TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394583 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:50:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bonton u teretani  (Pročitano 3289 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #16 poslato: Mart 24, 2022, 08:18:03 pre podne »

Ako moze zapad mozemo i mi.Mislim da nismo nista losiji od njih,stavise puno pametniji i puno snalazljiviji.Ja mislim da treba samo da stigne od zadnjice u glavu a to dolazi kroz edukaciju.Ja sam veciti optimista,ja se uvek nadam da nam ima spasa.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

 E pa blago tebi. Ja sam potpuno izgubio nadu kroz praksu i u odnosu na to sta sam sve video.
Ja se ne predajem tako lako.
Vidao sam i ja svasta kroz praksu u ovih 30 godina i bas zato ti kazem da ima nade,jer kad sam pocinjao onda je bilo puno vise reda u teretanama,ne kazem da onda nije bilo pojedinaca koji se nisu pridrzavali kucnog reda,ovo je vise trend u zadnjih 10-15 godina  da ne vracamo tegove,ne koristimo peskire,ne nosimo patike za trening,razbacujemo magnezijum itd.To je samo pitanje volje i ja ti  Boban i ostali ako pokazemo dobar primer i edukujemo onda ce mozda ljudi to za par godina da prihvataju to kao normalnu pojavu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #15 poslato: Mart 24, 2022, 08:01:15 pre podne »

Ako moze zapad mozemo i mi.Mislim da nismo nista losiji od njih,stavise puno pametniji i puno snalazljiviji.Ja mislim da treba samo da stigne od zadnjice u glavu a to dolazi kroz edukaciju.Ja sam veciti optimista,ja se uvek nadam da nam ima spasa.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

 E pa blago tebi. Ja sam potpuno izgubio nadu kroz praksu i u odnosu na to sta sam sve video.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Mart 23, 2022, 04:18:10 posle podne »

Ako moze zapad mozemo i mi.Mislim da nismo nista losiji od njih,stavise puno pametniji i puno snalazljiviji.Ja mislim da treba samo da stigne od zadnjice u glavu a to dolazi kroz edukaciju.Ja sam veciti optimista,ja se uvek nadam da nam ima spasa.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #13 poslato: Mart 23, 2022, 12:44:54 posle podne »

Ja mislim da tu nema pomoci, onako najiskrenije.
Mislim da zavisi i od dezurnog trenera koji mora da nadrkano opominje dok neko nekoga ne postne blam blamiranja. :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #12 poslato: Mart 23, 2022, 08:24:38 pre podne »

Jako je malo danas takvih teretana i skroz sa razlogom.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Da,bas bih zato voleo da promenim prvo vezbace koji idu u teretanu da nauce da koriste magnezijum,da ne moraju da naprave haos kada koriste istu,moze to na fin kulturan nacin da se koristi a posle i vlasnike teretana da daju vezbacima jos jednu sansu.Znam,tesko je ali nije nemoguce.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #11 poslato: Mart 18, 2022, 04:59:28 posle podne »

Jako je malo danas takvih teretana i skroz sa razlogom.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #10 poslato: Mart 18, 2022, 10:21:30 pre podne »

Zato cenim takve teretane gde ima poseban prostor za powerlifting,gde mozes koristiti magnezijum,nece biti problema ako ti teg isklizne iz ruke prilikom deadlifta jer je pod gumiran itd.Mada se slazem sa tobom da mnogi takmicari to zloupotrebe i stvarno ostavljaju svinjac za sobom,zbog takvih nam i zabranjuju da koristimo magnezijum.Kao sto rekoh ako nekolicina vezbaca poslusa moje savete onda sam vec postigao nesto. ;)
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #9 poslato: Mart 17, 2022, 04:49:58 posle podne »

