TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:04:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TRENING I ŽIVOT NAKON COVIDA  (Pročitano 4327 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3200


« Odgovor #65 poslato: Jun 09, 2022, 04:05:24 posle podne »

Tako je. Pozitivne informacije, energija, ljudi. Samo ono što prija, bez preterivanja u bilo čemu.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #64 poslato: Jun 09, 2022, 01:11:44 posle podne »

Uvek možemo tražiti krivce u drugima. Jeste u pravu da se konstantno emituje gomila stresnih informacija ali ipak je svaki problem problem nas samih i od nas potiče.

Paaa..... I da i ne. Ali za pocetak mozemo da ne rpatimo medije.
I da se okruzimo pozitivnim ljudima,koji pozitivno uticu na nas,ljude koji nas ne iscrpljuju sa svojim negativnostima,trening kao terapija,gledanje sadrzaja koja nas opusta,setanje kao relaksacija,citanje,edukovanje itd....ima milion pozitivnih stvari koje ljudi mogu da urade samo da hoce!

Tako je, a i da se fokusiraju na sve pozitivno sto im se desava!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #63 poslato: Jun 08, 2022, 02:19:45 posle podne »

Uvek možemo tražiti krivce u drugima. Jeste u pravu da se konstantno emituje gomila stresnih informacija ali ipak je svaki problem problem nas samih i od nas potiče.

Paaa..... I da i ne. Ali za pocetak mozemo da ne rpatimo medije.
I da se okruzimo pozitivnim ljudima,koji pozitivno uticu na nas,ljude koji nas ne iscrpljuju sa svojim negativnostima,trening kao terapija,gledanje sadrzaja koja nas opusta,setanje kao relaksacija,citanje,edukovanje itd....ima milion pozitivnih stvari koje ljudi mogu da urade samo da hoce!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #62 poslato: Jun 08, 2022, 06:22:06 pre podne »

Uvek možemo tražiti krivce u drugima. Jeste u pravu da se konstantno emituje gomila stresnih informacija ali ipak je svaki problem problem nas samih i od nas potiče.

Paaa..... I da i ne. Ali za pocetak mozemo da ne rpatimo medije.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5897


« Odgovor #61 poslato: Jun 07, 2022, 03:07:52 posle podne »

Tako je. Za praktično sve u životu postoji neko rešenje. Konkretno rešenje je gledati samo pozitivan sadržaj :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #60 poslato: Jun 07, 2022, 11:30:51 pre podne »

Mi sami odlucujemo da li cemo uraditi nesto ili samo traziti izgovore zasto nismo uradili. ;)
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 3200


« Odgovor #59 poslato: Jun 07, 2022, 10:54:29 pre podne »

Uvek možemo tražiti krivce u drugima. Jeste u pravu da se konstantno emituje gomila stresnih informacija ali ipak je svaki problem problem nas samih i od nas potiče.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #58 poslato: Jun 07, 2022, 06:52:37 pre podne »

Pa naravno. Ubace u vesti horor pricu iz Cilea npr.
Nije bitno odakle, samo da je strasno....
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5897


« Odgovor #57 poslato: Jun 06, 2022, 06:14:05 posle podne »

Ali jeste tako. Mediji su glavni krivac za širenje negativnosti među ljudima. Toliko ima mnogo različitih medija koji svojim sadržajem izazivaju anksioznost i depresiju, da to je to neverovatno. Često uopšte nismo svesni toga. A u stvari dan mnogima počne vestima, koje sadrže samo negativne informacije.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #56 poslato: Jun 06, 2022, 07:38:55 pre podne »

I uzročnici su vidljivi, ako ne odmah onda kada se malo slegne situacija. Na osnovu iskustva učimo da prepoznajemo stres i njegove uzročnike.

Ne bih se ovde slozio sa tobom. Nemaju svibtaj kapacitet, a neki se prosto ne bave time.
Ok,da nemaju svi taj kapacitet,ali da ne moze  da uoci da nesto nije u redu i da potrazi pomoc to ne mogu da verujem,a to da se neko ne bavi time to tek ne mogu da verujem,jer svi mi se bavimo sa time,i tu ne mislim samo na nas sportiste ili lekare nego i na prosecnog coveka.

Veruj mi da se ne bave. Gledam krug prijatelja, eto, iz prve ruke koliko njihbradi na sebi....


Imas cudne prijatelje.  :D
Salu na stranu onda probaj TI da ih posavetujes da vidis "sta im fali",da im ukazes na to sta sve mogu da urade bar da se osecaju dobro,za pocetak i to je vec napredak. ;)

Apsolutno to i radim. Ali znas kada im ususkan zivot kukanja odgovara.... Nazalost
Ono što sam već spomenuo, a što ti ovim i potvrđuješ. Kako je neverovatno to što je lakše biti nesrećan, a ne srećan. Deluje kao paradoks, ali je tako.

Pa kako da ne bude lako kada svi mediji plasiraju upravo negativnost?
Zato ne treba gledati medije.Ja od televizije recimo gledam samo National Geographic,Animal Planet itd.Vesti nisam gledao vec ne pamtim koliko godina.I vremensku prognozu pogledam na mobilnom.Pokusavam da izbegnem svaku mogucu negativnost i da sirim pozitivu.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #55 poslato: Jun 06, 2022, 06:35:11 pre podne »

I uzročnici su vidljivi, ako ne odmah onda kada se malo slegne situacija. Na osnovu iskustva učimo da prepoznajemo stres i njegove uzročnike.

