TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:11:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Na koji način poboljšati apetit  (Pročitano 4305 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #27 poslato: Jun 24, 2022, 08:40:24 pre podne »

Da, pivski kvasac je i danas popularna metoda,mada kompleks vitamina B se nalazi vrlo lako. Međutim meni ni to nije pomagalo a ni mnogima koje znam. Tajna je svakako u potrošnji. Naterati metabolizam da radi za nas, davati mu goriva uvijek bar malo preko čepa i tako povećati svoj bazalni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Zato se Cutler budio namerno nocu kako bi pojeo jos jedan dodatni obrok.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #26 poslato: Jun 24, 2022, 08:39:38 pre podne »

Ja sam uvek morao paziti sta jedem jer sam jako brzo dobijao na masi.Samo pogledam na meso i odmah dobijem 3kg na telesnoj tezini.Kada sam pocinjao svoju powerliftingg karijeru uvek sam imao problem da "upadnem" u kategoriju do 110kg,to sam forsirao godinu-dve i nakon sto sam shvatio da sa gubljenjem kilograma gubim i snagu presao sam u sledecu kategoriju a to je do 125kg.Tu sam mislio ooo pa imam dosta vremena dok stignem do te kilaze medutim brzo je to doslo.Sto je vazno uvek sam pazio da to bude kvalitetna masa a ne samo masti.Posle sam prerastao i tu kategoriju itd...
Ja sam bio suprotnost od tebe tj upravo ono što u ovom intervjuu izlagači nalažu. Teško dobijanje na masi uz brdo unijetih hidrata i bas savjeti ovog tipa pomogli su mi u dobijanju mišićne mase. Često je to kod mene bilo 8 obroka u toku dana.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Moj jako dobar drug,kasnije i moj trening partner i Prvak Srbije u benc pressu medu juniorima Bane Dakovic je imao isti problem kao ti i jeo je 3-4 godine svaki Bozji dan jednu supenu kasiku svinjske masti.Jeste malo neoubicajena metoda,ja sve bih pojeo ali mast nikad,ali za njega je to radilo.Od mrsavog zgoljavka od nepunih 60kg na visinu od 175cm je stigao u kategoriju do 100kg,sve to zahvaljujuci njegovoj istrajnosti.
Recimo u moje vreme,tamo negde `90 godine oni koji su imali problem sa nabacivanjem mase su jeli pivski kvasac,sve dok kasnije nije i kod nas usao na trziste proteini.Bilo je i dotad Celikovi proteini ali su bili mali i skupi.
Uh, pobjednik. Svaka čast kad je uopšte mogao. Mada sećam se kad mi je jos baba pokojna pričala, kada je bila velika glad, ljudi su mazali redovno na hleb svinjsku mast. U suštini puno zdravije nego namazati Nutelu npr


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
I ja sam mu se divio i na tome kako je uopste to mogao i na istrajnosti.Cesto kada je jeo tu kasiku masti ja ga nisam mogao ni gledati.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #25 poslato: Jun 24, 2022, 08:38:10 pre podne »

Korisna tema koju si izložio na zanimljiv način. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Uvijek je dobro saslušati nečiji metod, primijeniti i saznati nešto novo. Ja sam puno toga naučio bas od ljudi koji su bili u problemu i tražili rješenje.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Od njih i najbolje naucis koji su imali/imaju isti problem kao i ti.Recimo ja sam tako "doktorirao" trening nogu jer sam imao problem sa vanjskim delom butine.Snagu sam imao,ali taj spoljasnji deo butine nikako da mi naraste koliko sam ja hteo.Zato recimo trening bicepsa nikad nisam "znao" jer sta god sam radio za biceps meni je rastao.I prilikom cucnja meni je biceps rastao.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #24 poslato: Jun 23, 2022, 10:18:55 posle podne »

Korisna tema koju si izložio na zanimljiv način. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Uvijek je dobro saslušati nečiji metod, primijeniti i saznati nešto novo. Ja sam puno toga naučio bas od ljudi koji su bili u problemu i tražili rješenje.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #23 poslato: Jun 23, 2022, 10:14:29 posle podne »

