TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:35:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts-rezultati na pola "tretmana"  (Pročitano 48958 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #161 poslato: Januar 10, 2017, 01:59:30 posle podne »

Pozzdrav. Interesuje me vase misljenje koji proizvod od ova dva odabrati prilikom definicije uz  whey,aminokiseline i naravno predhodno korigovanu ishranu kao i trening. Da li neko ima iskustva itd ?

Uh, izvinjavam se zbog kašnjenja odgovora, tek sada videh post...

Oko koja dva suplementa se dvoumiš?

Sagorevače masti bih čuvao kao „tešku artiljeriju“( kompleksni sagorevači) za kraj „dijet ciklusa“. Poslednje 4 nedelje „dijete“( uz dobro formulisan plan treninga), sagorevači će ostvariti maksimalan učinak…baš kada je to najpotrebnije!

Detaljno o sagorevačima masti... http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevaci-masti-istine-i-zablude

Planiraš neku dijetu? Rotacije? Low-carb? Ketogena dijeta?

Kako ti izgledaju treninzi? HIIT?

Kako si zdravstveno? Poješ neke lekove? Problemi sa krvnim pritiskom?
« Poslednja izmena: Januar 10, 2017, 02:11:46 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Randalllduach
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

hello
« Odgovor #160 poslato: Januar 02, 2017, 04:15:56 posle podne »

Pozzdrav. Interesuje me vase misljenje koji proizvod od ova dva odabrati prilikom definicije uz  whey,aminokiseline i naravno predhodno korigovanu ishranu kao i trening. Da li neko ima iskustva itd ?
Sačuvana
Sayberman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


« Odgovor #159 poslato: April 03, 2013, 01:18:34 pre podne »

šteta što ga nema više! Ali dobro, ima još puno kvalitetnih sagorevača!


Trenutno ga nema i to je nažalost veliki udarac za sve nas koji znamo koliko on zaista vredi.
Ali nadamo se da će ga u skorijoj budućnosti biti.
A sto vise nema animal cuts ? Sto su ga povukli iz prodaje ? pozdrav
Sačuvana
No pain, no gain !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #158 poslato: Mart 21, 2013, 10:04:51 pre podne »

Ok hvala vam na odgovorima. Probat cu pa ce mo vidjeti. Pozz

Tako ti je i najbolje jer dok ne testiraš na sebi džaba sve.
Sačuvana
aledo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #157 poslato: Mart 19, 2013, 06:52:16 posle podne »

Ok hvala vam na odgovorima. Probat cu pa ce mo vidjeti. Pozz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #156 poslato: Mart 19, 2013, 11:13:54 pre podne »

Svedok sam da je neke i uspavao,tu mislim prvenstveno na taj kik od kofeina koji treba da bude jak i efektivan.MeĂ°utim ima odreĂ°eni broj ljudi koji jednostavno slabo ili uopšte ne reaguje na njega pa im je svejedno kada ga uzimaju.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2013, 11:15:37 pre podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #155 poslato: Mart 18, 2013, 10:14:49 pre podne »

Ok. Ako sam dobro shvatio AC mogu popiti recimo i oko 18.00 casova i da odradim kardio za pola sata. znaci nije bitno toliko da se pije ujutro na prazan stomak. Sto se tice ishrane pokusavam se pridrzavati, a Whey uzimam poslije treninga sa vodom. hvala na brzom odgovoru. Pozz

Može i u 18 h ako ti ne remeti san... jer zbog jakog stimulativnog dejstva kod nekih zna nesanicu da izazove. Probaj, ako smeta moraćeš malo ranije, ili da prebaciš trening par sati ranije ili ujutru
Sačuvana
aledo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #154 poslato: Mart 17, 2013, 09:16:07 posle podne »

Ok. Ako sam dobro shvatio AC mogu popiti recimo i oko 18.00 casova i da odradim kardio za pola sata. znaci nije bitno toliko da se pije ujutro na prazan stomak. Sto se tice ishrane pokusavam se pridrzavati, a Whey uzimam poslije treninga sa vodom. hvala na brzom odgovoru. Pozz
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #153 poslato: Mart 17, 2013, 09:07:41 posle podne »

AC pijes pola sata pre treninga ,bilo kardio ili treninga sa opterecenjem ( ima efekta samo uz adekvatnu ishranu ) i pravu zonu kardio treninga !Whey uzimas ujutru ,nakon treninga i mozes pre spavanja.Amino u toku treninga ,i nakon treninga.
Sačuvana
aledo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #152 poslato: Mart 17, 2013, 08:43:08 posle podne »

Ili jos bolje Vas savjet kako da ukomponujem sve te preparate sa ovim treninzima :)
Sačuvana
aledo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #151 poslato: Mart 17, 2013, 08:40:40 posle podne »

Molim za vase savjete :) Situacija je sledeca. ustajem 15 do 6 ujutro, a radim od 9 do 17 i kuci se vracam oko 18.30 casova.( do posla mi treba oko sat i trideset minuta). E sad... namjeravao sam da kupim Animal cuts ( da bi malo smrsao, 193cm, 106kg)  i citao sam da se uzima odmah ujutro na prazan stomak i da bi se kardio trening trebao odraditi tri do cetri sata poslije uzimanja animal cuts ( ne znam da li je ovo tacno), problem je sto  taj kardio (trcanje, brzo hodanje ili bajs) mogu odraditi tek poslije posla dakle iza 18.30 casova. Sto se tice teretane mogu otici tri do cetri puta sedmicno oko 10 ujutro(radim uglavnom sa tezinama 6 do 8 ponavljanja jer kardio volim da radim bajsom ili trcanjem) Trenutno imam aminokiseline i wey protein i njih uzimam. Moje je pitanje da li da animal cuts uzmem ujutro iako cu kardio raditi tek navecer,tj ima li efekta? Znam da sam ga iskomplikovao :) ali vi cete razumjeti sta hocu da pitam. Pozz za sve vas.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #150 poslato: Januar 11, 2013, 10:00:51 pre podne »

Nema ga vise ? Sad sam se smorio totalno, taman sam planirao da uzmem  jos 1 kutiju jer mi u potpunosti odgovara,a bojim se da uzmem neki drugi jer mi verovatno nece odgovarati kao i Dyma burn i Melt...

Moje preporuke kako alternativa za cuts, pored dyma burn-a   su  Muscletech Hydroxycut i Cytogenix Xenadrine.

Dva izuzetno dobra i veoma jaka sagorevača. Bićeš zadovoljan.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #149 poslato: Januar 11, 2013, 09:59:44 pre podne »

Kod nas trenutno ne,ali nadamo se boljim vremenima.A dotle treba eksperimentisati i naći makar približnu zamenu.Ja imam sreće da mi većina sagorevača lepo radi.Naravno cuts je jedinstven ali trenutno mora ovako.
Sačuvana
Smrzla
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #148 poslato: Januar 10, 2013, 06:58:56 posle podne »

Nema ga vise ? Sad sam se smorio totalno, taman sam planirao da uzmem  jos 1 kutiju jer mi u potpunosti odgovara,a bojim se da uzmem neki drugi jer mi verovatno nece odgovarati kao i Dyma burn i Melt...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #147 poslato: Januar 10, 2013, 10:56:49 pre podne »

šteta što ga nema više! Ali dobro, ima još puno kvalitetnih sagorevača!


Trenutno ga nema i to je nažalost veliki udarac za sve nas koji znamo koliko on zaista vredi.
Ali nadamo se da će ga u skorijoj budućnosti biti.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.