Ja sam pozitivan i mislim da ako ovaj text procita stotinjak ljudi od toga 10 ljudi se i pridrzava ovog Bontona onda sam vec uradio dobru stvar.Od necega moramo krenuti,ne mozemo ocekivati da ce svi sve uraditi kako treba,uvek ce biti onih koji ne vracaju teg na mesto,koji "zaborave" peskir,koji rasipaju magnezijum itd.
Dusane/Bobane,da li si koristio u treningu magnezijum a verujem da jesi,da li si imao problema sa istim od strane vlasnika teretane?
Mnoge teretane uopšte i ne dozvoljavaju da se isti koristi. Potpuno i shvatam jer ljudi za sobom ostave svinjac.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #8 poslato: Mart 17, 2022, 02:02:54 posle podne »

Ja sam pozitivan i mislim da ako ovaj text procita stotinjak ljudi od toga 10 ljudi se i pridrzava ovog Bontona onda sam vec uradio dobru stvar.Od necega moramo krenuti,ne mozemo ocekivati da ce svi sve uraditi kako treba,uvek ce biti onih koji ne vracaju teg na mesto,koji "zaborave" peskir,koji rasipaju magnezijum itd.
Dusane/Bobane,da li si koristio u treningu magnezijum a verujem da jesi,da li si imao problema sa istim od strane vlasnika teretane?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #7 poslato: Mart 17, 2022, 11:35:33 pre podne »

Jako dobar text,ovo bi trebalo da visi na zidu svake teretane!!!

Trebalo bi, jos bi bilo bolje da se neko postidi i zaista to i primeni. :D
Sačuvana
Ana87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2022, 02:25:19 posle podne »

Jako dobar text,ovo bi trebalo da visi na zidu svake teretane!!!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2022, 01:24:56 posle podne »

Da,to je u najmanju ruku krajnje neodgovorno doci u teretanu na 10 minuta od zatvaranja bilo da je musko ili zensko jer i ako se presvuces brzo 10 minuta ti treba samo za zagrevanje i minimum 45-60 minuta za trening,tako da ja takvo nesto ne bih dopustao.Mozda sam prestrog,ali zato postoje pravila koja vaze za sve clanove.
A ovo za bacanje tegova ili ne vracanja na mesto tegova ja bih novcano kaznjavao.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Februar 18, 2020, 03:06:25 posle podne »

Kad sam radio smene u teretani pre par godina bilo je onih koji dodju 10 min pre zatvaranja teretane, a pošto je u pitanju bila ženska teretana njima je tih 10 min trebalo samo za presvlačenje. Desavalo se da pogasim svetla, isključim trake za trčanje, a žene i dalje vežbaju  baš njih briga... Ako me je nešto izluđivalo onda je to glavna stvar. Sada me nerviraju oni koji bacaju tegove i prave bespotrebnu i neprijatnu buku.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Februar 18, 2020, 01:52:09 posle podne »

Takodje, nikad necu razumeti one koji dodju pola sata pre zatvaranja teretane, i to ne jednom, nego redovno tako. Samim tim se ne postuje ni radno vreme ni ljudi koji tu rade.
Izgleda se sve svodi na novac i na sistem kazni. Dok se ne udari " po dzepu", necemo daleko stici...
Kod nas je zato jasno napisano da i ako dodete pre zatvaranja samo zatvaranje je u 9 sati uvece,bilo da li ste zavrsili trening ili ne.U pocetku je bilo mnogih koji su se bunili,ali sad su se vec svi prilagodili.
Sklanjanje tegova je i kod nas problem to se "zaboravlja".
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2020, 05:11:04 posle podne »

Zanimljiv tekst. Nekako se zaboravlja na kulturu u teretani.
Negde cak i kada je napisano ( velikim slovima i boldovano) da se tegovi vrate na svoje mesto postoje mnogi koji to "ne vide". Pretpostavljam da smatraju da ljudi koji tu rade treba da sklanjaju za njima.
Takodje, nikad necu razumeti one koji dodju pola sata pre zatvaranja teretane, i to ne jednom, nego redovno tako. Samim tim se ne postuje ni radno vreme ni ljudi koji tu rade.
Izgleda se sve svodi na novac i na sistem kazni. Dok se ne udari " po dzepu", necemo daleko stici...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.