TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:55:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BOL U LAKTU  (Pročitano 19972 puta)
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #27 poslato: Januar 13, 2007, 10:31:57 posle podne »

   I mene malo boli lakat,takodje u spicu,verujem da je zato sto sam radio potisak iza glave danas sa povecom tezinom,a nisam dugo radio nista(par meseci),mozda sklekove par puta nedeljno.Stvar je u tome sto je meni triceps uvek bio neobicno jak,i mnogo razvijeniji od drugih misica.I masivniji takodje,uvek sam radio sa velikim tezinama,i ni kod jedne vezbe nikada nisam osetio bol,ni najmanji.Danas sam se bas razocarao u zivot,sve sam psovao sto sam se setio!!!
   Hoce li vredeti da neko vreme samo promenim vezbe i smanjim tezinu,ili moram da trpim?Ne bih da ostanem "invalid u lakat" jer sam silovao!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #26 poslato: Decembar 05, 2006, 06:45:35 posle podne »

Špic? Neobično.. raspitaću se.

Jeste da deluje samo dok traje ali to ti je kao neki novi početak i prilika da ispraviš u vežabnju ono što te je ukočilo :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Decembar 05, 2006, 02:37:22 posle podne »

MOžda sam dosadna ali recimo meni je masaža baš pomogla kod bola kakv ti opisuješ jer se ispostavilo da se zgrčio mišić i da je pritiskao nerv...


Daleko od toga da ti mozes biti dosadna  ;)
U mome slucaju probao sam i masazu..pomaze samo dok masaza traje ali posle kada vezbam sve je po starom.Ono sto je interesantno je da me boli sam spic lakta.Nekada ne mogu ni ruku na sto da naslonim.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Decembar 04, 2006, 05:26:53 posle podne »

MOžda sam dosadna ali recimo meni je masaža baš pomogla kod bola kakv ti opisuješ jer se ispostavilo da se zgrčio mišić i da je pritiskao nerv...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Decembar 04, 2006, 02:05:28 posle podne »

Danijela postujem to sto govoris ali ja ne mogu da stanem, upravo radim ono sto kaze FANATIC smanjujem i izbacujem pojedine vezbe za triceps za koje sumnjam da su uzrocnik i nadam se da ce to pomoci, ali stvarno ne mogu da prekinem ni na nedelju dana jer ovo BAS BAS VOLIMMMM ;)

Ukoliko ne pomogne to sa smanjivanjem tezine i izbegavanjem nekih vezbi,pokusaj onda sa kremama i lekovima to da saniras.Ko zna mozda ces ti imati vise srece sa time nego ja.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #22 poslato: Decembar 04, 2006, 12:33:27 pre podne »

Wispect!  :)
ali ipak pazi na lakat taj, ako ti otkaze onda nista od treninga dugo dugo.
pravo zagrevanje i umerene tezine u vezbama koje bas to pogadjaju i trebalo bi da bude ok.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
DORIAN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

Grom I Pakao

« Odgovor #21 poslato: Decembar 03, 2006, 06:33:49 posle podne »

Danijela postujem to sto govoris ali ja ne mogu da stanem, upravo radim ono sto kaze FANATIC smanjujem i izbacujem pojedine vezbe za triceps za koje sumnjam da su uzrocnik i nadam se da ce to pomoci, ali stvarno ne mogu da prekinem ni na nedelju dana jer ovo BAS BAS VOLIMMMM ;)
Sačuvana
LAKO JE REDJATI TREBA DIZATI
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #20 poslato: Decembar 01, 2006, 06:34:10 posle podne »

To što je neko FACA i može da izdrži bol ne znači i da je pametan niti da će imati rezulate kojima se nada.. šta više .. takva "faca" će pre ostati sa ozbiljnim povredama koje neće moći da izleči niko i ničim i ostaće polupokretan zauvek.. Mislite o tome dok trpite bol i mislite da ste uspeli...

Dakle, samo pametno :)

PS jesam malo stroga ali sam i dovoljno dugo u teretani da vidim šta se dešava
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Decembar 01, 2006, 02:14:41 posle podne »

Hvala Mikele na savetima i hvala i ostalima, a to sto je Fanatic rekao kod mene je isti slucaj ne boli bas jako
ali je neprijatan bol ali i ja sam ''FANATIC'' i pre cu da dozvolim da mi ruka pukne nego da prestanem da treniram,
takodje i ja nosim elasticni zavoj i malo pomaze.I smanjio sam tezine i izbacio neke vezbe za triceps i vec osecam malo manji bol.

Drago mi je sto neces odustati,time pokazujes svoj fanatizam.Ali uvek znaj da se ta povreda moze pogorsati pa zato pazljivo izvodi svaku vezbu gde osecas bolove.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #18 poslato: Novembar 29, 2006, 09:29:55 posle podne »

to da napisemo na pm ili ovako javno ::)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Novembar 29, 2006, 07:37:19 posle podne »

Samo malo offtopic.. što se tiče titula.. ipak je važno na forumu ali ne zato da bi se hvalili )jer neko i nema za šta) već zato da se zna da je neko ipak završio školu za nešto ili se nečim bavi... ja bi volela da znam čime se bave drugi foumaši da znam od koga mogu da dobijem savet za šta a da znam da pričam sa nekim ko zna o čemu priča.. if you know what I mean ;)
Sačuvana
DORIAN
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

Grom I Pakao

« Odgovor #16 poslato: Novembar 29, 2006, 05:20:41 posle podne »

Hvala Mikele na savetima i hvala i ostalima, a to sto je Fanatic rekao kod mene je isti slucaj ne boli bas jako
ali je neprijatan bol ali i ja sam ''FANATIC'' i pre cu da dozvolim da mi ruka pukne nego da prestanem da treniram,
takodje i ja nosim elasticni zavoj i malo pomaze.I smanjio sam tezine i izbacio neke vezbe za triceps i vec osecam malo manji bol.
Sačuvana
LAKO JE REDJATI TREBA DIZATI
Dr Mihailo Gavrilovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #15 poslato: Novembar 29, 2006, 01:14:50 pre podne »

  Zadrzacu pravo da se ne izjasnim po pitanju toga da li ste u pravu  a ostalo prihvatam kao kompliment. Moje je licno  misljenje da titulama i priznanjima ne treba davati prednost na mestima kao sto je internet forum, jer bi tu trebalo da je svacije misljenje podjednako vredno. Lekar ili bilo koji strucnjak moze nekada da da pogresne informacije a da bude ozbiljno shvacen upravo zbog titule koju ima. Upravo zbog tog razloga se necu sada izjasnjavati a bez obzira na to, kad god budem u prilici da kazem nesto o necemu sto poznajem, pomoci cu. Da smatram drugacije i da mislim da je samo teorija u svemu bitna, a ne samo prakticna iskustva i misljenja drugih ljudi razlicitih interesovanja i drugacijeg obrazovanja verovatno ne bih ni bio na ovom forumu.
   
   Do nekog sledeceg dopisivanja, pozdrav!
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2006, 01:19:46 pre podne od strane mikele » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Novembar 28, 2006, 05:03:10 posle podne »

I super što se razume u sportske povrede :) To još nismo imali na forumu :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 28, 2006, 03:45:19 posle podne »

Mislim da je odlicno sto imamo jos jednog doktora na forumu,i sto daje ovako opsirne odgovore.

Slazem se u potpunosti jer to moze samo da nam koristi.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.