Ja sam uvek morao paziti sta jedem jer sam jako brzo dobijao na masi.Samo pogledam na meso i odmah dobijem 3kg na telesnoj tezini.Kada sam pocinjao svoju powerliftingg karijeru uvek sam imao problem da "upadnem" u kategoriju do 110kg,to sam forsirao godinu-dve i nakon sto sam shvatio da sa gubljenjem kilograma gubim i snagu presao sam u sledecu kategoriju a to je do 125kg.Tu sam mislio ooo pa imam dosta vremena dok stignem do te kilaze medutim brzo je to doslo.Sto je vazno uvek sam pazio da to bude kvalitetna masa a ne samo masti.Posle sam prerastao i tu kategoriju itd...
Ja sam bio suprotnost od tebe tj upravo ono što u ovom intervjuu izlagači nalažu. Teško dobijanje na masi uz brdo unijetih hidrata i bas savjeti ovog tipa pomogli su mi u dobijanju mišićne mase. Često je to kod mene bilo 8 obroka u toku dana.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Moj jako dobar drug,kasnije i moj trening partner i Prvak Srbije u benc pressu medu juniorima Bane Dakovic je imao isti problem kao ti i jeo je 3-4 godine svaki Bozji dan jednu supenu kasiku svinjske masti.Jeste malo neoubicajena metoda,ja sve bih pojeo ali mast nikad,ali za njega je to radilo.Od mrsavog zgoljavka od nepunih 60kg na visinu od 175cm je stigao u kategoriju do 100kg,sve to zahvaljujuci njegovoj istrajnosti.
Recimo u moje vreme,tamo negde `90 godine oni koji su imali problem sa nabacivanjem mase su jeli pivski kvasac,sve dok kasnije nije i kod nas usao na trziste proteini.Bilo je i dotad Celikovi proteini ali su bili mali i skupi.
Uh, pobjednik. Svaka čast kad je uopšte mogao. Mada sećam se kad mi je jos baba pokojna pričala, kada je bila velika glad, ljudi su mazali redovno na hleb svinjsku mast. U suštini puno zdravije nego namazati Nutelu npr


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #22 poslato: Jun 23, 2022, 10:12:02 posle podne »

Da, pivski kvasac je i danas popularna metoda,mada kompleks vitamina B se nalazi vrlo lako. Međutim meni ni to nije pomagalo a ni mnogima koje znam. Tajna je svakako u potrošnji. Naterati metabolizam da radi za nas, davati mu goriva uvijek bar malo preko čepa i tako povećati svoj bazalni.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #21 poslato: Jun 23, 2022, 04:35:12 posle podne »

Ja sam uvek morao paziti sta jedem jer sam jako brzo dobijao na masi.Samo pogledam na meso i odmah dobijem 3kg na telesnoj tezini.Kada sam pocinjao svoju powerliftingg karijeru uvek sam imao problem da "upadnem" u kategoriju do 110kg,to sam forsirao godinu-dve i nakon sto sam shvatio da sa gubljenjem kilograma gubim i snagu presao sam u sledecu kategoriju a to je do 125kg.Tu sam mislio ooo pa imam dosta vremena dok stignem do te kilaze medutim brzo je to doslo.Sto je vazno uvek sam pazio da to bude kvalitetna masa a ne samo masti.Posle sam prerastao i tu kategoriju itd...
Ja sam bio suprotnost od tebe tj upravo ono što u ovom intervjuu izlagači nalažu. Teško dobijanje na masi uz brdo unijetih hidrata i bas savjeti ovog tipa pomogli su mi u dobijanju mišićne mase. Često je to kod mene bilo 8 obroka u toku dana.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Moj jako dobar drug,kasnije i moj trening partner i Prvak Srbije u benc pressu medu juniorima Bane Dakovic je imao isti problem kao ti i jeo je 3-4 godine svaki Bozji dan jednu supenu kasiku svinjske masti.Jeste malo neoubicajena metoda,ja sve bih pojeo ali mast nikad,ali za njega je to radilo.Od mrsavog zgoljavka od nepunih 60kg na visinu od 175cm je stigao u kategoriju do 100kg,sve to zahvaljujuci njegovoj istrajnosti.
Recimo u moje vreme,tamo negde `90 godine oni koji su imali problem sa nabacivanjem mase su jeli pivski kvasac,sve dok kasnije nije i kod nas usao na trziste proteini.Bilo je i dotad Celikovi proteini ali su bili mali i skupi.
Svaka mu čast na istrajnosti.
Kad sam bio mali, nekad sam uzimao pivski kvasac, zbog vitamina.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5714


« Odgovor #20 poslato: Jun 23, 2022, 04:33:45 posle podne »

Korisna tema koju si izložio na zanimljiv način. Verujem da će mnogima biti od koristi.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27150


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #19 poslato: Jun 23, 2022, 01:59:49 posle podne »

