TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:29:34 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Uska Ramena  (Pročitano 5886 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #34 poslato: Maj 30, 2018, 10:10:46 posle podne »

Baš kao sto je Fearless napisao, to sto tvoj drug ide u teretanu ne znači da trenira kako treba i da je svoj trening posvetio problemu koji ima.
Sačuvana
Fearless
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #33 poslato: Maj 30, 2018, 09:27:41 pre podne »

Ni fizijatar ni kiropraktičar ti tu neće puno pomoći, naravno dolazak kod istih ima druge prednosti i sigurno bi ti prijala neka masaza ili treman kod kiropraktičara. Problem koji ti imas se ne resava jednim odlaskom kod bilo kog terapeuta već je potrebno dosta vremena jer je tvoj problem nastao usled slabosti nekih misicnih grupa koje sad treba da ojača, a to je jedan dugotrajan proces koji zahteva da mu se ozbiljno posvetiš. Potreban ti je ozbiljan trener koji se razume problematiku, puno volje i istrajnosti u treningu( sto će doći samo od sebe ako bude bilo rezultata) i sredjena ishrana kako bi izgradio te misice.

Jasno je meni dusane sve to, ali naveo sam dole primer, drug ide vec 3,4 godine u teretanu i nije sredio ramena, tacnije nije se ispravio i dalje mu padaju, samo kad stane u lat poziciju onda izgleda to sve ok,
 kao sto sam naveo dole
Pa niko ti nije ni rekao da će to samo ispraviti ali će jači mišići znatno pomoći, trebaju i korektivne vezbice ... A uostalom to sto on ide u tereranu ne znači da radi ispravno sve ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #32 poslato: Maj 29, 2018, 11:43:21 posle podne »

Ni fizijatar ni kiropraktičar ti tu neće puno pomoći, naravno dolazak kod istih ima druge prednosti i sigurno bi ti prijala neka masaza ili treman kod kiropraktičara. Problem koji ti imas se ne resava jednim odlaskom kod bilo kog terapeuta već je potrebno dosta vremena jer je tvoj problem nastao usled slabosti nekih misicnih grupa koje sad treba da ojača, a to je jedan dugotrajan proces koji zahteva da mu se ozbiljno posvetiš. Potreban ti je ozbiljan trener koji se razume problematiku, puno volje i istrajnosti u treningu( sto će doći samo od sebe ako bude bilo rezultata) i sredjena ishrana kako bi izgradio te misice.

Jasno je meni dusane sve to, ali naveo sam dole primer, drug ide vec 3,4 godine u teretanu i nije sredio ramena, tacnije nije se ispravio i dalje mu padaju, samo kad stane u lat poziciju onda izgleda to sve ok,
 kao sto sam naveo dole
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #31 poslato: Maj 27, 2018, 09:11:06 posle podne »

Ni fizijatar ni kiropraktičar ti tu neće puno pomoći, naravno dolazak kod istih ima druge prednosti i sigurno bi ti prijala neka masaza ili treman kod kiropraktičara. Problem koji ti imas se ne resava jednim odlaskom kod bilo kog terapeuta već je potrebno dosta vremena jer je tvoj problem nastao usled slabosti nekih misicnih grupa koje sad treba da ojača, a to je jedan dugotrajan proces koji zahteva da mu se ozbiljno posvetiš. Potreban ti je ozbiljan trener koji se razume problematiku, puno volje i istrajnosti u treningu( sto će doći samo od sebe ako bude bilo rezultata) i sredjena ishrana kako bi izgradio te misice.
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #30 poslato: Maj 27, 2018, 05:37:34 posle podne »

