TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 361240 Teme od strane 24658 Članovi Poslednji član: Nemanja0s

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 27, 2020, 09:39:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u kuku i predjelu prepone  (Pročitano 7219 puta)
Aleksandra Brankovic
Napredni član
Na mreži Na mreži

« Odgovor #58 poslato: Novembar 14, 2017, 01:00:29 pre podne »

Da li ima promena na kozi? Crvenilo, otok...
Sačuvana
Aleksandra Brankovic
Napredni član
Na mreži Na mreži

« Odgovor #57 poslato: Novembar 14, 2017, 12:57:10 pre podne »

Koliko dugo unazad to traje?
Kada se podizes na prste da li osecas bol, trnjenje?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #56 poslato: Novembar 13, 2017, 10:23:21 posle podne »

Pozdrav
Pozdrav,evo mene opet posllije dugo vremena samo da kazem da sam se oporavio 80%,ovih 20% mislim da ce ostati cijeli zivot skracen obim pokreta zgloba,ali jebiga..Barem radim 10 sati na dan

Nego,posto je Dusan kralj pomagao u mnogo toga sa savjetima kad cak ni oni kojima sam placao nisu mogli fino da objasne o cemu je rijec zelio bi da se zahvalim :D

I da li je neko imao problema sa ovim,na trenutke me zaboli-presjece me u nozi,nekada zna i da peče na ovom mjestu koje sam oznacio,eh sad..Koje su dobre vjezbe da me ova bol u misicu prodje(ako je uopste misic)

Da li posao podrazumeva dugotrajno stajanje?
Je l bol provocirana ili u miru?

Pa pretezno je stajanje,nekada sjedim po 2-3 sata,ali minimalno 7 sati provedem na nogama. Kada me zaboli=sjednem-tada se osjeti jaca bol nego kada nastavim hodati dok me boli.

Bukvalno kada sjednem poslije ostrog bola da 'odmorim' nogu izgleda da je'rasteretim' i bol bude 5sekundi i poslije toga noga bude na par minuta vruca i krene da svrbi
Sačuvana
Aleksandra Brankovic
Napredni član
Na mreži Na mreži

« Odgovor #55 poslato: Novembar 12, 2017, 07:17:51 posle podne »

Pozdrav
Pozdrav,evo mene opet posllije dugo vremena samo da kazem da sam se oporavio 80%,ovih 20% mislim da ce ostati cijeli zivot skracen obim pokreta zgloba,ali jebiga..Barem radim 10 sati na dan

Nego,posto je Dusan kralj pomagao u mnogo toga sa savjetima kad cak ni oni kojima sam placao nisu mogli fino da objasne o cemu je rijec zelio bi da se zahvalim :D

I da li je neko imao problema sa ovim,na trenutke me zaboli-presjece me u nozi,nekada zna i da peče na ovom mjestu koje sam oznacio,eh sad..Koje su dobre vjezbe da me ova bol u misicu prodje(ako je uopste misic)

Da li posao podrazumeva dugotrajno stajanje?
Je l bol provocirana ili u miru?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #54 poslato: Novembar 12, 2017, 06:17:04 posle podne »

Javlja se rijetko,dva-tri puta na dan bude jaka i ostra bol i onda prestane...Pa onda 'usporim' malo i opet se javi kroz par dana,cim malo intenzivnije krenem odma krece da boli.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #53 poslato: Novembar 12, 2017, 05:49:47 posle podne »

Baš mi je drago da se stanje poboljšalo, nastavi da treniraš i da jačaš mišiće kako se stvari ne bi vratile na staro. Što se tiče novog problema, kada se on pojavio, koliko često se javlja taj bol ?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #52 poslato: Novembar 12, 2017, 04:12:46 posle podne »

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #51 poslato: Jul 18, 2017, 01:56:27 posle podne »

Odlično, ako budeš zeleo snimi izvođenje čučnja i ostalih vezbi da vidim kako to tehnički izgleda.
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #50 poslato: Jul 18, 2017, 01:47:54 posle podne »

Tek poslije nekog vremena ali cim odmorim 5-6 minuta mogu nastaviti dok je to prije bilo psihicko mucenje  :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #49 poslato: Jul 17, 2017, 04:38:08 posle podne »

Super, baš mi je drago da ima poboljšanja. Bolova tokom svakodnevnih aktivnosti nema ?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #48 poslato: Jul 17, 2017, 02:59:00 posle podne »

Trenutno sam presao na iskorake te mi treba 5 stepeni da uradim pravilan cucanj( pod 90 stepeni cucanj) bola u kuku nema ali u preponi i dalje osjecam zatezanje,izgleda da jos misici ili vlakna su skracena ili se jos nisu oporavili od traume koju su dobili.

Uglavnom druze evo nisam pisao zadugo pa sam pretpostavljao da te zanima kako napreduje.  8) 8)
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #47 poslato: Jun 05, 2017, 01:47:06 posle podne »

Evo ga drug ja sam vec napravio novi plan,imam neke bucice kada sam prije trenirao pa njih koristim

http://imgur.com/a/yf766

Vec mogu da radim po jedno 2 sata da ne osjecam bol,samo umor u nogama,cak i u zdravoj dole u potkoljenici(sa prednje i zadnje strane).Zato sam ubacio ovo stepovanje na cigli za istezanje potkoljenicnih misica
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #46 poslato: Jun 03, 2017, 06:52:18 posle podne »

Dodaj opterećenje( tegove) kod izvođenja vežbi kod kojih je to izvodljivo, to je najbolje rešenje.
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

« Odgovor #45 poslato: Maj 30, 2017, 03:57:34 posle podne »

Koje bi mogao vjezbe ubaciti? Ove vjezbe kada uradim gotov pa i ne osjecam neki umor u nozi.
Trazio sam na internetu neke ali nemam ideja,jedino da stavim teg na nogu pa da ga vucem za sobom dok hodam  ::)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
Van mreže Van mreže

« Odgovor #44 poslato: Maj 26, 2017, 07:34:53 posle podne »

Bice poboljšanja i na tom polju samo treba strpljenja, vidiš da se stvari popravljaju. Najbitnije je da mozes normalno hodati, kada ojačaš još malo neće biti ni zamora mišića :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »

SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.352 sekundi sa 18 upita.