TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395266 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 09:19:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko suplemenata i treninga  (Pročitano 29727 puta)
ivan85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #99 poslato: Jun 26, 2016, 10:25:09 posle podne »

Možeš  uzeti tu kombinaciju koju si pomenuo, mada povoljnije ti je za početak da kupiš ovaj NO koji sam ti predložio.
Vazi onda kupicu ipak NO ovaj sto si mi preporucio! Za 5 dana se vracam iz inostranstva pa cu ici u kupovinu, treba mi gomila suplemenata!
Sačuvana
Ја не причам и не пишем, ја завијам. Не завијам што ме је страх, не завијам што сам бесан. Завијам да би ме Чопор чуо мој, да би ме чули Вукови, да би ме чуле Вучице, да би ме чули Вучићи, да би се окупио Чопор мој! А, када се окупи Чопор мој, бојте се пси!
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16741


« Odgovor #98 poslato: Jun 26, 2016, 02:46:27 posle podne »

Možeš  uzeti tu kombinaciju koju si pomenuo, mada povoljnije ti je za početak da kupiš ovaj NO koji sam ti predložio.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #97 poslato: Jun 26, 2016, 01:13:17 posle podne »

Najbolje je napraviti sopstveni no jer mozes da manipulises gramazom, samo ispadne skuplje dosta i mi ne znamo zasticenu matricu, to je problem.

Ali kod pocetnika sam i ja za jednostavniju varijantu kako se ne bi ispucali svi resursi odmah :)
Sačuvana
ivan85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #96 poslato: Jun 26, 2016, 09:34:44 pre podne »

Ja sam mislio da uzmem jack3d micro, neka nova formula. Hteo sam da ga uzmem zato sto on nema kreatin koliko sam ja procitao na sastavu. Ok uzecu nesto drugo u tom slucaju! A kad bih uzeo kofein i arginin, mozda i beta alanin to bi mozda bilo najbolje od svega posto sam na pauzi sa kreatino a svi NO reaktori imaju kreatin? Pa kad odmorim jos koju nedelju od kreatina onda cu i njega dodati.
Sačuvana
Ја не причам и не пишем, ја завијам. Не завијам што ме је страх, не завијам што сам бесан. Завијам да би ме Чопор чуо мој, да би ме чули Вукови, да би ме чуле Вучице, да би ме чули Вучићи, да би се окупио Чопор мој! А, када се окупи Чопор мој, бојте се пси!
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #95 poslato: Jun 26, 2016, 02:56:39 pre podne »

Bio bih oprezan kada je Jack 3d u pitanju...

Ne znam o kojoj formuli je reč( stimulativni sastojci), jer se dosta prašine podiglo oko pomenutog NO( sa razlogom)...

Kao što reče Dušan, ako nisi koristio do sada NO-reaktore kreni sa manje "agresivnijim" formulama...čak i solo arginin + kofein će dati solidan kick...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16741


« Odgovor #94 poslato: Jun 25, 2016, 09:19:03 posle podne »

Ja sam lično samo za kofein+ monohidrat, to je ono što meni odgovara i što mi je potrebno iz NO. Kad prestane da radi ja pojačam kofein i tako...
A po pitanju samih No dosta ljudi je zadovoljno http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN865-Hot-Blood.html koji nije tako skup. Ako nisi nikad do sad koristio NO verujem da ćeš i njime biti zadovoljan.
Sačuvana
ivan85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #93 poslato: Jun 25, 2016, 09:15:21 posle podne »

Pare nisu problem, znaci uopste nije bitno koliko kosta!
Sačuvana
Ја не причам и не пишем, ја завијам. Не завијам што ме је страх, не завијам што сам бесан. Завијам да би ме Чопор чуо мој, да би ме чули Вукови, да би ме чуле Вучице, да би ме чули Вучићи, да би се окупио Чопор мој! А, када се окупи Чопор мој, бојте се пси!
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16741


« Odgovor #92 poslato: Jun 25, 2016, 09:10:54 posle podne »

Do koliko para si spreman da potrošiš za  NO ?
Sačuvana
ivan85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #91 poslato: Jun 25, 2016, 06:01:51 posle podne »

Da li si razmislio koji ćeš NO kupiti ?
Razmisljao sam da uzmem jack3d? Kazu da on ima dobar kick a meni je to potrebno. Sta mi ti preporucujes?
Sačuvana
Ја не причам и не пишем, ја завијам. Не завијам што ме је страх, не завијам што сам бесан. Завијам да би ме Чопор чуо мој, да би ме чули Вукови, да би ме чуле Вучице, да би ме чули Вучићи, да би се окупио Чопор мој! А, када се окупи Чопор мој, бојте се пси!
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #90 poslato: Jun 24, 2016, 11:09:35 posle podne »

Iskreno, možda bih odvojio vitamin C i kalijum-hlorid ( "nadražaj želuca" )...