Video si na YT vežbe za kičmu i ramena, a nisi mogao da vidiš kako da središ “rounded sholders” ??? ???, https://youtu.be/l2VQ_WZ8Bto
ima milion načina i vežbica, ali kako ti kažeš “rode moj” mora da se zapne i da se prione na posao, a ne da ovde kukaš i još više ih kriviš sedeći na kompjuteru i kuckajući postove:
Dal da odem kod ovoga ili onoga? Kreni više, pokreni se, prioni na posao, sve probaj, idi kod kiropraktičara, fizijatra, psihijatra, ginekologa... gde god treba, neće se ona srediti sama od sebe. >:( Postaviš ovde pitanje, a onda ti ni jedan odgovor ne valja. Zaista ne znam kakav odgovor očekuješ. Nema tu šta da se shvati, svi znaju šta su spuštena ramena, a i oni koji ne znaju videli su sliku, dakle skoči na noge lagane i kreni da preduzimaš nešto, pa javi rezultate, da bar i nas nešto naučiš... sa tvog primera. ;)

znam , a jbg, znas ono podsvesno kad ti treba neka podrska, pa dodjes ovde nadajuci se da ce neko da napise ono sto bih ja uradio,svestan sam ja da slusam svoje srce i da isprobam sve sto kazem a i ti video klipovi dal' su uopste pouzdani.. ali ipak vidis da ima hiljadu vezbi za ispravljanje ramena, a ne samo teretana, nadajuci se da je neko resio taj problem ovde ili da mi neko kaze da su vezbe proverene, a ne neke ludorije, znas sta ti kazem rodje moj , evo i ovde isto govori https://www.youtube.com/watch?v=g-7ZWPCWv0U
« Poslednja izmena: Maj 27, 2018, 05:50:40 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
shomi22
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #29 poslato: Maj 27, 2018, 03:14:25 posle podne »

Video si na YT vežbe za kičmu i ramena, a nisi mogao da vidiš kako da središ “rounded sholders” ??? ???, https://youtu.be/l2VQ_WZ8Bto
ima milion načina i vežbica, ali kako ti kažeš “rode moj” mora da se zapne i da se prione na posao, a ne da ovde kukaš i još više ih kriviš sedeći na kompjuteru i kuckajući postove:
Dal da odem kod ovoga ili onoga? Kreni više, pokreni se, prioni na posao, sve probaj, idi kod kiropraktičara, fizijatra, psihijatra, ginekologa... gde god treba, neće se ona srediti sama od sebe. >:( Postaviš ovde pitanje, a onda ti ni jedan odgovor ne valja. Zaista ne znam kakav odgovor očekuješ. Nema tu šta da se shvati, svi znaju šta su spuštena ramena, a i oni koji ne znaju videli su sliku, dakle skoči na noge lagane i kreni da preduzimaš nešto, pa javi rezultate, da bar i nas nešto naučiš... sa tvog primera. ;)
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #28 poslato: Maj 26, 2018, 11:34:10 posle podne »

I ja sam imao problem. Tacnije lose drzanje moj savet ti je da ssmo budes strpljiv to je dug proces. I kicma je skup misica (orkestra)  :D imas milion vezbi.

kapiram rodjeni, video sam i ja na yt razne vezbe za kicmu i ramena, ali jbm li ga
Sačuvana
i've never been much of a romeo
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #27 poslato: Maj 26, 2018, 11:33:10 posle podne »

Molim za malo više pristojnosti i logike, nijedan savet nije dat zlonamerno, ipak svako neka postupi kako mu je volja...

Možeš ti da odeš i kod fizijatra i kod kiropraktičara...i sasvim sigurno da ti niko neće zabraniti odlazak u teretanu( uz dovoljno stručan nadzor)...

5 godina piješ antipsihotike...ok...ni to nije limitirajući faktor za zdrave stilove života, ali nije ni opravdanje za "bezraložne nalete besa" ;)

Ako se odlučiš da se ozbiljnije i bez predrasuda posvetiš "ovo tematici", tu smo...

