TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:37:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jednorucna triceps opruzanja sa bucicama  (Pročitano 14937 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #37 poslato: Novembar 23, 2015, 09:11:44 posle podne »

Da ne otvaram novu temu, koja je vaša omiljena vežba za triceps? Šta se pokazalo kao najbolje kada je napredak u pitanju ?
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #36 poslato: Oktobar 28, 2015, 11:24:21 pre podne »

Saka okrenuta kontra od lica, ja bas preferiram tu vezbu i zadovoljan sam, triceps ubijaa, jos kad odradis par drop setova na kraju....
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #35 poslato: Oktobar 28, 2015, 11:15:20 pre podne »

A to vrtim redovno, samo i dalje nije to kako bi ja hteo...možda je i genetika, visoko mi stoji spoljna glava, tanka nekako, ili je moj trip...lepo me je pogaĂ°ao ležeći potisak sa čela sa ravnom šipkom-kontahvat, kick back, sad bih ubacio nešto novo...

To sto hoces se radi tako sto ti lakat stoji uz telo ili iza tebe a nikako ispred ili iznad. Konopac na latu dvorucno, jednorucno, Propadanja na klupi sa laktovima iza, Triceps pushdown sa srednjom tezinom. Zadrzi sekund kad flexujes takodje.  :)
Hvala H8ru, tako nešto i radim, na pushdown-u izgledam kao da radim jogu jer mi je negativno ponavljanje baš lagano.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 28, 2015, 10:34:08 pre podne »

Kada radiš stojeći  potisak za remena,ekstenziju za triceps i slično  trebaš stegnuti stomak i zadnjicu. Dok kada su u pitanju vežbe na klupi kao bench pres, kosi potisak i slično donji deo leĂ°a može biti savijen i možeš imati napravljen most.
E da, radim sedeci.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #33 poslato: Oktobar 28, 2015, 02:11:17 pre podne »

A to vrtim redovno, samo i dalje nije to kako bi ja hteo...možda je i genetika, visoko mi stoji spoljna glava, tanka nekako, ili je moj trip...lepo me je pogaĂ°ao ležeći potisak sa čela sa ravnom šipkom-kontahvat, kick back, sad bih ubacio nešto novo...

To sto hoces se radi tako sto ti lakat stoji uz telo ili iza tebe a nikako ispred ili iznad. Konopac na latu dvorucno, jednorucno, Propadanja na klupi sa laktovima iza, Triceps pushdown sa srednjom tezinom. Zadrzi sekund kad flexujes takodje.  :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #32 poslato: Oktobar 27, 2015, 11:50:24 posle podne »

Kada radiš stojeći  potisak za remena,ekstenziju za triceps i slično  trebaš stegnuti stomak i zadnjicu. Dok kada su u pitanju vežbe na klupi kao bench pres, kosi potisak i slično donji deo leĂ°a može biti savijen i možeš imati napravljen most.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 27, 2015, 11:41:53 pre podne »

Meni je ta ekstenzija sjajna vezba, mislim da mi od toga bas raste triceps, ali radim sa dve ruke i izbacim stomak, ne bole ledja. Cak mislim da ako se ne izbaci stomak i ne zategnu donja ledja ode sav pritisak tamo pa zato boli.



Zapravo ne izbacim stomak, nego malo grudi napred da me ne bi povukla tezina pozadi.
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2015, 11:44:24 pre podne od strane R1 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 27, 2015, 09:03:38 pre podne »

Mozes na sajlama da radis, slicno kao potisak da cela, samo sto prvo radis jednom pa drugomm rukom, ne znam kao se zove vezba, ali rucku stavis da ti bude uznad glave, uhvatis je, nagnes se malo ka napred, fiksiras laktove i pokret isti kao i potisak sa cela.
Šaka okrenuta ka licu ili kontra?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #29 poslato: Oktobar 27, 2015, 08:33:37 pre podne »

I ja bih rekao da probaš sa kanapom :)
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 27, 2015, 08:23:44 pre podne »

Mozes na sajlama da radis, slicno kao potisak da cela, samo sto prvo radis jednom pa drugomm rukom, ne znam kao se zove vezba, ali rucku stavis da ti bude uznad glave, uhvatis je, nagnes se malo ka napred, fiksiras laktove i pokret isti kao i potisak sa cela.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #27 poslato: Oktobar 27, 2015, 08:11:11 pre podne »

A to vrtim redovno, samo i dalje nije to kako bi ja hteo...možda je i genetika, visoko mi stoji spoljna glava, tanka nekako, ili je moj trip...lepo me je pogaĂ°ao ležeći potisak sa čela sa ravnom šipkom-kontahvat, kick back, sad bih ubacio nešto novo...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #26 poslato: Oktobar 27, 2015, 07:38:13 pre podne »

Neki predlozi vežbi za lateral-spoljnu glavu tricepsa? Unutrašnja mi i velika i izrezana, a spoljna konstantno kaska za njom.  :P
Više ne znam šta da ubacim...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 26, 2015, 10:59:13 posle podne »

Dopada mi se što ste toliko uneli u raspravu oko jedne vežbe. Bilo bi super kada bi tako i o ostalim vežbama napravili par tema podelili iskustva i pokrenuli neku diskusiju  o njima :)
Sačuvana
Stefanpipin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 26, 2015, 07:33:35 posle podne »

imam knjigu... evo i fotografija.. lupeta gluposti, koji SREDNJI deo grudi, pectoralis minor i major postoji.. to je ta knjiga, ne znam da li tu imaš :)
http://postimg.org/image/6u5vmltd9/


http://postimg.org/image/kldqqrb2f/

Tu imam, on taj misic zove grudno-rebarni snop kolko vidim.. taj srednji
Sačuvana
Stefanpipin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 26, 2015, 06:45:46 posle podne »

Bre ljudi, ne znam gde je gospodin Evans kupio diplomu, al' verujem da nesto zna, nisam gledao ovu anatomiju treninga snage, ali vidim da je detaljnija od ove koju ja imam...

definitivno se ceo misic izoluje ovom vezbom, na cemu je akcenat sad vise nisam siguran ali iz iskustva bih rekao da Evans nije pogresio, sto se grudi tice ne znam o cemu pricas..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.