TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:25:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pionir Jump proteinske cokoladice?  (Pročitano 8826 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #26 poslato: Jul 25, 2015, 10:20:11 posle podne »

Ona:"Kad umres tebe ne boli,boli druge...isto je i kad si glup." je kao stvorena za takve.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #25 poslato: Jul 23, 2015, 10:28:31 posle podne »

Generalno mnogi ljudi su lenji...lenji da se detaljnije posvete "priči"...

Napor je čitanje...

Napor je treniranje...

Čak i kada im se sve razloži do "bukvalnosti", opet problemi...a tek konfuzija koja se tiče onoga rekla-kazala, povodljivosti, senzacionalizma...zabluda...

"Čuo sam da tako treba"...čak iako se to "čulo" od nekog "poznanika" koji je i po pitanju forme i intelekta na nivou teletabisa...ali da, sa što manje napora, i za što kraće vreme doći do cilja...i tako, dolazimo do priče o plavim srcima, testo-depo, winiju, klenu, efedrinu, T3...sve bi se preko noći, brzo, "sada i odmah"...ko će još da se trudi cele godine da bi se desetak dana na moru, bazenu...plaži...ponosio izgledom...

Ovu "raju" treba naučiti strpljenju, istrajnosti, posvećenosti...potrebi za učenjem i usavršavanjem sebe..."nosce te ipsum"( upoznaj samoga sebe) - srž priče...učiti o sebi, stalno...jer je "spoznaja" tog faktora individualnosti jako bitna...a većina nema vremena za sebe...jer, ipak je sve ovo "priča o sebi"...načinu na koji naše telo reaguje na trening i način ishrane...osnove su iste za sve...ali nivo početnika kad-tad moramo proći...mada većina je na nivou večitog početnika, baš zbog te lenjosti i želje da se sa što manje napora i ulaganja nešto brzo postigne...ali, "što je brzo, to je i kuso"...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jul 23, 2015, 09:09:05 pre podne »

Generalno na ovom forumu a i uopšte medju ljudima mora da se naglasi o čemu se konkretno radi,tj o kome se konkretno radi,pošto će tako neki bucika kad pročita ovo reći sebi:"E super,moze cokolada..."

A posle ce da psuje sve po spisku. ;D

Onom ko ima dovoljno znanja ne mora da se naglašava,neke stvari se podrazumevaju,ali 95% ljudi nema pa da ne dodje do konfuzije mora.


Meni je pre mesec dana došla jedna devojka da je treniram i rekla:"Hoću da budem mačka do 1. avgusta" :D

A nije gojazna,već je mačka,samo je klasičan primer skini fet.

Neće da sprema klopu,sve kupuje ali opet se ne pridrzava ni 80%,ne jede slatkise i ne pije sokove,al evo jutros ustanem u 7 zbog njenog treninga koji je trebao biti u pola 10 a ona mi u pola 9 javi da joj se ne trenira...

Ljudi bi generalno sve sa dupeta i da jedu šta god im padne na pamet.
« Poslednja izmena: Jul 23, 2015, 09:10:47 pre podne od strane Stefan L. » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #23 poslato: Jul 23, 2015, 09:02:08 pre podne »

Ono sto je u ovoj prici najbitnije je samo konkretno navesti o kome se radi,ko to moze da cepa 100 g cokolade a ko ne...

Endomorf sa 10 kg viska i sa ciljem da smrsa bi smeo jedino posle treninga.
Otprilike sam ovo imao na umu. Ne treba ložiti masu da će sa znojnicom oko čela i skakutanjem po teretani bucko moći i da se steše i da jede to sve. A otprilike znam gomilu ljudi koja bi volela da je tako.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #22 poslato: Jul 23, 2015, 08:58:39 pre podne »

Ima i jednih i drugih skoro pa isto, jedino je stvar u tome da oni koji imaju"bolji" metabolizam ni ne idu u teretanu već odrade par sklekova i već su zadovoljni svojim izgledom, a oni koji imaju problem sa viškom kg oni iz tog razloga počnu da treniraju i tako zavole i ostanu u teretani,a ovi drugi ni ne stigu da se upoznaju sa njom da bi je zavoleli.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #21 poslato: Jul 23, 2015, 08:53:37 pre podne »

Ono sto je u ovoj prici najbitnije je samo konkretno navesti o kome se radi,ko to moze da cepa 100 g cokolade a ko ne...

