TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 11:47:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja o kre alkalyn :)  (Pročitano 9771 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Januar 21, 2015, 11:01:28 posle podne »

Pozdrav i dobro došao! :)

Većina ga koristi baš onako kako si rekao, 2 + 2 kapsule. Nemaš veliku kilažu pa možeš da probaš tako kako si počeo, ali moguće da ćeš osetiti potrebu da pojačaš doze i dovedeš ih na pomenute. Piješ ga i u dane odmora, kao i monohidrat što bi pio. Na prazan stomak, a termin nije toliko bitan.
Sačuvana
Esko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #2 poslato: Januar 21, 2015, 09:08:13 posle podne »

ii zaboravio sam da pitam, posto sam sad na nekim injekcijama zbog grla, sad dok ne treniram par dana, dal da pijem kapsule ili da pauziram sa njima dok ne ozdravim?
Sačuvana
Esko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Januar 21, 2015, 09:04:33 posle podne »

Pozdrav svima, nadam se da vas ne smaram, potrebna mi je pomoc, pa nadam se da sam na pravom mestu.
Imam 24 god, i napokon dobio volju za teretanom,. Imam 73 kila na visinu od 181, nikako nisam mogao da se ugojim, sad mi se cini da mi se povecao apetit pa sredjujem malo ishranu. Poceo sam da koristim kre alkalyn kapsule.. vec mesec dana, a od juce i whey protein..
Imam par pitanja pa ako je neko imao iskustva sa njima, ako moye da mi pomogne.. Posto je preporucena doza jedna kapsula pre i jedna posle treniga, a po raznim forumima preporucuju po 2 pre i 2 posle, pa me zanima vaase misljenje u vezi toga?
Koliko dnevno vode treba da se pije, dal stvarno treba negde oko 4 l, posto mi to deluje nemoguce, jedva sad i ovih 2 l pijem :D
Zanimam me jos, u danima odmora, dal se pije kapsula i koliko, i kad je najbolje, dal odmah ujutru ili . .
Radujem se druzenju sa vama, pozz :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.