Ali slavisa rode moj, ne znam dal si shvatio moju poentu, meni nije problem da smram ili da dodam misicnu masu, meni je problem postura, i spustena ramena, moj ortak ide u teretanu 3,4 godine... ima isti problem kao ja, i eto za te 3,4 godine nije sredio ramena, dobio je lepo rame ruke i ostalo... ali je ipak spusteno, i kad stane u lat poziciju,posto se tako stalno slika izgleda sasvim dobro, cim se opusti i stane u normalan plozaj ramena mu padaju dole, i sa d gledajuci njega, ako on nije serdio posturu u teretani kako cu ja, zato trazim savet, da mi neko kaze kako da sredim posturu i "rounded shoulders", shvatas me rodje?
Sačuvana
i've never been much of a romeo
mixa995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94

« Odgovor #26 poslato: Maj 26, 2018, 11:28:20 posle podne »

I ja sam imao problem. Tacnije lose drzanje moj savet ti je da ssmo budes strpljiv to je dug proces. I kicma je skup misica (orkestra)  :D imas milion vezbi.
Sačuvana
Progress is Progress No Matter How Small
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #25 poslato: Maj 26, 2018, 11:16:27 posle podne »

Molim za malo više pristojnosti i logike, nijedan savet nije dat zlonamerno, ipak svako neka postupi kako mu je volja...

Možeš ti da odeš i kod fizijatra i kod kiropraktičara...i sasvim sigurno da ti niko neće zabraniti odlazak u teretanu( uz dovoljno stručan nadzor)...

5 godina piješ antipsihotike...ok...ni to nije limitirajući faktor za zdrave stilove života, ali nije ni opravdanje za "bezraložne nalete besa" ;)

Ako se odlučiš da se ozbiljnije i bez predrasuda posvetiš "ovo tematici", tu smo...
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #24 poslato: Maj 26, 2018, 10:28:36 posle podne »

Sve vezbe su standarde, dobrim odabirom vezbi u teretani se i to resava. Najbitnije da se napravi pravi izbor vezbi.

oK, a kako komentarises da odem kod nekog fizijatra ili kiroprakticara malo da me ispegla, i da mi da neke vezbe za prava ramena i kicmu, uporedo da radim te vezbe sa teretanom, dakle nije meni problem da smrsam i da dodam neku misicnu masu, to je najmanji problem, kako posturu da sredim, da budem prav, a ne iskrivljen kao kifla, ako u teretani to moze da se sredi obicnim vezbama onda sta da radim, teretana i gas rodje moj
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #23 poslato: Maj 26, 2018, 10:18:59 posle podne »

Sve vezbe su standarde, dobrim odabirom vezbi u teretani se i to resava. Najbitnije da se napravi pravi izbor vezbi.
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #22 poslato: Maj 26, 2018, 10:03:42 posle podne »

Teretana ce svakako pomoci, vezbe koje ti fizijatar ili bilo ko drugi daje svode se na jacanje muskulature, to jest jacanje oslabljenih misicnih grupa i tako funkcionisu sve vezbe i one u teretani i one kod fizijatra. Naravno dodao bih i vezbe istezanja. Odgovarajuci trening u teretani je zasigurno jedino resenje za tebe.

Hvala za savet, a kako bih kicmu ispravio i ramena to je meni najveci problem rodje moj ? "obicnim" tj standardnim vezbama u teretani?
Sačuvana
i've never been much of a romeo
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #21 poslato: Maj 26, 2018, 09:38:56 posle podne »

Teretana ce svakako pomoci, vezbe koje ti fizijatar ili bilo ko drugi daje svode se na jacanje muskulature, to jest jacanje oslabljenih misicnih grupa i tako funkcionisu sve vezbe i one u teretani i one kod fizijatra. Naravno dodao bih i vezbe istezanja. Odgovarajuci trening u teretani je zasigurno jedino resenje za tebe.
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #20 poslato: Maj 26, 2018, 08:54:39 posle podne »

Ok, onda čekrk i udri ;), a ne da se ovde sprdaš, ako su postovi bili od tvog burazera, što njega ne pita za savet, čovek trči 5 km za 15min, vežba u teretani godinama, izbačaj sa 215kg, ima fantastičnu ishranu, pa svi ovde su mala deca za njega. Pa on je do sada trebao da postane olimpijski šampion, a ti našao nas da z.....

LOL video sam, troluje, kojih crnih 220 na benc, rođe moj imas moj nalog i njegov, njegove slike i moje ovde sto sam okacio pa uporedi dal sam ja pisao te gluparije
« Poslednja izmena: Maj 26, 2018, 09:04:50 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.244 sekundi sa 17 upita.