TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:28:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 13 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Svet dzudoa  (Pročitano 35686 puta)
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #166 poslato: Jul 14, 2017, 04:35:04 posle podne »

Hvala puno, dajem sve od sebe da se to i desi! :)
Sačuvana
bjjcrazy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #165 poslato: Jul 14, 2017, 02:29:14 posle podne »

Pozdrav Aco, srecno u pripremnom delu za svetsko i siguran sam da ces obradovati celu Srbiju.
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #164 poslato: April 27, 2017, 09:42:40 posle podne »

Hvaaalaa!!! :))
Sačuvana
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #163 poslato: April 27, 2017, 06:29:15 posle podne »

Svaka cast SAMPIONE ! ! !
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #162 poslato: April 23, 2017, 07:41:13 posle podne »

Hvala puno drugari! :)

Veliki pozdrav iz Poljske!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #161 poslato: April 23, 2017, 06:30:56 posle podne »

Čestitke Aci na fantastičnom uspehu.
Sačuvana
Mr.Pexon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 57


« Odgovor #160 poslato: April 23, 2017, 12:01:47 posle podne »

Cao Drugari :)

pre sat dva sam pristigao kuci. Nazalost nisu nas ostavljali duze pa da mogu malo druge sportiste da bodrim. Mnogo vam hvala na podrsci, vidim da ste pratili i to mi je bas drago. :) sto se samog takmicenja tice i to sam vise puta govorio, i to ste ispratili pa nema potrebe da ponavaljam, sve znate.

Ja cu nastaviti samo jace i bolje i strpljivo cekati rezultat. Bice to sve kako treba :)

jos jednom vam puno hvala, predstavljacu ja nas na jos puno takmicenja!

Veliki pozdrav svima!
:)

Evo šta je Aca Kukolj napisao posle OI prošle godine, a juče je postao Evropski prvak i osvojio još 2 grand slama od tada!!
Šampion
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #159 poslato: Mart 19, 2017, 01:56:49 posle podne »

To malo zavisi od koncepta treninga, od sale i tako dalje. Ako ima rekvizita slobodno mozes onda tako uklopiti, u mojoj sali rekvizita za to recimo nema. Kazi mi molim te odakle si, gde bi vezbao?
Sačuvana
Pesa97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #158 poslato: Mart 19, 2017, 12:01:54 pre podne »

Hvala puno na tako brzom odgovaru,jel mora teretna pošto koliko sam gledao treninge na yt uglavnom je sala opremljena tegovima? Mislim da se rade vežbe snage cucanj,mrtvo.. naravno nema benc klupa ili sprave
« Poslednja izmena: Mart 19, 2017, 12:03:52 pre podne od strane Pesa97 » Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #157 poslato: Mart 18, 2017, 11:45:17 posle podne »

Cao Peso,

iskreno ja nisam ulazio duboko u detalje koliko ti :) svaka cast na posvecenosti! Ono sto ti ja sa sigurnoscu mogu reci jeste da je bavljenje džudoom na visokom nivou aktivnost koja se svrstava u najzahtevnije u pogledu potrošnje. Ali mislim da ti tri puta nedeljno nece negativno uticati na tvoju kilažu. Džudo ce ti pomoci kod funkcionalnosti i izgleda misica, stvar kilaže mislim da je u tvom slučaju više stvar odgovarajućeg plana ishrane i suplementacije za šta mi u Pansport timu takoĂ°e imamo velike stručnjake. Što se mene lično tiče, ja kada želim da malo podignem kilažu fokus sa džudoa malo prebacim na teretanu, džudo i dalje radim ali manje, ne borim se toliko, manje se znojim a treninzi u teretani su mi takoĂ°e "suvi" uz jako veliki obim a slabiji intenzitet. Tako da, moj ti je predlog da probas takvu neku kombinaciju, da probas da uklopis recimo 2 treninga džudoa nedeljno i 2 treninga teretane, uz adekvatan plan ishrane i suplementacije mislim da ćeš doći do zeljenih rezultata.

