TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:27:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kile nikako ne padaju, šta pogrešno radim?  (Pročitano 2493 puta)
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #21 poslato: Februar 14, 2024, 11:58:22 posle podne »

A da li je ovo mislim korektno za ovaj period ili je trebalo vise da se napreduje?posto sam citao negde da je lik za mesec dana smrsao 15 kg,a povecao misicnu masu bas primetno.Ne znam da li bih trebao da ubacim kuci vezbe danima kad ne idem u teretanu(sklekovi,propadanja,zgibovi)da li bi mi to pomoglo ili mozda odmoglo?😱I ovim tempom za koliko cu doci do nekog da kazem korektnog misicavog nivoa?😂
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27317


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #20 poslato: Februar 14, 2024, 03:57:14 posle podne »

Pozzz svima,izvinjavam se sto nisam pisao ranije,ali uradio sam merenja 6og i ovo su rezultati,prvo merenje mi je bilo na pocetku znaci negde pre oko dva meseca  i tad sam imao 108 kg,ruka 38cm,stomak 109cm,kvadriceps 60cm,grudi 109cm,obim bokova 109 cm.Kada sam se merio 6og mere su bile tezina 100kg,ruka 39cm,stomak 105,kvadriceps 61cm,grudi 110cm,obim bokova 107cm.Sad da li je to dobro ili bi trebalo vise da sam napredovao za ovaj period ?Da li treba nesto da menjam ili pojacam trening za odredjeni deo tela?
Ja mislim da je ovo sasvim normalno za ovoliko vreme!!!Znaci na odredenim mestima si smanjio recimo kod stomaka a kod nekih kao sto je ruka si povecavao,sto je jako dobra stvar,a uz to si se oslobbodio 8kg!!!
Svaka cast samo tako nastavi!Ja licno dok ovako ide nista ne bih menjao. ;)
Sačuvana
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2024, 03:13:28 posle podne »

Pozzz svima,izvinjavam se sto nisam pisao ranije,ali uradio sam merenja 6og i ovo su rezultati,prvo merenje mi je bilo na pocetku znaci negde pre oko dva meseca  i tad sam imao 108 kg,ruka 38cm,stomak 109cm,kvadriceps 60cm,grudi 109cm,obim bokova 109 cm.Kada sam se merio 6og mere su bile tezina 100kg,ruka 39cm,stomak 105,kvadriceps 61cm,grudi 110cm,obim bokova 107cm.Sad da li je to dobro ili bi trebalo vise da sam napredovao za ovaj period ?Da li treba nesto da menjam ili pojacam trening za odredjeni deo tela?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27317


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #18 poslato: Februar 01, 2024, 01:35:26 posle podne »

Whey pijem sa vodom,nista 6og cu odraditi merenje,pa cu videti🙂
Sa nestrpljenjem cekamo tvoj izvestaj. ;)
Sačuvana
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2024, 12:12:46 posle podne »

Whey pijem sa vodom,nista 6og cu odraditi merenje,pa cu videti🙂
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27317


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2024, 09:34:09 pre podne »

Ma ne verujem da je to ali uradicu,zaboravio sam da kazem da pijem jos i 50g Whey proteina posle treninga,mislim da ce 6og februara biti dva meseca kako sam krenuo u teretanu,pa cu uporediti mere i javiti🙂
I whey je ok,to je cist protein,to ne bi trebao da utice na to da ne mozes da izgubis kile.Sa cime ga pijes?Sa vodom ili mlekom?
Vazi,bas me interesuje. ;)
Sačuvana
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #15 poslato: Januar 30, 2024, 03:33:28 posle podne »

Ma ne verujem da je to ali uradicu,zaboravio sam da kazem da pijem jos i 50g Whey proteina posle treninga,mislim da ce 6og februara biti dva meseca kako sam krenuo u teretanu,pa cu uporediti mere i javiti🙂
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27317


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Januar 30, 2024, 11:08:39 pre podne »

Slazem se jer na osnovu ovoga sto si napisao ako stvarno tako radis i pridrzavas se ishrane dosad bi trebalo da su vidljiviji rezultati....
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5862


« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2024, 04:01:49 posle podne »

Savetovao bih da uradis i analize krvi, biohemiju, hormone stitne zlezde.
Sačuvana
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #12 poslato: Januar 28, 2024, 10:25:00 posle podne »

Imam trenera,mislim trening je dobar,radim i kruzne treninge i treninge snage,na kraju skoro svaki trening idem na traku 15ak min da setam sa nagibom,osim kad radim noge onda ne idem na traku,svaki put crknem posle treninga🙂msm stalno sam pod manjom upalom da kazem
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27317


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #11 poslato: Januar 28, 2024, 08:40:48 posle podne »

Na osnovu ovog za 2 meseca si trebao da msrsas minimum 10kg....
Kako ti izgleda jedan trening?
Sačuvana
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #10 poslato: Januar 28, 2024, 04:16:04 posle podne »

Koristim ujutru pre treninga kasicicu meda 4 jaja,4 parceta prsuta,tri parceta sira,za rucak skuvam povrce iz kese,za uzinu popijem neki sejk,onda za veceru uzmem ovsene pahuljice suvo grozdje i mleko
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5862


« Odgovor #9 poslato: Januar 28, 2024, 03:12:32 posle podne »

Pozdrav,idem u teretanu vec mesec i po dana imao sam 107kg kad sam krenuo,sadim sam pa na 105kg,za dva i po meseca sam smrsao samo 2kg,promenio sam ishranu,izbacio sokove,slatkise,ne jedem hleb,uglavnom jedem proteinsku hranu,jaja,belo meso,banane,pahuljice.Da li bi neko mogao da mi kaze sta radim pogresno,takodje imam trenera i trening je dobar,umirem svaki put posle treninga🙂treniram 3 puta nedeljno.Hvala
Da li bi mogao nešto više da napišeš o svojoj ishrani? Ako bi mogao da navedeš koje sve namirnice koristiš u toku različitih obroka, kao i u kojim količinama.
Sačuvana
Stevan990
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #8 poslato: Januar 28, 2024, 01:05:21 posle podne »

Pozdrav,idem u teretanu vec mesec i po dana imao sam 107kg kad sam krenuo,sadim sam pa na 105kg,za dva i po meseca sam smrsao samo 2kg,promenio sam ishranu,izbacio sokove,slatkise,ne jedem hleb,uglavnom jedem proteinsku hranu,jaja,belo meso,banane,pahuljice.Da li bi neko mogao da mi kaze sta radim pogresno,takodje imam trenera i trening je dobar,umirem svaki put posle treninga🙂treniram 3 puta nedeljno.Hvala
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #7 poslato: Novembar 07, 2017, 10:22:03 posle podne »

Pored Slavišinih saveta za ishranu jako je bitno da počneš sa treninzima, akcenat na trening sa tegovima. Sa kvalitetnim treninzima i korekcijom ishrane rezultata će sigurno biti, problem je što mnogi ne znaju da treniraju a ishranu samo delimično "srede" i to onaj deo koji im odgovara.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 18 upita.