TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:48:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mega kre-alkalyin 1200mg  (Pročitano 4515 puta)
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #17 poslato: Decembar 21, 2015, 11:07:00 posle podne »

hvala na savetima...pokrenuo sam temu
bio sam na toj dijeti, ali tada nisam isao u teretanu i odgovarala mi je
ni sada se ne osecam lose i nije mi tesko :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #16 poslato: Decembar 21, 2015, 10:50:47 posle podne »

Imam dve uzine od po 200gr voca...sta bih drugo mogao za uzinu?

Naravno, javljam rezultate za par nedelja...ma da ne znam ni za koliko da očekujem rezultate 😀

Kao što ti je kolega Robert napomenuo, smatram da bi trebalo da otvoriš svoju temu u delu Foruma o ishrani...gde ćemo detaljnije o svemu vezano za ishranu...

Upoznaj se upotrebnom vrednošću namirnica...upoznaj se sa značenjem nekih osnovnih termina, poput toga koji su izvori proteina visoke biološke vrednosti, zdravih masti...prostih, složenih hidrata...vlakana...

Upoznaj se sa logikom "sklapanja obroka"...

Suplementacija je "final touch" u celoj priči...dakle, sadržajan i stručno voĂ°en trening, kvalitetna ishrana i tek onda razumna i svrsishodna upotreba suplemenata...

Moraš znati šta su ti prioriteti prilikom odabira suplemenata...

Upotrebu suplemenata si obezvredio činjenicom da trening i ishrana nisu na zavidnom nivou...

Dok ne otvoriš svoju temu...preporuke za čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

 http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html

P.S. Po pitanju preterivanja sa voćem i voćnih užina... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/fruktoza-va-najvei-neprijatelj.html
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #15 poslato: Decembar 21, 2015, 10:28:19 posle podne »

Imam dve uzine od po 200gr voca...sta bih drugo mogao za uzinu?

Naravno, javljam rezultate za par nedelja...ma da ne znam ni za koliko da očekujem rezultate 😀
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Decembar 21, 2015, 10:20:43 posle podne »

Ne preteruj sa voćem, a posebno ne sa voćnim užinama, kada ti je cilj definicija. Preporučujem ti da otvoriš svoju temu u delu foruma o ishrani, gde ćeš dobiti još više saveta na tu temu. Ovde ćemo se držati suplementacije.

Nema neke bitne razlike izmeĂ°u plavog i crvenog (digestivni enzimi i egzotičniji ukusi), tako da ti je svejedno koji ćeš uzeti. Ne zamaraš, slobodno pitaj šta god te zanima. Biće nam drago da sa nama deliš utiske o suplementima, kao i rezultate treninga, a ne samo da nas napustiš. :)
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #13 poslato: Decembar 21, 2015, 10:06:36 posle podne »

Da li ste mislili na 100% whey protein? Moze plavi? Mislim da nema neke razlike 😊
Evo jos to me zanima i necu vise zamarati 😊
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #12 poslato: Decembar 21, 2015, 10:01:26 posle podne »

Vazi, hvala 😊
Nije obilam, jedem 5 puta dnevno...uglavnom jaja, ribu, voce, belo meso...naravno dve uzine od toga u voce.
Nadam se da je to ok 😊
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Decembar 21, 2015, 09:58:44 posle podne »

Uzmi neki od proteina Scitec Nutritiona, bilo "plavi" ili "crveni", i prava stvar i pravi ukus. :)

Nemaš neko ograničenje koliko dugo ćeš da piješ protein. Većina onih koji redovno treniraju pauziraju samo kada nemaju para da ga kupe. :D Pauze su poželjne kod stimulativnih suplemenata, poput sagorevača, NO reaktora i slično.

Ako ti je obilan obrok, daj malo više vremena da proĂ°e pre nego što započneš trening. Ako nije, onda je sat vremena ok.
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #10 poslato: Decembar 21, 2015, 09:17:49 posle podne »

Citao dam da ima razlicitih proteina, pa me zanima koji tačno bi meni odgovarao, za ovo sto ja zelim...ukusi mi nisu bitni, bitno je da je prava stvar  😊
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #9 poslato: Decembar 21, 2015, 09:14:50 posle podne »

Hvala na savetima
Znaci krealkalyin da ne uzimam?
Koliko dugo da pijem protein? 😊
A sto se tice sagorevacu tako ga koristim...rucam sat vremena pre treninga i tada ga pijem 😊
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Decembar 21, 2015, 08:54:50 posle podne »

Pa nećeš da se širiš dok si na definiciji, to ide kad radiš na masi. Na definiciji padaju obimi, jedino što, ako je dobro odradiš, možeš prividno da izgledaš veće nego pre.

Kao da osećam dozu straha od suplemenata, pa da ti kažem odmah da nisu štetni. :) No, svakako, više suplemenata u arsenalu nikako ne znači i bolje rezultate. Eto, ako već nećeš "previše", uzmi samo protein. Ako ti je baš bitan ukus, gledaj proteine Scitec Nutrition proizvoĂ°ača ili naš Power Protein.
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/PS252-Power-protein.html

Osnovno ti je da ga uzimaš odmah nakon treninga (dozer-dozer i po), što ćeš već videti i na samom uputstvu. Da li ćeš imati još neko serviranje u toku dana najviše zavisi od tvoje ishrane i do koje mere si namirio proteinske potrebe.

Fire Raid je dobar sagorevač.  Zvanično uputsvo je: uzimati jednu kapsulu dnevno, najbolje uz obrok. Posle 8-10 nedelja korišćenja napraviti pauzu u trajanju od najmanje dve nedelje.
http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/SN1179-Fire-Raid.html
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Decembar 21, 2015, 08:35:43 posle podne »

I još jedno pitanje...sta mislite o Fire Raid sagorevacu? 😊
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #6 poslato: Decembar 21, 2015, 08:16:55 posle podne »

Najbitnije mi je da se ne sirim, samo da dobijem na definiciji...trening sam prilagodio
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #5 poslato: Decembar 21, 2015, 08:15:49 posle podne »

Ne znam, nisam nesto za koristenje previše suplemenata...sta bi bilo najbolje za uzeti? I da mi napišete koliko se dugo koristi i kako 😊
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Decembar 21, 2015, 08:01:29 posle podne »

Ako si već kupio sagorevač, a na definiciji si, prioritet dalje daj "gradivnim suplementima" i antikatabolicima - protein, bcaa, amino kiseline... Koliko novca bi mogao da izdvojiš za suplementaciju? Da vidimo šta bismo mogli najbolje da uklopimo u taj budžet. :)
Sačuvana
nikola1311
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2015, 07:21:46 posle podne »

pa da...idem 3 meseca u teretanu i radio sam klasicne treninge. kada sam stekao snagu zelim da radim na definiciji. imam sredjenu ishranu. u dobroj sam formi, samo bih zeleo da definisem to jos malo :)
Imam 20 godina....koristim saforevac Fire Radi, pa me zanim da li moze kreatin da ide sa tim? ne bih zeleo da se rasirim jos vise, vec samo definiciju :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 18 upita.