzim temu. Spremam se za GPC u Vladicinom Hanu. Planiram i da izadjem u IPF-u 10. avgusta, iako mi je benc najlosiji :)

https://www.youtube.com/watch?v=cAdkZHmgxbQ&list=UUb5FcehzzhDPzPGKTiGTjZw
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jul 21, 2014, 10:25:46 pre podne »

Podrska, nisam lifter ali kapa dole za ove cifre koje si prikazao, uz tebe smo
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #8 poslato: Jul 21, 2014, 12:33:14 pre podne »

I meni se sviĂ°a tema. Verujem da ima dosta ljudi na forumu koji se spremaju za lifting takmičenja, samo je pitanje koliko imaju naviku da snimaju treninge ili pišu o njima. Verujem da će biti materijala kako se bliže takmičenja. :)
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2014, 12:42:38 posle podne »

@bulaja
trudiću se da svakog dana u svakom pogledu napredujem  :D :D mada koji si tempo udario, teško ću te stići  ;D
@milan
stareta sam radio u raznoraznim kombinacijama kad sam imao najviše problema sa kukovima, i nije mi bilo lakše. Danas pičim neke svoje varijante istezanja/zagrevanja u kojima ima poneki element iz njegovih rutina... jebo sam se i s leĂ°ima i kukovima cele ove godine, kad naiĂ°e dan da me ništa (jako) ne boli na treningu, onda otvaram šampanjac posle  :D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
milanv0507
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 67


« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2014, 09:31:09 pre podne »

Dobra tema, ali realno nema ko sa ovog foruma da ti se pridruži  :D Svi nešto liftuju, ali slabo ko se tu takmiči  ;)

Ja sa druge strane ove godine dosta muke i posla oko kukova, što mi je uništilo prvu polovinu godine. Menjao sam stil čučnja nekoliko puta, prešao od početka godine na sumo dl, kao da sam krenuo od nule.

I dalje dosta problema u donjoj poziciji čučnja koja mi pravi opsane probleme sa bolovima u kukovima, eksperimentišem... Benč srednje žalostan, stoji na nekih 140-150 od prošle godine, šta da se radi tako sam valjda nasaĂ°en  :D Što se tiče takmičenja, sad sam sa druge strane šipke, u organizaciji svega toga, možda se i pojavim na nekom triatlonu dogodine, ali biće pre da će se to desiti u inostranstvu nego kod nas  :)

Srećno sa pripremama pa se vidimo na Štrandu za koju nedelju  ;)

Ako nisi do sad cuo: https://www.youtube.com/user/sanfranciscocrossfit/videos
Covek je odlican i u poslednje vreme ga ima dosta na ineternetu. Verovatno mozes da nadjes resenje za probleme.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2014, 12:56:24 pre podne »

znam da nas nema mnogo ovde na forumu ali sam optimistican pa se nadam da ce se vise ljudi prikljucit :)

ajde Gvozdeni napakuj se malo pa da se borimo sledece godine na nekom takmicenju :D
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2014, 09:26:38 posle podne »

Dobra tema, ali realno nema ko sa ovog foruma da ti se pridruži  :D Svi nešto liftuju, ali slabo ko se tu takmiči  ;)

Ja sa druge strane ove godine dosta muke i posla oko kukova, što mi je uništilo prvu polovinu godine. Menjao sam stil čučnja nekoliko puta, prešao od početka godine na sumo dl, kao da sam krenuo od nule.

I dalje dosta problema u donjoj poziciji čučnja koja mi pravi opsane probleme sa bolovima u kukovima, eksperimentišem... Benč srednje žalostan, stoji na nekih 140-150 od prošle godine, šta da se radi tako sam valjda nasaĂ°en  :D Što se tiče takmičenja, sad sam sa druge strane šipke, u organizaciji svega toga, možda se i pojavim na nekom triatlonu dogodine, ali biće pre da će se to desiti u inostranstvu nego kod nas  :)

Srećno sa pripremama pa se vidimo na Štrandu za koju nedelju  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2014, 09:44:18 pre podne »

Bravo Bulaja za otvaranje ove teme,za snimak i na teretu koji si odradio!!!Zelim ti puno uspeha!!!
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 216


« Odgovor #2 poslato: Jul 18, 2014, 11:58:23 posle podne »

Evo ja cu da krenem.
Trenutno se pripremam za benc 10 avgusta u NS IPF, I za 6 septembar isto IPF Triatlon...
Moji cilj za 10 avgust je 185... a za triatlon sq 260 benc 185-190 dl 270-280

moj trening za ovu nedelju je jos uvek bio na peticama 160*5 benc...
moj cilj za ovu nedelju na cucnju je bio 200*5 koji sam radio u ponedeljak ali sam i danas radio cucanj i izasla je trojka na 220. Pozdrav ljudi.
https://www.youtube.com/watch?v=RAs-Y937cBo&list=UUfJx_p3x8nHv7gmZJGDlB5Q

ps brat je snimao pa se malo pogubio i nije dobro snimio dubinu...
ledja su umorna malo od dl i znam da sam imao 4tvorku ali nikoga nisam imao da stoji iza jer nisam u NS do oktobra  a i ledja su malo umoran od predhodnog dana od dl  :)
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Stranice: 1 ... 12 13 [14] 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 18 upita.