TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:46:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nova povreda - skocni zglob :(7  (Pročitano 9231 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #57 poslato: Maj 13, 2016, 10:41:40 posle podne »

ovo istezanje - da li ima bola pri tome?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #56 poslato: Maj 13, 2016, 10:36:20 posle podne »

istezanje listova da li radiš?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #55 poslato: Maj 13, 2016, 09:42:32 posle podne »

da li radiš istezanje zadnje lože?
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #54 poslato: Maj 11, 2016, 07:59:50 posle podne »

Od danas je mnogo bolje, u pregibu skoro da nista i ne osetim ni kad se krecem, ni kad miruje, niti kad treniram. Osetim jos samo bol na dodir u kosti bas sa spoljne strane, i pomalo da zaboli ako krenem da trcim lagano...
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #53 poslato: Maj 10, 2016, 09:38:22 pre podne »

Ali me i sa strane boli jedna tacka u toj kosti kod kolena pa ne mogu da ocenim da li bol dolazi odatle ili iz pregiba ili je povezano. Ali i taj bol nije na sredini pregiba nego vise na spoljnu stranu vuce
« Poslednja izmena: Maj 10, 2016, 09:39:57 pre podne od strane nemanjadz » Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #52 poslato: Maj 10, 2016, 08:08:30 pre podne »

Ponedeljak sam radio trcanje,sutradan noge u teretani, mozda mi nije prijala vezba za zadnju lozu,tj mozda je doslo do nekog istegnuca
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #51 poslato: Maj 10, 2016, 08:07:29 pre podne »

Ne boli me to. Sad kad je proslo par dana osetim bolje gde me boli,izgleda da je u pitanju mesto iza kolena,negde oko pregiba ali sa spolje strane,ne mogu potpuno da budem siguran. Osetim to stalno dok se krecem. Ne sprecava me da trcim,mogu da cucnem,najveci bol osetim kad kleknem na kolena i sednem na pete
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #50 poslato: Maj 09, 2016, 05:15:49 posle podne »

da li boli ovo?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #49 poslato: Maj 09, 2016, 05:12:00 posle podne »

možeš da hladiš ledom bolno mesto 3x na dan po 5-7min, posle leda utrljaš lioton/hepatrombin gel...
- možeš da okačiš sliku sa obeleženim mestom bola...
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #48 poslato: Maj 06, 2016, 02:45:53 posle podne »

Radim vezbe bez problema, trening nogu u teretani sam odradio takodje po tvom predlogu. Odradio sam i jedan trening trcanja 1/1, ne osecam bol,menjao sam tempo povremeno..ukupno sam trcao 10ak minuta za pocetak... osecam s vremena na vreme me zigne na mestu gde sam primao shockwave, i oko spoljneg zgloba nekad osetim ono zatezanje, ali mislim da je to mozda neka mala upala od vezbi, videcu za par dana kako ce biti kad krenem redovno sa trcanjem
kakvo je stanje trenutno?
- izmasiraj ledom + lioton gel utrljaš 1-2x na dan...

Stanje je sto se tice zgloba odlicno, nemam bolova ni pri jednoj vezbi, niti pri istezanju, niti pri trcanju, ali, javio mi se bol u kolenu nakon trcanja i osetim ga vec 4. dan, prilicno je neprijatan i cudan, tacnije bol nije bas u kolenu, niti u casici, leva noga, u ravni sa sredinom casice, sa spoljne strane, ta kost ili sta li je vec boli i na dodir malo, mislim da je u pitanju samo neka jaca upala, jer sam dan nakon trcanja radio noge u teretani, pa verujem da ce se brzo povuci, sto se vise krecem vise osetim, kad mirujem i nakon budjenja bude ok ali posto sam ceo dan aktivan vrati se, cak i da trcim mogu ali pauziram zbog toga, mazem gel, nema nikakvog otoka niti bilo kakve fizicke promene
« Poslednja izmena: Maj 06, 2016, 02:47:48 posle podne od strane nemanjadz » Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #47 poslato: Maj 05, 2016, 11:39:42 pre podne »

možeš okačiti i rendgen snimak ovde...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #46 poslato: Maj 05, 2016, 11:39:19 pre podne »

imam povredu skocnog zgloba, naprsnuce na dva mesta, nosio sam longetu dve nedelje. Pre 15 dana sam je skinu.
pitanje ako bi ste mogli da mi preporucite neku kremu za mazanje ili vezbe koje da radim, posto ne mogu savijam lepo nogu jos uvek? hvallaa punoo

možeš mi poslati/prepisati izveštaj tj dijagnozu - gde je tačno prelom (lateralni maleolus....?)?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #45 poslato: Maj 05, 2016, 11:36:42 pre podne »

Radim vezbe bez problema, trening nogu u teretani sam odradio takodje po tvom predlogu. Odradio sam i jedan trening trcanja 1/1, ne osecam bol,menjao sam tempo povremeno..ukupno sam trcao 10ak minuta za pocetak... osecam s vremena na vreme me zigne na mestu gde sam primao shockwave, i oko spoljneg zgloba nekad osetim ono zatezanje, ali mislim da je to mozda neka mala upala od vezbi, videcu za par dana kako ce biti kad krenem redovno sa trcanjem
kakvo je stanje trenutno?
- izmasiraj ledom + lioton gel utrljaš 1-2x na dan...
Sačuvana
Shomy12
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #44 poslato: Maj 02, 2016, 06:03:05 posle podne »

imam povredu skocnog zgloba, naprsnuce na dva mesta, nosio sam longetu dve nedelje. Pre 15 dana sam je skinu.
pitanje ako bi ste mogli da mi preporucite neku kremu za mazanje ili vezbe koje da radim, posto ne mogu savijam lepo nogu jos uvek? hvallaa punoo
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #43 poslato: April 28, 2016, 03:44:44 posle podne »

Radim vezbe bez problema, trening nogu u teretani sam odradio takodje po tvom predlogu. Odradio sam i jedan trening trcanja 1/1, ne osecam bol,menjao sam tempo povremeno..ukupno sam trcao 10ak minuta za pocetak... osecam s vremena na vreme me zigne na mestu gde sam primao shockwave, i oko spoljneg zgloba nekad osetim ono zatezanje, ali mislim da je to mozda neka mala upala od vezbi, videcu za par dana kako ce biti kad krenem redovno sa trcanjem
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.