TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395292 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 02:51:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NEKOLIKO SAVETA ZA BRŽI OPORAVAK  (Pročitano 4129 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #32 poslato: Jul 19, 2022, 06:47:41 pre podne »

Tajming treninga je takodje bitan po putanju oporavka. Ja često treniram jako kasno  noću jer imam puno obaveza u toku dana. Idealno bi bilo to raditi u periodu od 16-18h

Mada sve he svakako stvar navike. Poznajem ljude koji treniraju svako jutro u 6 ujutru.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja treniram u 18 casova isto zbog obaveza,a ranije kada sam radio kao obezbedenje trenirao sam kad sam stigao i ujutru i popodne i uvece.
Sada najnoviji trend je oko  4-5 sati ujutru,kazu isto zbog obaveza.Ja toliko rano nikad ne bih mogao.
Mogao bi, ali bi bilo jako teško prvih mjesec dana. Kada bi ti neko rekao tad ili nikad, sigurno bi našao način


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ako bi mi neko pretio sa pistoljem u ruci da moram da biram tad ili nikad onda bih naravno mogao,jer je ljudsko telo cudo navikne se na sve,ali ne bih voleo da me neko primora na to. ;D ;D ;D
Da, apsolutno. I ja sam imam mogućnost ujutru u 8 ili uveče u 9 da treniram, ja izaberem noću u 9, iako znam da je manje poželjna opcija iz ugla Bio ritma.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kada uspes da zaspis?
Često sam pod uticajem nedovoljnog sna na moju žalost. Jednostavno sam u tom nekom periodu kada sam jako zauzet svime i svacime. Tako da rijetko kad sebi mogu da priustim 7-8h sna. Ali opet se držim


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Pa ok. Neki ljudi jednostavno funkcionisu najnormalnije sa toliko sna.
Ja sam malo ljubomlran na to jer meni 8 treba. 😁
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5926


« Odgovor #31 poslato: Jul 16, 2022, 09:24:48 posle podne »

Najuspesniji ljudi su oni koji uspeju da imaju ispunjen i poslovni i privatni zivot. Uvek je izazov sve to postici, ali nije nemoguce.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3220


« Odgovor #30 poslato: Jul 16, 2022, 07:38:01 posle podne »

Taman možete napisati i kako uspevate sve da postignete i organizujte se. Mnogi ljudi postavljaju pitanje kako raditi, završiti privatne obaveze, imati socijalni život i pored svega toga biti u formi i fit...
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #29 poslato: Jul 16, 2022, 05:32:15 posle podne »

Tajming treninga je takodje bitan po putanju oporavka. Ja često treniram jako kasno  noću jer imam puno obaveza u toku dana. Idealno bi bilo to raditi u periodu od 16-18h

Mada sve he svakako stvar navike. Poznajem ljude koji treniraju svako jutro u 6 ujutru.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja treniram u 18 casova isto zbog obaveza,a ranije kada sam radio kao obezbedenje trenirao sam kad sam stigao i ujutru i popodne i uvece.
Sada najnoviji trend je oko  4-5 sati ujutru,kazu isto zbog obaveza.Ja toliko rano nikad ne bih mogao.
Mogao bi, ali bi bilo jako teško prvih mjesec dana. Kada bi ti neko rekao tad ili nikad, sigurno bi našao način


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ako bi mi neko pretio sa pistoljem u ruci da moram da biram tad ili nikad onda bih naravno mogao,jer je ljudsko telo cudo navikne se na sve,ali ne bih voleo da me neko primora na to. ;D ;D ;D
Da, apsolutno. I ja sam imam mogućnost ujutru u 8 ili uveče u 9 da treniram, ja izaberem noću u 9, iako znam da je manje poželjna opcija iz ugla Bio ritma.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kada uspes da zaspis?
Često sam pod uticajem nedovoljnog sna na moju žalost. Jednostavno sam u tom nekom periodu kada sam jako zauzet svime i svacime. Tako da rijetko kad sebi mogu da priustim 7-8h sna. Ali opet se držim


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #28 poslato: Jul 15, 2022, 01:59:01 posle podne »

Trening u zoru, tj oko 5-6 ima brojne prednosti, pruža osećaj rasterećenosti i opuštenosti celog dana, bar meni. Jedino što je potrebna zaista jaka volja da se tad ustane.  ;D

5h, aktivnost, meditacija, učenje....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2022, 01:58:24 posle podne »

Ja sam trenirao i ujutru i popodne i predvece i uvece.... Sve je zavisilo od mogucnosti. Kada sam bio najproduktivniji? Zaista nemam predstavu.
I ja sam trenirao u svako vreme osim u 3-4-5 ujutru,kada sam ujutru vezbao to je bilo najranije oko 8 sati ne ranije.Najproduktivniji sam bio kada sam vezbao od 4-6 sati popodne.

