TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:05:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Osecamo glad a moramo na spavanje  (Pročitano 11108 puta)
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #197 poslato: Jun 18, 2022, 10:55:10 posle podne »

Zdrava hrana je može biti ukusna i korisna, a "nezdrava" hrana može biti u datim momentima još korisnija. Ne treba zaklanjati vidike, jer samo onaj ko široko gleda ( a nije razrok) može i u onom lošem naći puno toga dobro. Pa eto npr nakon treninga mnogi koriste prosti šećer da bi se glikogen što brže obnovio a hranljive materije što prije došle do mišićnih stanica. A možemo jednostavno da pojedemo sladoled ili čak dva i da imamo više benefita.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
To sve stoji. Samo kada sam bio mali bilo mi je krivo za slatkiše što nisu zdravi. A to što možemo da napravimo da budu korisni u određenim trenucima, sve ok.
Poenta je da čovjek ne mora da pati ni za čim po pitanju hrane. Sve može ako se nađe pravi tajming.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Slažem se. To treba lepo izbalansirati, i onda nema nikakvih problema po organizam.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #196 poslato: Jun 18, 2022, 10:41:03 posle podne »

Zdrava hrana je može biti ukusna i korisna, a "nezdrava" hrana može biti u datim momentima još korisnija. Ne treba zaklanjati vidike, jer samo onaj ko široko gleda ( a nije razrok) može i u onom lošem naći puno toga dobro. Pa eto npr nakon treninga mnogi koriste prosti šećer da bi se glikogen što brže obnovio a hranljive materije što prije došle do mišićnih stanica. A možemo jednostavno da pojedemo sladoled ili čak dva i da imamo više benefita.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
To sve stoji. Samo kada sam bio mali bilo mi je krivo za slatkiše što nisu zdravi. A to što možemo da napravimo da budu korisni u određenim trenucima, sve ok.
Poenta je da čovjek ne mora da pati ni za čim po pitanju hrane. Sve može ako se nađe pravi tajming.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #195 poslato: Jun 18, 2022, 10:06:48 posle podne »

Vodi se time da je zdrava hrana uvek ukusna i korisna, ne valja biti mnogo izbirljiv. ;D Dobra je ideja da sačekamo neki video o tome...  ;D
To me nervira što često ono što je zdravo i nije uvek ukusno. Kao mali sam se pitao što torte i kolači nisu zdravi, a ne cvekla i šargarepa :)
E da. Hoćemo u stilu Gordona Remzija, da psujemo dok spremamo ;D ;D ;D

Samo cu reci- brokoli!
A jel ne voliš brokoli? Ili kažeš zbog Remzija :)
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #194 poslato: Jun 18, 2022, 10:04:53 posle podne »

Vodi se time da je zdrava hrana uvek ukusna i korisna, ne valja biti mnogo izbirljiv. ;D Dobra je ideja da sačekamo neki video o tome...  ;D
To me nervira što često ono što je zdravo i nije uvek ukusno. Kao mali sam se pitao što torte i kolači nisu zdravi, a ne cvekla i šargarepa :)
E da. Hoćemo u stilu Gordona Remzija, da psujemo dok spremamo ;D ;D ;D
Ne mora da znaci,to zapravo zavisi i od osobe,od raspolozenja,od odgoja itd.Moze i ono sto mislimo da nije ukusno biti ukusno.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről
Ma stoji, ali generalno kada sam bio mali nisam voleo povrće, pa onda kao većini dece mi je bilo krivo što ne mogu više slatkiša da jedem.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #193 poslato: Jun 18, 2022, 10:03:47 posle podne »

Zdrava hrana je može biti ukusna i korisna, a "nezdrava" hrana može biti u datim momentima još korisnija. Ne treba zaklanjati vidike, jer samo onaj ko široko gleda ( a nije razrok) može i u onom lošem naći puno toga dobro. Pa eto npr nakon treninga mnogi koriste prosti šećer da bi se glikogen što brže obnovio a hranljive materije što prije došle do mišićnih stanica. A možemo jednostavno da pojedemo sladoled ili čak dva i da imamo više benefita.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
To sve stoji. Samo kada sam bio mali bilo mi je krivo za slatkiše što nisu zdravi. A to što možemo da napravimo da budu korisni u određenim trenucima, sve ok.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #192 poslato: Jun 18, 2022, 08:23:33 posle podne »

E to npr. bas ne volim!
Mozda mi zato omane pokusaj.
I dalje se nagovaram.
Hajde Dusane,mozes ti to!!!!Uz tebe smo!!!

