TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:23:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da znate da li vam je trening dobar?  (Pročitano 11948 puta)
murbi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #23 poslato: Januar 08, 2015, 11:59:42 pre podne »

Weimar kakve ste analize suplemenata radili i sta su one pokazale?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #22 poslato: Januar 08, 2015, 10:59:44 pre podne »

Ma svakako da ću kupiti takve. MeĂ°utim dobio sam nekih 7 kila ovih granula i žao mi da ih bacim.
Sad mi sevnula ideja da iz ubacis u blender i isitnis u prah. :D
Ma Pecho teraj ga na harcore kakav blender, ako si hardcore gutaš i liješ suze ;)
Sačuvana
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #21 poslato: Januar 08, 2015, 10:50:36 pre podne »

To sam već probao. :D
Ali prilična petljancija. Sporo se mrve jer su dosta tvrde, a kad otvoriš blender izleti oblak finog praha preko pola kuhinje.
Uzeo sam apotekarski avan pa ih tučkom usitnim. Tako je nered manji, jedino je smor, tako da mi se često desi da zaboravim to da uradim, pa se onda preznojim dok progutam granule.
Rastvaranje bi ipak bilo najbolje rešenje. Jedino ne znam koliko bi smeo taj rastvor da ostavim da stoji.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #20 poslato: Januar 08, 2015, 10:31:37 pre podne »

Ma svakako da ću kupiti takve. MeĂ°utim dobio sam nekih 7 kila ovih granula i žao mi da ih bacim.
Sad mi sevnula ideja da iz ubacis u blender i isitnis u prah. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #19 poslato: Januar 08, 2015, 09:59:25 pre podne »

Ma svakako da ću kupiti takve. MeĂ°utim dobio sam nekih 7 kila ovih granula i žao mi da ih bacim.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #18 poslato: Januar 08, 2015, 09:43:12 pre podne »

A zasto ne uzmes BCAA u prahu ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2015, 09:21:51 pre podne »

15 godina. Prvih jedanaest je bila pomoćni sport za košarku, a poslednje 4 je cilj sama za sebe. Radim na maksimalnoj snazi i planiram da se takmičim na strongmen takmičenjima.
Znam šta i kako radim u teretani. Život van nje mi je potpuno sreĂ°en, ishrana, san, posao, brak.
Suplementacija mi se uglavnom svodi na proteine, kreatin, malo vitamina i minerala. Supruga mi je lekar nutricionista i ona smišlja optimalne obroke, suplementaciju i radi analize da bismo znali i šta se unutra dešava.
BCAA nikada nisam koristio, jer mi nije ni trebalo.
Poslednji bum sam napravio od oktobra 2013. kada sam u Rusiji otkrio zimsko plivanje. Ono prosto neverovatno ubrzava napredak.
Elem, plivanje u superhladnoj vodi, pored 1000 benefita ima i jednu lošu stranu. Sigurno dovodi i do odreĂ°enog katabolizma mišića. Ovo bih hteo da umanjim uzimajući BCAA.
E tu sam naišao na prvi problem u teretani za ovo 15 godina. Ovo što mi dadoše dugačko bar 2,5cm, a ako ga izlomim oštro. Na mnogim nemačkim i američkim forumima pišu protiv rastvaranja u vodi. Ali opet, pišu paušalno. Voleo bih da mi farmaceut odgovori o stabilnosti BCAA u vodenom rastvoru, ali mi Scitec još uvek ne odgovara. Jel ti dugo koristiš BCAA? Uzimaš li ih redovno kao rastvor?
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #16 poslato: Januar 08, 2015, 12:30:20 pre podne »

Ne mogu one da se rastave u vodi ili da propadnu, po sastavu ostaju iste samo sto ces ih dobiti u tecnom stanju :D

Uzmes BCAA za posle treninga u prahu i cao. Kolko dugo si u teretani?
Sačuvana
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #15 poslato: Januar 07, 2015, 11:41:19 posle podne »

Hvala na odgovoru. Lomljenje mi ne pomaže, jer su onda ivice još oštrije, pa zastaju u grlu ko kamen da jedem. Rado bi ih rastvorio, ali se pitam, da li se BCAA lanac u vodi sam od sebe raspada i ako to jeste slučaj, posle koliko vremena?
Više ih neću uzimati u ovim granulama, možda u prahu.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #14 poslato: Januar 07, 2015, 11:11:10 posle podne »

Neces se izgubiti nista ako ih rastvoris u vodi. Mozes da ih iseces na vise delova takodje ako ti lakse.
Sačuvana
weimar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #13 poslato: Januar 07, 2015, 03:08:08 posle podne »

Ja se jedino oznojim kad vidim kolike su one BCAA i uz to još nekako ćoškaste. Dok popijem 12 po pravilu više znoja nego tokom treninga. Probao sam i da ih lomim, al onda još gore zastaju u grlu. Zna li neko, kakva im je stabilnost ako se rastvore? Da li bi umanjilo efekat ako bi ih popio rastvorene?

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Decembar 09, 2014, 09:12:55 posle podne »

Najzanimljivije je što ti bude žao kad nemaš te probleme, tj. osećaš nezadovoljstvo odraĂ°enim treningom i shvatiš da uživaš u onim osećajima koje smo već opisali. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Decembar 07, 2014, 12:57:39 posle podne »

kako znam da mi je trening dobar?
-za noge: kad mi se tresu dok pišam posle treninga hahaha

Imamo iste simptome. :D Obično ide naslanjanje na zid laktom ili ramenom, da bi se očuvala stabilnost. ;D Grudi kad dobro uništim, najgore je kad me hvata grč kada ih slučajno snažnije kontrahujem. "Uništen biceps" = problemi prilikom brisanja nakon tuširanja. Itd, itd... :D
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #10 poslato: Decembar 04, 2014, 01:14:18 posle podne »

Ja jednostavno po osecaju znam kad sam odradio dobar trening,a takodje je cesta i upala sutradan, isto tako svestan sam kada odradim los trening i gledam da popravim sledeci..a sto se preznajanja tice,posle svakog treninga sam mokar ceo :D ali to i nije neko merilo jer se neko prirodno manje znoji neko vise ..
Sačuvana
Nenad Glisovic
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: Decembar 04, 2014, 07:40:04 pre podne »

Kod nekih mišićnih grupa znam da mi je trening dobar kada dobijem onaj blagi nagon za povraćanjem...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.