TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:17:14 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 114 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efekti alkoholnih pića na naš organizam  (Pročitano 49278 puta)
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #161 poslato: Jul 23, 2022, 08:50:31 posle podne »

Ahahaha, nećemo nikako. Malo smo se našalili.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #160 poslato: Jul 22, 2022, 09:33:44 posle podne »

Samo da se ne pretvorimo u one emisije na tv-u kad pocnu da razglabaju o odnosima muskaraca i zena ;D ;D ;D
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #159 poslato: Jul 22, 2022, 09:25:08 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Šalu na stranu, ja sam uvijek za ravnopravnost. Treba podijeliti teret


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #158 poslato: Jul 22, 2022, 08:35:14 posle podne »

Pa valjda i žene imaju dušu za Day Off. :P ;D ;D
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #157 poslato: Jul 22, 2022, 08:22:22 pre podne »

Sve je to istina i realno, ali neki ljudi prosto ne rezonuju to niti imaju vremena da se bave time, niti zele.
To da neko nema vremena to ne verujem,to su najobicniji izgovoriJa sam pored posla koji je cesto trajao i do 9-10 sati dnevno plus subotom od 8-14 casova plus porodica mogao da se bavim TAKMICARSKIM sportom onda svako moze da nade vremena samo je pitanje volje.
Kada kazes-porodica, na sta mislis tacno?
Na to da kad se dete probudilo nocu onda odes do njega,pridignes ga,nahranis ako treba,das mu da pije ako treba,ususkas ga ako treba,igras se sa njim u toku dana,hranis ga itd,jednom recju zivis porodican zivot.Ako treba skuvas,peres sude,usisavas itd,sve to pored ostalih obaveza i treninga. ;)
Miki, ako ja sve to uradim, šta li će pa moja žena onda


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #156 poslato: Jul 21, 2022, 09:24:18 posle podne »

Po meni, najuspesniji ljudi su oni koji mogu rako da se organizuju da mogu da obavljaju aktivnosti u svim sferama zivota. Miki je dao primer kako to treba da izgleda.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #155 poslato: Jul 21, 2022, 09:21:21 posle podne »

Uvek je sve stvar volje, samo ta volja mora i da se obnavlja. Ne sme čovek samo da se troši i prazni, mora nekad da se opusti i regeneriše.
Odlicno receno. Balansiramo izmedju obaveza i vremena za opustanje, za porodicu,pa i za sebe.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #154 poslato: Jul 21, 2022, 06:48:53 posle podne »

Svaka čast Miki, ovde si dao primer kako može da se balansira između karijere i porodičnog života. Na žalost, sve manje ljudi to danas uspeva.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #153 poslato: Jul 21, 2022, 07:44:54 pre podne »

Sve je to istina i realno, ali neki ljudi prosto ne rezonuju to niti imaju vremena da se bave time, niti zele.
To da neko nema vremena to ne verujem,to su najobicniji izgovoriJa sam pored posla koji je cesto trajao i do 9-10 sati dnevno plus subotom od 8-14 casova plus porodica mogao da se bavim TAKMICARSKIM sportom onda svako moze da nade vremena samo je pitanje volje.
Kada kazes-porodica, na sta mislis tacno?
Na to da kad se dete probudilo nocu onda odes do njega,pridignes ga,nahranis ako treba,das mu da pije ako treba,ususkas ga ako treba,igras se sa njim u toku dana,hranis ga itd,jednom recju zivis porodican zivot.Ako treba skuvas,peres sude,usisavas itd,sve to pored ostalih obaveza i treninga. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #152 poslato: Jul 21, 2022, 07:42:53 pre podne »

Uvek je sve stvar volje, samo ta volja mora i da se obnavlja. Ne sme čovek samo da se troši i prazni, mora nekad da se opusti i regeneriše.
Naravno,bez toga nista inace covek ima da pukne.Meni za to opustanje i regeneraciju sluzi vikend gde se aktivno sa porodicom leti idemo na kupanje u lokalnom jezeru a na prolece,jesen i zimu setamo pored istog tog jezera i uzivamo u prirodi.To je moj nacin opustanja,svako mora naci svoj.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #151 poslato: Jul 21, 2022, 06:32:11 pre podne »

Sve je to istina i realno, ali neki ljudi prosto ne rezonuju to niti imaju vremena da se bave time, niti zele.
To da neko nema vremena to ne verujem,to su najobicniji izgovoriJa sam pored posla koji je cesto trajao i do 9-10 sati dnevno plus subotom od 8-14 casova plus porodica mogao da se bavim TAKMICARSKIM sportom onda svako moze da nade vremena samo je pitanje volje.
Kada kazes-porodica, na sta mislis tacno?
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #150 poslato: Jul 20, 2022, 12:08:08 posle podne »

Uvek je sve stvar volje, samo ta volja mora i da se obnavlja. Ne sme čovek samo da se troši i prazni, mora nekad da se opusti i regeneriše.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #149 poslato: Jul 20, 2022, 09:15:16 pre podne »

Ko hoće, može dosta toga da sazna od iskustva drugih. I sam sam dosta naučio od vaših iskustava, pa se nadam da će tako i mnogi koji čitaju ove naše postove, kao i naše radove u tekstoteci.
Upravo tako i ja sam puno nacuio od svih vas,vasih postova ovde plus textovi,jednostavno edukujuci druge edukujemo i jedni druge dodatno. ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #148 poslato: Jul 20, 2022, 09:13:54 pre podne »

Sve je to istina i realno, ali neki ljudi prosto ne rezonuju to niti imaju vremena da se bave time, niti zele.
To da neko nema vremena to ne verujem,to su najobicniji izgovoriJa sam pored posla koji je cesto trajao i do 9-10 sati dnevno plus subotom od 8-14 casova plus porodica mogao da se bavim TAKMICARSKIM sportom onda svako moze da nade vremena samo je pitanje volje.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #147 poslato: Jul 19, 2022, 03:30:59 posle podne »

Ko hoće, može dosta toga da sazna od iskustva drugih. I sam sam dosta naučio od vaših iskustava, pa se nadam da će tako i mnogi koji čitaju ove naše postove, kao i naše radove u tekstoteci.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 114 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 18 upita.