Što se tiče smernica oko prevencije proširenih vena...

- Više kretanja( hodanja), manje dugotrajnog stajanja...
- Kad god možeš da sedneš ili legneš iskoristi tu priliku da podigneš noge
- Izbegavaj tesnu odeću i uske čarape koje blokiraju tok venske krvi prema srcu
- Tokom sedenja izbegavaj prekrštanje nogu...
- čak i preporuka za color doppler vena nogu
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16741


« Odgovor #89 poslato: Jun 24, 2016, 08:46:25 posle podne »

Da li si razmislio koji ćeš NO kupiti ?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #88 poslato: Jun 24, 2016, 10:44:08 pre podne »

Nisam naravno pušač.  :)
Dopler nogu nisam radio, nisam nikad ni razmšljao u tom smeru. Hladna stopala imam redovno, a čini mi se da ću pokupiti i proširene vene jer su mi na listovima baš izražene, već imam i par čvorića kada stojim, a i to imam u familiji.
Probao bih da ubacim pored C vitamina u pwm i kalijum hlorid i neki od ovih oblika magnezijuma.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #87 poslato: Jun 24, 2016, 09:24:32 pre podne »

Ja imam slabu cirkulaciju u stopalima, uvek su mi hladna stopala, nasledno u familiji...hidriran sam dovoljno, uvek pijem vodu ili čaj, vodim računa i pratim to i po boji urina, onda je izgleda nedostatak minerala, možda malo pretreniranosti i loše cirkulacije.  :P
Kalijum i magnezijum u kom obliku?

Pa caj nece pomoci oko hidratacije, stavise, doprinece dehidrataciji...voda, izotonicni napici kao najbolji izbor u letnjem periodu...

Kalijum hlorid( licno) ubacim ( 500 mg) u pwm sa proteinskim suplementom i dekstrozom...mada znaci digestivnog diskomfora prisutni kod veci doza( 1000 mg odjedared)...

Sok od paradjza, salata od paradajza, po koja banana, suve kajsije( saka dnevno), naravno i vocke - jagode, kajsije, breskve...vise sam okrenut "natural" izvorima kalijuma...

Za magnezijum visokoapsorptivni oblici...( citrat, aspartat, bisglicinat...)

Vezano za problem sa cirkulacijom...predlog...nas prijatelj ginkgo... http://www.pansport.rs/Biljni-ekstrakti/NI280-Ginkgo-Biloba.html

Radjen mozda dopler krvnih sudova nogu? Pusac pretpostavljam da nisi?
« Poslednja izmena: Jun 24, 2016, 09:27:53 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
ivan85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #86 poslato: Jun 24, 2016, 08:27:14 pre podne »

Moj savet je da sistem koji radi ne treba menjati...isti vazi i za rotacije...za pocetak bih ubacio jednu nulu umesto 50 gr...

Ubaci reaktor, ako ti bas treba pred-trening boost...
Ok dogovoreno!
Sačuvana
Ја не причам и не пишем, ја завијам. Не завијам што ме је страх, не завијам што сам бесан. Завијам да би ме Чопор чуо мој, да би ме чули Вукови, да би ме чуле Вучице, да би ме чули Вучићи, да би се окупио Чопор мој! А, када се окупи Чопор мој, бојте се пси!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #85 poslato: Jun 24, 2016, 08:20:09 pre podne »

Ja imam slabu cirkulaciju u stopalima, uvek su mi hladna stopala, nasledno u familiji...hidriran sam dovoljno, uvek pijem vodu ili čaj, vodim računa i pratim to i po boji urina, onda je izgleda nedostatak minerala, možda malo pretreniranosti i loše cirkulacije.  :P
Kalijum i magnezijum u kom obliku?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.