TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:49:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening na prazan stomak  (Pročitano 3801 puta)
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 29, 2020, 08:23:09 posle podne »

Treniram izmedju sat i sat ipo sve zavisi koju grupu misica radim, istezanje i zagrevanje 5 min pred trening posto ustajem u 6 a krecem da treniram u pola 9, i istezanje posle treninga. Traku ne koristim ali svaki dan ili svaki drugi se trudim da pesacim oko sat , sat ipo mojim hodom oko 6,7km....ako ovo moje prestaje da daje rezultate poslusacu vas 🙂
Sačuvana
Dr Aleksandra Brankovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3083


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 29, 2020, 06:04:13 posle podne »

Pozdrav
Koliko vremenski traje trenjng? Radis li nekad kardio? Makar u sklopu zagrevanja? Sta je sa istezanjem nakon treninga?

Korektna ishrana nije samo pitanje lepog izgleda, te " sitnice" kojima mozes unaprediti i korigovati dosadasnju ishranu znacice ti i u momentima oporavka, izgradnje misicne mase, prevencije povreda...
Malo neodgovorno da te smara da se bavis ishranom koja je osnova, a ne smara da se bavis suplementima.
Mozda sada jos uvek tvoj nacin " radi posao", a sta ces kada nastane plato? 
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 29, 2020, 12:35:55 posle podne »

Iskreno da ti kazem nisam toliko opterecen ovako mi odgovara bitno mi je da ne preskacem trennge samo, a sto se tice vezbanja , ponedeljak radim grudi 4 do 5 vezbi po 5 serija, utorak biceps i triceps sve ukupno 8 vezbi izmedju 4,6 ponavljanja, cetvrtak ledja, i petak noge i ramena. Uvek gledam da rotiram vezbe da ne radim iste. I uvek krecem sa malom kilazom bucica recimo pa povecavam pa opet smanjim. Jasno mi je to za ishranu ali nemam bas vremena da se cimam toliko ne trazim puno a mislim da ovako moze biti ok posto redovno jedem treniram i spavam ....Eto za ovih 6 treninga sam primetio da stvari idu na  bolje pa cemo videti.
Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 29, 2020, 12:27:05 posle podne »

Moj predlog ti je da pre assaulta procitas tektove ovde na forumu o osnovi ishrane jer mislim da ides u pogresnom smeru,tj da si verovatno u prevelikom kalorijskom deficitu i cinice ti se kao da rezultati dolaze brzo ali je tesko dugo biti u tom rezimu  i moguce je narusiti zdravlje. Dakle mnogo je bolje da napravis detaljan plan ishrane sa 4-5 obroka u toku dana i kalorijskim deficitom od 300-500 kalorija i tako planski i na duze staze izgradis svoje telo. O kalorijama,makro i mikro nutrijentima imas tekstove ovde na forumu pa se pozabavi time jer ces se dosta unaprediti. Kakav je trening? Vezbe? Broj ponavljanja? Broj serija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 29, 2020, 12:13:26 posle podne »

Da tako je rucak uzina i vecera. Sto se tice deficita to ne znam kako se  racuna , a sto se tice  pirinca i krimpira zaboravio sam napisati da redovno konzumiram krompir uz rucak skoro svaki dan, pirinac mozda 3 puta nedeljno, a ovsene nikad u zivotu nisam probao. Interesuje me jos 1 stvar ako budem zadovoljan rezultatima za mesec ipo dva mislio sam da kupim N.O m.p assault, pio sam ga 2016 i odlican je , a ja sam tad pravio gresku i pio ga ujutru posle dorucka pred trening, da.li ce dati bolje rezultate ako ga sad budem pio na prazan stomak?
Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 29, 2020, 12:07:18 posle podne »

Evo sada cu ti sve tacno reci , nisam pocetnik da se zna nego nisam trenirao 2 godine pa nabio kilazu Treniram 4 puta nedeljno , pon,utorak,cetvrtak,petak. Sto se tice ishrane jedem sat ipo posle treninga belo meso sa nekim povrcem za uzinu pojedem jabuku a vecera kako kad nekad 3,4 jaja, ili tunjevina sa kiselim krastavcima. Samo sto se tice rucka nije uvek belo nekad bude i pasulj nekad i svinjsko meso snicle sve naravno s povrcem. Danas sam zavrsio 6.trening i mogu reci da sam primetio suzenje struka mislim da je dobra kombinacija sve ovo e sada ne znam sta jos da ubacim ilo izbacim, inace pijem kafu sat vremena pred trening da me malo digne
Ako sam dobro razumeo imas rucak,uzinu i veceru? Koliko si u kalorijskom deficitu? Cini mi se da unosis veoma malo ugljenih hidrata . Na ovom jelovniku nema pirinca,krompira,ovsenih pahuljica...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 29, 2020, 11:48:55 pre podne »

Evo sada cu ti sve tacno reci , nisam pocetnik da se zna nego nisam trenirao 2 godine pa nabio kilazu🙂 Treniram 4 puta nedeljno , pon,utorak,cetvrtak,petak. Sto se tice ishrane jedem sat ipo posle treninga belo meso sa nekim povrcem za uzinu pojedem jabuku a vecera kako kad nekad 3,4 jaja, ili tunjevina sa kiselim krastavcima. Samo sto se tice rucka nije uvek belo nekad bude i pasulj nekad i svinjsko meso snicle sve naravno s povrcem. Danas sam zavrsio 6.trening i mogu reci da sam primetio suzenje struka mislim da je dobra kombinacija sve ovo e sada ne znam sta jos da ubacim ilo izbacim, inace pijem kafu sat vremena pred trening da me malo digne🙂
Sačuvana
Simo Boltic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1684


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 29, 2020, 11:32:58 pre podne »

Pozdrav ljudi, imam pitanje jedno, treniram svako jutro sat sat ipo na prazan stomak , pre toga popijem BCAA 3 kapsule pre i 3 kapsule posle sa whey proteinom, e sad me interesuje da li je to ispravno,ishrama je korigovana, cilj je smanjenje stomaka i masnih naslaga inace visok sam 188, 95kg, bio bih zahvalan za savet i misljenje
Pozdrav! Pa to je okej ali je mnogo bitnije kako se tacno hranis po obrocima? Kakav je trening ,i koliko puta nedeljno?
Trebalo bi da budes u kalorijskom deficitu i da pazis na unos proteina,UH i masti. Nazalost mi ne biramo odakle cemo prvo gubiti masti,tu najvise komanduje genetika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sačuvana
Mili9191
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 52


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 29, 2020, 11:22:12 pre podne »

Pozdrav ljudi, imam pitanje jedno, treniram svako jutro sat sat ipo na prazan stomak , pre toga popijem BCAA 3 kapsule pre i 3 kapsule posle sa whey proteinom, e sad me interesuje da li je to ispravno,ishrama je korigovana, cilj je smanjenje stomaka i masnih naslaga inace visok sam 188, 95kg, bio bih zahvalan za savet i misljenje 🙂🙂
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.