TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:13:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u kuku i predjelu prepone  (Pročitano 14443 puta)
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #65 poslato: Novembar 16, 2017, 08:16:55 posle podne »

Da
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #64 poslato: Novembar 15, 2017, 10:11:36 posle podne »

Je l to ta noga koju si operisao?
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #63 poslato: Novembar 15, 2017, 09:38:02 posle podne »

Možda bi ipak bilo dobro da se provere periferni nervi (kod neurologa)...jer zbog dugotrajnog stajanja može doći do oštećenja
A dugotrajno stajanje može takođe dovesti do hronične upale mišića

To su dve najverovatnije opcije


 
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #62 poslato: Novembar 15, 2017, 08:54:25 posle podne »

ako je postojao neki napor moguce upala od treninga.
Ako to iskljucimo, imamo vaskularni momenat i periferne nerve

Nije bilo intenzivnog treninga,samo vjezbe koje sam radio da ojacam misice poslije operacije koja je bila prije godinu i par,tada kada sam radio vjezbe za kuk koji je bio prilcino u losem stanju da poslije sat vremena treniranja nisam mogao da stanem na noge nisam nikada osjecao bol u ovom dijelu,eh sada kako se krecem 10 sati na dan moguce da je se ovaj misic suzio ili sta vec...U tom je problem,sto ne znam da li da radim vjezbu na prstima(gore-dole) ili ....

Uglavnom,bolove koje sam prije imao vise nemam ali sada imam ovaj bol koji me priesjece na tom mjestu,nekada imam bol u preponama ali to znam da je radi kuka.
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #61 poslato: Novembar 15, 2017, 03:13:22 posle podne »

ako je postojao neki napor moguce upala od treninga.
Ako to iskljucimo, imamo vaskularni momenat i periferne nerve
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #60 poslato: Novembar 15, 2017, 03:12:24 posle podne »

Treniras li? jesi li imao neki intenzivan trening pa da povezes sa vremenom kada je taj bol poceo?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #59 poslato: Novembar 14, 2017, 09:45:25 posle podne »

Hm,gledajuci da sam imao vecih bolova nego ovo mozda je se nekada i javljalo ali psihicki nsiam registrovao ali zadnjih 10 dana je bol malo jaca.
Nema crvenila,nema trnjenja na prstima,cak mi prija da malo stojim.

Jeidno kada nogu hocu da istegnem(prsti suprotno od tijela) onda osjetim sa strane misic dok drugi misic(list) hoce da se zgrci
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #58 poslato: Novembar 14, 2017, 01:00:29 pre podne »

Da li ima promena na kozi? Crvenilo, otok...
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #57 poslato: Novembar 14, 2017, 12:57:10 pre podne »

Koliko dugo unazad to traje?
Kada se podizes na prste da li osecas bol, trnjenje?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #56 poslato: Novembar 13, 2017, 10:23:21 posle podne »

Pozdrav
Pozdrav,evo mene opet posllije dugo vremena samo da kazem da sam se oporavio 80%,ovih 20% mislim da ce ostati cijeli zivot skracen obim pokreta zgloba,ali jebiga..Barem radim 10 sati na dan

Nego,posto je Dusan kralj pomagao u mnogo toga sa savjetima kad cak ni oni kojima sam placao nisu mogli fino da objasne o cemu je rijec zelio bi da se zahvalim :D

I da li je neko imao problema sa ovim,na trenutke me zaboli-presjece me u nozi,nekada zna i da peče na ovom mjestu koje sam oznacio,eh sad..Koje su dobre vjezbe da me ova bol u misicu prodje(ako je uopste misic)




Da li posao podrazumeva dugotrajno stajanje?
Je l bol provocirana ili u miru?

Pa pretezno je stajanje,nekada sjedim po 2-3 sata,ali minimalno 7 sati provedem na nogama. Kada me zaboli=sjednem-tada se osjeti jaca bol nego kada nastavim hodati dok me boli.

Bukvalno kada sjednem poslije ostrog bola da 'odmorim' nogu izgleda da je'rasteretim' i bol bude 5sekundi i poslije toga noga bude na par minuta vruca i krene da svrbi
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #55 poslato: Novembar 12, 2017, 07:17:51 posle podne »

Pozdrav
Pozdrav,evo mene opet posllije dugo vremena samo da kazem da sam se oporavio 80%,ovih 20% mislim da ce ostati cijeli zivot skracen obim pokreta zgloba,ali jebiga..Barem radim 10 sati na dan

Nego,posto je Dusan kralj pomagao u mnogo toga sa savjetima kad cak ni oni kojima sam placao nisu mogli fino da objasne o cemu je rijec zelio bi da se zahvalim :D

I da li je neko imao problema sa ovim,na trenutke me zaboli-presjece me u nozi,nekada zna i da peče na ovom mjestu koje sam oznacio,eh sad..Koje su dobre vjezbe da me ova bol u misicu prodje(ako je uopste misic)




Da li posao podrazumeva dugotrajno stajanje?
Je l bol provocirana ili u miru?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #54 poslato: Novembar 12, 2017, 06:17:04 posle podne »

Javlja se rijetko,dva-tri puta na dan bude jaka i ostra bol i onda prestane...Pa onda 'usporim' malo i opet se javi kroz par dana,cim malo intenzivnije krenem odma krece da boli.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #53 poslato: Novembar 12, 2017, 05:49:47 posle podne »

Baš mi je drago da se stanje poboljšalo, nastavi da treniraš i da jačaš mišiće kako se stvari ne bi vratile na staro. Što se tiče novog problema, kada se on pojavio, koliko često se javlja taj bol ?
Sačuvana
3m1rb0y
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #52 poslato: Novembar 12, 2017, 04:12:46 posle podne »

Pozdrav,evo mene opet posllije dugo vremena samo da kazem da sam se oporavio 80%,ovih 20% mislim da ce ostati cijeli zivot skracen obim pokreta zgloba,ali jebiga..Barem radim 10 sati na dan

Nego,posto je Dusan kralj pomagao u mnogo toga sa savjetima kad cak ni oni kojima sam placao nisu mogli fino da objasne o cemu je rijec zelio bi da se zahvalim :D

I da li je neko imao problema sa ovim,na trenutke me zaboli-presjece me u nozi,nekada zna i da peče na ovom mjestu koje sam oznacio,eh sad..Koje su dobre vjezbe da me ova bol u misicu prodje(ako je uopste misic)


Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #51 poslato: Jul 18, 2017, 01:56:27 posle podne »

Odlično, ako budeš zeleo snimi izvođenje čučnja i ostalih vezbi da vidim kako to tehnički izgleda.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 18 upita.