Ja sam uvek morao paziti sta jedem jer sam jako brzo dobijao na masi.Samo pogledam na meso i odmah dobijem 3kg na telesnoj tezini.Kada sam pocinjao svoju powerliftingg karijeru uvek sam imao problem da "upadnem" u kategoriju do 110kg,to sam forsirao godinu-dve i nakon sto sam shvatio da sa gubljenjem kilograma gubim i snagu presao sam u sledecu kategoriju a to je do 125kg.Tu sam mislio ooo pa imam dosta vremena dok stignem do te kilaze medutim brzo je to doslo.Sto je vazno uvek sam pazio da to bude kvalitetna masa a ne samo masti.Posle sam prerastao i tu kategoriju itd...
Ja sam bio suprotnost od tebe tj upravo ono što u ovom intervjuu izlagači nalažu. Teško dobijanje na masi uz brdo unijetih hidrata i bas savjeti ovog tipa pomogli su mi u dobijanju mišićne mase. Često je to kod mene bilo 8 obroka u toku dana.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Moj jako dobar drug,kasnije i moj trening partner i Prvak Srbije u benc pressu medu juniorima Bane Dakovic je imao isti problem kao ti i jeo je 3-4 godine svaki Bozji dan jednu supenu kasiku svinjske masti.Jeste malo neoubicajena metoda,ja sve bih pojeo ali mast nikad,ali za njega je to radilo.Od mrsavog zgoljavka od nepunih 60kg na visinu od 175cm je stigao u kategoriju do 100kg,sve to zahvaljujuci njegovoj istrajnosti.
Recimo u moje vreme,tamo negde `90 godine oni koji su imali problem sa nabacivanjem mase su jeli pivski kvasac,sve dok kasnije nije i kod nas usao na trziste proteini.Bilo je i dotad Celikovi proteini ali su bili mali i skupi.
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #18 poslato: Jun 22, 2022, 09:07:51 pre podne »

I na kraju jos jedna mudra rec...

Jim:Nemojte da se bojite malo masti dok povecavate masu. Istovremeni trud da povecate masu i ostanete vitki nece doneti nikakve rezultate.

Jose: Budite dosledni.. Ne mozete da se pridrzavate dijete jedan dan i da ocekujete rezultate. To je dugotrajan i zamoran proces i zato budite strpljivi i drzite se svog programa.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #17 poslato: Jun 22, 2022, 09:07:12 pre podne »

Koliko je voda vazna za masu?
Victor: Voda je od presudne vaznosti, ispunjava misice, pomaze probavu i tera nutrijente u celije.

Garrett: Preporucujem najmanje 3 litre vode na dan pa i vise ako je to moguce.

Sta biste preporucili nekom ko je dostigao plafon u ishrani i ne zna kako da poveca masu?

 Jose: Rekao bih im da jedu sve sto im dodje pod ruku. Neka jedu sto vise kalorija kako bi telo vratili u polozaj za dobijanje mase.

Jim: Neka dodaju 200-250kalorija u dnevnu ishranu i vide sta ce se dogoditi. Mozda je dovoljno da jedu cetvrtinu soljice pirinca vise za svaki obrok da  stave malo vise maslaca na krompir ili da pojedu voce za dezert. Takodje neka razmisle o promeni namirnica.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #16 poslato: Jun 22, 2022, 09:05:53 pre podne »

A sta je sa kardio vezbama?

Garrett:Razlicitim ljudima odgovaraju razlicite kardio vezbe, ali sam otkrio da stimulisu apetit i da su svima od koristi. Ako radite niskim intenzitetom 20minuta bice to dovoljno da sagorite nesto masnoca i poboljsate apetit.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #15 poslato: Jun 22, 2022, 09:05:12 pre podne »

Koje suplemente preporucujete?
Garrett: Glutamin mi je na vrhu liste. To je izvanredan suplement za izgradnju i oporavak misicnih vlakana..

Victor:Uzimam sejk sa 5g glutamina i 5g kreatina dva puta na dan-kad ustanem i odmah nakon treninga. Takodje uzimam aminokiseline zajedno sa hranom dva puta dnevno kako bih osigurao unos proteina.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #14 poslato: Jun 22, 2022, 09:03:01 pre podne »

Ja sam uvek morao paziti sta jedem jer sam jako brzo dobijao na masi.Samo pogledam na meso i odmah dobijem 3kg na telesnoj tezini.Kada sam pocinjao svoju powerliftingg karijeru uvek sam imao problem da "upadnem" u kategoriju do 110kg,to sam forsirao godinu-dve i nakon sto sam shvatio da sa gubljenjem kilograma gubim i snagu presao sam u sledecu kategoriju a to je do 125kg.Tu sam mislio ooo pa imam dosta vremena dok stignem do te kilaze medutim brzo je to doslo.Sto je vazno uvek sam pazio da to bude kvalitetna masa a ne samo masti.Posle sam prerastao i tu kategoriju itd...
Ja sam bio suprotnost od tebe tj upravo ono što u ovom intervjuu izlagači nalažu. Teško dobijanje na masi uz brdo unijetih hidrata i bas savjeti ovog tipa pomogli su mi u dobijanju mišićne mase. Često je to kod mene bilo 8 obroka u toku dana.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3104


« Odgovor #13 poslato: Jun 22, 2022, 09:01:13 pre podne »

Dobar tekst. Mnogi ljudi imaju problema sa nabacivanjem mase.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.