Endomorf sa 10 kg viska i sa ciljem da smrsa bi smeo jedino posle treninga.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jul 23, 2015, 08:52:05 pre podne »

Meni nije cilj six pack ali ce biti tu jos malo iako cepam 100 g crne cokolade (70% kakaoa) i svaki dan bar 4-6 celih jaja.

Metabolizam mi je takav da ako jedem prave namirnice ne moram paziti na kcl.

Mana (ako je to uopste mana) je sto ce to umesto za 6-8 nedelja biti za 10-12 nedelja.

Prednost je sto nema gubitka snage i sto prakticno ne osetim glad sem kad sam u frci po ceo dan pa ne stignem da jedem ko covek.

Posto jedem 3 puta a trebao bi 4 jer mi toliko obroka treba da bi uneo dovoljno kcl za treninge koje radim ubacim crnu cokoladu posto mi fali kcl,50 g uz dorucak ili rucak a 50 g posle treninga.

Ne pijem dextrozu,radije pojedem cokoladu i uradim isti posao.

Kao sto rece Slavisa,dosta je to individualno i zavisi od vise stvari.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #19 poslato: Jul 23, 2015, 08:50:04 pre podne »

Ne znam kolko je moguce napraviti dobar six pack sa 100g cokolade dnevno i gomilom zumanca.
Ja tvrdim da je moguće, sve zavisi od tvog metabolizma i načina života a veliki udeo ima i trening.
A da li češće srećeš ljudi u teretani kojima to metabolizam omogućava ili ne?? Da li su osobe koje mogu da jedu svakodnevno tu količinu čokolade i žumanaca, a da budu shred redovna pojava ili izuzetak?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #18 poslato: Jul 23, 2015, 08:43:34 pre podne »

Ne znam kolko je moguce napraviti dobar six pack sa 100g cokolade dnevno i gomilom zumanca.
Ja tvrdim da je moguće, sve zavisi od tvog metabolizma i načina života a veliki udeo ima i trening.
« Poslednja izmena: Jul 23, 2015, 08:46:48 pre podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #17 poslato: Jul 23, 2015, 08:41:32 pre podne »

Dusane obicno u temama za dorucak, poslednji obrok i sl stavljas dobre obroke. Odakle uneses toliko secera?

Doručak mi je ok, jer su često tu ovsene i jaja ili pirinač sa proeinom( najjeftinija varijanta) ,a poslednji obrok mi često bude posle treninga a tad skoro svaki dan jedem malo crvenog mesa i krompir( kupim oko 5kg mesa, podelim u kese i vadim svaki dan po jednu. A šta jedem između doručka i poslednjeg obroka to je...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #16 poslato: Jul 22, 2015, 11:57:12 posle podne »

Mnogo faktora utiče na pojavu six-pack...i genetika( telesni tip - brzina metabolizma), hormonski status, starost, pol, kao i naravno i način ishrane i trening...

Previše je individualnih faktora u celoj priči...

Pa sigurno neces jesti 100g cokolade na dijeti dok zumanca zasto da ne? Pa jaja su sastavni deo keto jelovnika ...

A ako je u pitanju crna čokolada sa steviom?

Mislim da se ne treba preterivati sa zumacima kad se radi na definiciji. Svakako bolje to nego cokolada. Stefan je dole reko da jede svaki dan cokolad pa sam zbog toga reko

Dok god se sve uklopi u ciljani unos masti...zašto ne žumanca u low-carb ili keto "režimu"? Ah, da...holesterol...ma da...farmaceutska industrija mora da zaradi na statinima...  ;D

Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #15 poslato: Jul 22, 2015, 10:56:39 posle podne »

Mislim da se ne treba preterivati sa zumacima kad se radi na definiciji. Svakako bolje to nego cokolada. Stefan je dole reko da jede svaki dan cokolad pa sam zbog toga reko
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #14 poslato: Jul 22, 2015, 10:47:29 posle podne »

Pa sigurno neces jesti 100g cokolade na dijeti dok zumanca zasto da ne? Pa jaja su sastavni deo keto jelovnika ...
« Poslednja izmena: Jul 22, 2015, 10:50:39 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #13 poslato: Jul 22, 2015, 10:45:42 posle podne »

Ne znam kolko je moguce napraviti dobar six pack sa 100g cokolade dnevno i gomilom zumanca.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #12 poslato: Jul 22, 2015, 10:42:50 posle podne »

To za jaja si u pravu, ja poslednjih par meseci jaja jedem u 2-3 obroka po 4-5jaja, evo danas 14 celih pojeo, a nikad se bolje nisam osecao, sta cu, protosi su protosi..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 18 upita.