TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:56:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Svet dzudoa  (Pročitano 35799 puta)
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #151 poslato: Februar 13, 2017, 02:58:09 posle podne »

Postovanje, hvala puno na cestitkama! Plan je bio da se borim prvi put u martu na Grand Slamu u Bakuu, medjutim ipak cu se boriti vec krajem mesecana Grand Priju u Dizeldorfu.

Inace prsti su jedna od neizbeznih boljki dzudista a opet postoje nacini kako to malo preduprediti. Jel bas problem sa zglobovima prstiju ili noktima? i jedno i drugo zna da bude dosta neprijatno

Pozdrav
Sačuvana
Mr.Pexon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 57


« Odgovor #150 poslato: Februar 13, 2017, 02:36:40 posle podne »

I ja sam počeo sa 36god :)
Imaš i Novosadski judo club, treninzi su utorkom i četvrtkom za rekreativce.
@ PeĂ°a
svaka ti čast što si istrajao i što i dalje imaš tako puno treninga nedeljno.
MOgao bih i ovde da pitam.. kako da održavam zdravlje prstiju? Već sam slomio pre par meseci kažiprst, a sada imam još na nekim prstima bolove (na sreću nisu nepodnošljivi). POstoji li neka metoda rehabilitacije ili prevencije koju koristite?
A tebi Aco čestitke na sjajnom kraju godine i osvojenim 2 grand slama zaredom.
Kakvi su ti planovi ove godine ?
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #149 poslato: Februar 06, 2017, 01:40:01 posle podne »

Cao Marko,

naravno da nije kasno za rekreativno bavljenje, jos uvek si dosta mlad mislim da ces se super uklopiti. Slavija koja vezba na Spensu ima super ekipu i dobre treninge, samo ne znam kako funkcionisu sa rekreativcima. Mozes proveriti tamo, a mislim da dzudo klub Borac ima bas grupu za rekreativce, samo ne znam gde oni tacno vezbaju. Ako jos nesto treba, tu sam :)

Pozdrav
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #148 poslato: Februar 06, 2017, 09:03:14 pre podne »

Pozdrav,
imam 22 godine, da li smatras da mi je kasno da krenem da se bavim rekreativno judo-om? Ako ne, da li znas neki klub u Novom Sadu koji ima grupu za starije rekreativce?
Hvala unapred i srecno na daljnjim takmicenjima :)
Nije ti kasno. Ja sam počeo u 35-toj i evo već 11 godina treniram 4-6x nedeljno. Samo napred. obiĂ°i par sala da vidiš kako se radi i da li ti ambijent, odnos i atmosfera odgovara.
Sačuvana
Maarrkkoo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #147 poslato: Februar 06, 2017, 05:17:52 pre podne »

Pozdrav,
imam 22 godine, da li smatras da mi je kasno da krenem da se bavim rekreativno judo-om? Ako ne, da li znas neki klub u Novom Sadu koji ima grupu za starije rekreativce?
Hvala unapred i srecno na daljnjim takmicenjima :)
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #146 poslato: Januar 18, 2017, 11:36:38 pre podne »

Nema na cemu, za sve sto eventualno mogu da pomognem, tu sam :)
Pozdrav
Sačuvana
cedamil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #145 poslato: Januar 18, 2017, 01:00:52 pre podne »

Hvala na brzom odgovoru  :)
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #144 poslato: Januar 17, 2017, 11:21:56 posle podne »

Cao hvala na poruci i cestitkama :)

Sto se maske tice nemam neko misljenje o njoj, i nisam je koristio. To je mozda vise pitanje za nekog od doktora iz naseg PS tima, a ja licno totok kiseonika ogranicavam pripremama na visinama oko 2000metara. Naravno to nije lako dostupno, ali ne znam, mislim da ogranicenje kiseonika na vestacki nacin maskom ne moze da donese neke velike benefite, a mozda cak moze prouzrokovati i zdravstvene probleme. Nadam se da ce videti ovo i neko iz tima pa mozda dati i strucnije misljenje od mene :)

Pozdrav
Sačuvana
cedamil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #143 poslato: Januar 17, 2017, 10:57:18 posle podne »

Pozdrav Kukolj zeleo bih da ti cestitam na ostvarenom  rezultatu u Tokiju  i siguran sam da ce ove godine biti jos bolje!  :D :D  ;) ;)
Zeleo bih da te pitam da li koristis trening masku i koje je tvoje misljenje o njoj https://www.facebook.com/maske.nbgd/?fref=ts ??? ???
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #142 poslato: Oktobar 31, 2016, 11:05:27 posle podne »

Drugari, hvala vam puno na podrsci! :)

Vratio sam se, pa da vas sve pozdravim! :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #141 poslato: Oktobar 30, 2016, 05:07:29 posle podne »

Sve čestitke. Privilegija je imati ovakvog momka u PS timu. :)
Sačuvana
Mr.Pexon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 57


« Odgovor #140 poslato: Oktobar 30, 2016, 02:36:37 posle podne »

I bravo za našeg Aleksandra Kukolja!!
Zlato na grand slamu u Abu Dabiju!To je ono što je ovde u postovima najavio da će nastaviti i da će biti jači posle Rija :D
Da uspeh bude kompletniji pobrinuli su se i Majdov(bronza -90kg), Milica Nikolić(сребро -48кг) i Jovana Rogić(5.mesto -57kg)
Dakle sjajan uspeh srpskih džudista.Sledeće leto u Budimpešti na SP imamo ćemo jake predstavnike
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #139 poslato: Oktobar 16, 2016, 07:50:16 posle podne »

to je znaci :) pa prvo ja sam protiv nekih preveliki skidanja. Mislim da je optimalno izmedju oko 5-6 posto tezine imati vise od tezinske kategorije u kojoj se borac bori. Ja recimo imam oko 95 obicno. Sto se skidanja kila za takmicenje tice manje vise sve se svodi na dehidrataciju organizma jer u tom slucaju skidanje ima smisla. Kad se posle vage organizam dobro rehidrira, negativan efekat skidanja bude minimalan.

E sad tu stvari postaju dosta individualne, moras dobro upoznati svoj organizam. Ali neke sitnice koje mogu pomoci su da jedes male kolicine hidrata jer hidrati zadrzavaju vodu. Da jedes proteine, sto manje zacinjene takodje zbog zadrzavanja vode. Kada je vaga dan pre kao u nasem slucaju ja se trudim da na tacnoj kilazi budem sto krace vreme. Recimo 2-3 sata pre vage imam mozda kilogram vise, kroz neki laksi trening dobro obucen to skinem, stanem na vagu i vec krecem da pijem :) Dobro sauna odelo je takodje bitno.

Mozda ti nesto od ovoga moze pomoci.

Veliki pozdrav
Sačuvana
joleeh
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #138 poslato: Oktobar 16, 2016, 07:25:20 pre podne »

Pa više to za takmičenje, slažem se za zadnji čas, ali da bude pravilno.. A ne mučenje pa na takmičenju "mrtvo tijelo" :D
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #137 poslato: Oktobar 15, 2016, 11:18:00 posle podne »

Cao :)

kazi mi samo molim te jel mislis na mrsavljenje na duze staze ili konkretno skidanje kila za takmicenje koje i jeste u zadnji cas?

Pozdrav!
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.