Od ponedeljka! :D
A,ne,ne,preciziraj nam Dusane od kog ponedeljka!Moze to biti i za mesec dana,ne moras odmah sad,ali preciziraj.Tako ces sigurno uraditi.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #191 poslato: Jun 18, 2022, 08:22:12 posle podne »

Vodi se time da je zdrava hrana uvek ukusna i korisna, ne valja biti mnogo izbirljiv. ;D Dobra je ideja da sačekamo neki video o tome...  ;D
To me nervira što često ono što je zdravo i nije uvek ukusno. Kao mali sam se pitao što torte i kolači nisu zdravi, a ne cvekla i šargarepa :)
E da. Hoćemo u stilu Gordona Remzija, da psujemo dok spremamo ;D ;D ;D
Ne mora da znaci,to zapravo zavisi i od osobe,od raspolozenja,od odgoja itd.Moze i ono sto mislimo da nije ukusno biti ukusno.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #190 poslato: Jun 18, 2022, 07:17:06 posle podne »

Vodi se time da je zdrava hrana uvek ukusna i korisna, ne valja biti mnogo izbirljiv. ;D Dobra je ideja da sačekamo neki video o tome...  ;D
To me nervira što često ono što je zdravo i nije uvek ukusno. Kao mali sam se pitao što torte i kolači nisu zdravi, a ne cvekla i šargarepa :)
E da. Hoćemo u stilu Gordona Remzija, da psujemo dok spremamo ;D ;D ;D

Samo cu reci- brokoli!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #189 poslato: Jun 18, 2022, 07:16:27 posle podne »

E to npr. bas ne volim! 😁
Mozda mi zato omane pokusaj.
I dalje se nagovaram.
Hajde Dusane,mozes ti to!!!!Uz tebe smo!!!

Od ponedeljka! :D
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #188 poslato: Jun 18, 2022, 06:43:35 posle podne »

Zdrava hrana je može biti ukusna i korisna, a "nezdrava" hrana može biti u datim momentima još korisnija. Ne treba zaklanjati vidike, jer samo onaj ko široko gleda ( a nije razrok) može i u onom lošem naći puno toga dobro. Pa eto npr nakon treninga mnogi koriste prosti šećer da bi se glikogen što brže obnovio a hranljive materije što prije došle do mišićnih stanica. A možemo jednostavno da pojedemo sladoled ili čak dva i da imamo više benefita.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #187 poslato: Jun 18, 2022, 06:06:16 posle podne »

Vodi se time da je zdrava hrana uvek ukusna i korisna, ne valja biti mnogo izbirljiv. ;D Dobra je ideja da sačekamo neki video o tome...  ;D
To me nervira što često ono što je zdravo i nije uvek ukusno. Kao mali sam se pitao što torte i kolači nisu zdravi, a ne cvekla i šargarepa :)
E da. Hoćemo u stilu Gordona Remzija, da psujemo dok spremamo ;D ;D ;D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #186 poslato: Jun 18, 2022, 06:03:33 posle podne »

Najbolje sa malo tucane paprike, kao urnebes salata i onako domaćinski da se pojede :)

Pre bih proverio slatku verziju. I da najvaznije, da li cu biti gladan. 🙂
E pa onda da napravimo čiz kejk :)
Auuu,to je najbolja verzija!Moze neko neki cizkejk recept a da je zdravo?
Imam za druge neke kolače, koje smo pravili kući, ali za čizkejk nemam. Možemo svi da potražimo po netu, pa da objavimo recepte. A možemo i video, kako spremamo ;) Ako ste već rešili da se svi snimamo ;D ;D ;D
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #185 poslato: Jun 18, 2022, 06:01:02 posle podne »

Najbolje sa malo tucane paprike, kao urnebes salata i onako domaćinski da se pojede :)
Ja ga jedem i slatko i slano/ljuto ali posto sam sladokusac onda sam vise presao na slatku verziju,zato ga i mesam sa proteinom.
Volim i ja slatko, mada već godinama slabo konzumiram slatkiše. Ali svakako je dobra i zdrava kombinacija sa proteinom 8)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #184 poslato: Jun 18, 2022, 01:01:33 posle podne »

 Vodi se time da je zdrava hrana uvek ukusna i korisna, ne valja biti mnogo izbirljiv. ;D Dobra je ideja da sačekamo neki video o tome...  ;D
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #183 poslato: Jun 17, 2022, 10:36:57 pre podne »

E to npr. bas ne volim! 😁
Mozda mi zato omane pokusaj.
I dalje se nagovaram.
Hajde Dusane,mozes ti to!!!!Uz tebe smo!!!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.