ako imaš još pitanja, tu smo da pomognemo :)
Sačuvana
Pesa97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #156 poslato: Mart 18, 2017, 08:06:59 posle podne »

Pozdrav ljudi,imam par pitanja.. Ovako trenirao sam PL nekih godinu dana pa sam prestao, sada je počeo da me interesuje džudo pa me zanima koji je sport isplativiji po pitanju hrane,suplementacije..Ono što želim pitati je koji sport troši više kalorija,npr kad sam trenirao PL hranio sam se ovako 450uh (pirinač 400g, 100g kornflex i 50g uh prostih hidrata :banane,jabuke),protein (300-400g belog, 4 jaja,whey 50g) masti (kikiriki 100g), trenirao 3x ned. I imao sam 82kg (visina 182)  sada me zanima da li cu džudom imati vecu težinu jer mi je to cilj , teško dobijam na masi jer sam ektomorf
I imam još jedno pitanje da li ću smrsati ako naprimer usled nedostatka vremena zamenim umesto pirinca 200g sa čokoladom 200g ili ukratko da li se kilogrami gude kada se zamene složeni sa prostim uh?
Hvala
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #155 poslato: Februar 14, 2017, 08:28:23 pre podne »

:)) hvala, javi jel pomoglo.

pozdrav
Sačuvana
Mr.Pexon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 57


« Odgovor #154 poslato: Februar 13, 2017, 08:39:30 posle podne »

Hvala.Ti si pravi šampion!
Sačuvana
AcaKukolj
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 81


« Odgovor #153 poslato: Februar 13, 2017, 08:31:50 posle podne »

Sto se Pariza tice, pratio sam dosta pre svega zbog novih pravila. Sve su to sjajni borci i oba Gruzijca ce biti ozbiljni protivnici. I Klerze i Ceng su bili dobri ceo dan. Medjutim ja sam na svom putu, ne opterecujem se previse njima, na belmekenu sam vec 15 dana, dobro treniram i to je jedino bitno :)

Sto se prstiju tice, trebalo bi tu oko bolnice isto da su ti dostupni i flasteri (ne hanzaplasti). Oni su ozbiljian alat svakog dzudiste, koristi ih za bandaziranje bolnih prstiju nemoj da te mrzi, pomaze mnogo. I jos nesto sto meni pomaze je, kad imam bas jaci dzudo trening pa iskidam prste, a to je najcesce na trening kampovima kada imam dva treninga dnevno borbi, uvece sipam u vanglu vode i ubacim dosta kockica leda. Ubacim ruke unutra da ukupno izdrzim minut-minut i po u sto kracem periodu. To je najcesce 10 puta po 6 sekundi :D kao sto rekoh prsti su nama generalno boljka, ali ovo pomaze.
Sačuvana
Mr.Pexon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 57


« Odgovor #152 poslato: Februar 13, 2017, 07:32:18 posle podne »

Sa zglobovima prstiju.Nokte sam preboleo :) Prst koji mi je pukao je lepo zarastao,ali je bolan kada se skroz savije,mada on nije pukao u zglobu tako da nema deformiteta. U par prstiju osećam blage bolove,nisu jaki,ali su konstantni (da ne kažem hronični). A ostale mikro traume neću ovom prilikom:)
Uglavnom, radim u krugu bolnice,pa uspevam da odem na neki UZ ili struju ili magnet tako da taj deo fizikalne terapije mogu da odradim, nego me interesuju neki saveti džudista kako da sprečim takve stvari il neki savet iz iskustva..?

P.S: zaboravih da pohvalim tvoj wazari u finalu u Tokiju.Bio je više nego odličan i to u finalu u kolevci džudoa ;)
Kako ti se čini protekli GS u Parizu? Vidim da su Gviniashvili i Tchrikishvili(neuspešno) bili u tvojoj kategoriji. Clerget izgubio treće uzastopno finale i to kući (za prethodna 2 mi je drago :) ) Cheng bio odličan..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 13 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.