Ne bih se ovde slozio sa tobom. Nemaju svibtaj kapacitet, a neki se prosto ne bave time.
Ok,da nemaju svi taj kapacitet,ali da ne moze  da uoci da nesto nije u redu i da potrazi pomoc to ne mogu da verujem,a to da se neko ne bavi time to tek ne mogu da verujem,jer svi mi se bavimo sa time,i tu ne mislim samo na nas sportiste ili lekare nego i na prosecnog coveka.

Veruj mi da se ne bave. Gledam krug prijatelja, eto, iz prve ruke koliko njihbradi na sebi....


Imas cudne prijatelje.  :D
Salu na stranu onda probaj TI da ih posavetujes da vidis "sta im fali",da im ukazes na to sta sve mogu da urade bar da se osecaju dobro,za pocetak i to je vec napredak. ;)

Apsolutno to i radim. Ali znas kada im ususkan zivot kukanja odgovara.... Nazalost
Ono što sam već spomenuo, a što ti ovim i potvrđuješ. Kako je neverovatno to što je lakše biti nesrećan, a ne srećan. Deluje kao paradoks, ali je tako.

Pa kako da ne bude lako kada svi mediji plasiraju upravo negativnost?
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #54 poslato: Jun 05, 2022, 04:47:13 posle podne »

I uzročnici su vidljivi, ako ne odmah onda kada se malo slegne situacija. Na osnovu iskustva učimo da prepoznajemo stres i njegove uzročnike.

Ne bih se ovde slozio sa tobom. Nemaju svibtaj kapacitet, a neki se prosto ne bave time.
Ok,da nemaju svi taj kapacitet,ali da ne moze  da uoci da nesto nije u redu i da potrazi pomoc to ne mogu da verujem,a to da se neko ne bavi time to tek ne mogu da verujem,jer svi mi se bavimo sa time,i tu ne mislim samo na nas sportiste ili lekare nego i na prosecnog coveka.

Veruj mi da se ne bave. Gledam krug prijatelja, eto, iz prve ruke koliko njihbradi na sebi....


Imas cudne prijatelje.  :D
Salu na stranu onda probaj TI da ih posavetujes da vidis "sta im fali",da im ukazes na to sta sve mogu da urade bar da se osecaju dobro,za pocetak i to je vec napredak. ;)

Apsolutno to i radim. Ali znas kada im ususkan zivot kukanja odgovara.... Nazalost
Onda oni ni zele da rese problem,a sto je najgore ne mozes umesto njih da resis problem.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5897


« Odgovor #53 poslato: Jun 04, 2022, 06:44:25 posle podne »

I uzročnici su vidljivi, ako ne odmah onda kada se malo slegne situacija. Na osnovu iskustva učimo da prepoznajemo stres i njegove uzročnike.

Ne bih se ovde slozio sa tobom. Nemaju svibtaj kapacitet, a neki se prosto ne bave time.
Ok,da nemaju svi taj kapacitet,ali da ne moze  da uoci da nesto nije u redu i da potrazi pomoc to ne mogu da verujem,a to da se neko ne bavi time to tek ne mogu da verujem,jer svi mi se bavimo sa time,i tu ne mislim samo na nas sportiste ili lekare nego i na prosecnog coveka.

Veruj mi da se ne bave. Gledam krug prijatelja, eto, iz prve ruke koliko njihbradi na sebi....


Imas cudne prijatelje.  :D
Salu na stranu onda probaj TI da ih posavetujes da vidis "sta im fali",da im ukazes na to sta sve mogu da urade bar da se osecaju dobro,za pocetak i to je vec napredak. ;)

Apsolutno to i radim. Ali znas kada im ususkan zivot kukanja odgovara.... Nazalost
Ono što sam već spomenuo, a što ti ovim i potvrđuješ. Kako je neverovatno to što je lakše biti nesrećan, a ne srećan. Deluje kao paradoks, ali je tako.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5897


« Odgovor #52 poslato: Jun 04, 2022, 06:42:13 posle podne »

I kad to uradi onda da razmisli sta je to sa cim ce biti jos bolji?Da li to znaci da ce otici kod lekara i traziti pomoc ili ce gledati neki dobar film sto ce ga opustiti ili slusati dobru muziku,odraditi jedan dobar trening itd.Svako za pocetak treba da nade sta je ono od cega se dobro/bolje oseca.
Odličan savet. Vrlo malo posvećivanje vremena o razmišljanju o stresnim situacijama i mnogo rada na sebi vremenom rezultiraju uspehom.
Odatle i treba krenuti. Sebi posvetiti vreme je ključno i to jednom u toku dana. A neko to ne učini uopšte.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #51 poslato: Jun 04, 2022, 06:36:29 pre podne »

I uzročnici su vidljivi, ako ne odmah onda kada se malo slegne situacija. Na osnovu iskustva učimo da prepoznajemo stres i njegove uzročnike.

Ne bih se ovde slozio sa tobom. Nemaju svibtaj kapacitet, a neki se prosto ne bave time.
Ok,da nemaju svi taj kapacitet,ali da ne moze  da uoci da nesto nije u redu i da potrazi pomoc to ne mogu da verujem,a to da se neko ne bavi time to tek ne mogu da verujem,jer svi mi se bavimo sa time,i tu ne mislim samo na nas sportiste ili lekare nego i na prosecnog coveka.

Veruj mi da se ne bave. Gledam krug prijatelja, eto, iz prve ruke koliko njihbradi na sebi....


Imas cudne prijatelje.  :D
Salu na stranu onda probaj TI da ih posavetujes da vidis "sta im fali",da im ukazes na to sta sve mogu da urade bar da se osecaju dobro,za pocetak i to je vec napredak. ;)

Apsolutno to i radim. Ali znas kada im ususkan zivot kukanja odgovara.... Nazalost
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.