8h ujutru mi je oduvek bilo previše rano.... Ipak treba dostici neku radnu atmosferu prvo 😁
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27401


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #26 poslato: Jul 15, 2022, 01:08:24 posle podne »

Dobro, tvoj ritam je drugačiji, posebno ranije kad si se takmičio. Meni se dešavalo da upravo zbog obaveza treniram tako rano.
Naravno,jasno mi je,zato sam i naveo da je svako razlicit,svaciji organizam reaguje drugacije,ja sam samo naveo sta je meni bilo najproduktivnije.Posle dolazi posao,porodica,takmicenja itd puno faktora koji uticu na to kada cete vezbati.I ja bih sad voleo da nateram sebe da ustanem rano,posto vezbam kod kuce i odvezbam i posle sam slobodan.Ustvari odem na posao i posle posla mogu biti sa porodicom,ali onda bih garant u to vreme odmarao i opet bih bio na istom.Zato kazem jedno je sta je naoptimalnije a drugo su mogucnosti.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3220


« Odgovor #25 poslato: Jul 15, 2022, 11:43:12 pre podne »

Dobro, tvoj ritam je drugačiji, posebno ranije kad si se takmičio. Meni se dešavalo da upravo zbog obaveza treniram tako rano.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27401


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #24 poslato: Jul 15, 2022, 09:16:30 pre podne »

Trening u zoru, tj oko 5-6 ima brojne prednosti, pruža osećaj rasterećenosti i opuštenosti celog dana, bar meni. Jedino što je potrebna zaista jaka volja da se tad ustane.  ;D
Posto sam se takmicio u sportovima snage meni pored volje je bila bitna i snaga i nikako nisam imao snage bar dok nisam pojeo 2-3 cvrsta obroka.Naravno trenirao sam,zato sto sam onda mogao,ali nije bilo rezultata koje su bile kada sam trenirao popodne izmedu 4-6 sati.To je bilo najidealnije za mene.Sada treniram od 6  uvece zbog obaveza.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5926


« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2022, 08:42:17 posle podne »

Ja sam trenirao i od 7 ujutru, kada su mi obaveze to dozvoljavale. Mislio da mi je dobro i tada, a i kada treniram oko 15h.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3220


« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2022, 04:31:18 posle podne »

Trening u zoru, tj oko 5-6 ima brojne prednosti, pruža osećaj rasterećenosti i opuštenosti celog dana, bar meni. Jedino što je potrebna zaista jaka volja da se tad ustane.  ;D
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27401


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #21 poslato: Jul 14, 2022, 08:39:15 pre podne »

Ja sam trenirao i ujutru i popodne i predvece i uvece.... Sve je zavisilo od mogucnosti. Kada sam bio najproduktivniji? Zaista nemam predstavu.
I ja sam trenirao u svako vreme osim u 3-4-5 ujutru,kada sam ujutru vezbao to je bilo najranije oko 8 sati ne ranije.Najproduktivniji sam bio kada sam vezbao od 4-6 sati popodne.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #20 poslato: Jul 14, 2022, 06:31:52 pre podne »

Ja sam trenirao i ujutru i popodne i predvece i uvece.... Sve je zavisilo od mogucnosti. Kada sam bio najproduktivniji? Zaista nemam predstavu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #19 poslato: Jul 14, 2022, 06:31:00 pre podne »

Tajming treninga je takodje bitan po putanju oporavka. Ja često treniram jako kasno  noću jer imam puno obaveza u toku dana. Idealno bi bilo to raditi u periodu od 16-18h

Mada sve he svakako stvar navike. Poznajem ljude koji treniraju svako jutro u 6 ujutru.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja treniram u 18 casova isto zbog obaveza,a ranije kada sam radio kao obezbedenje trenirao sam kad sam stigao i ujutru i popodne i uvece.
Sada najnoviji trend je oko  4-5 sati ujutru,kazu isto zbog obaveza.Ja toliko rano nikad ne bih mogao.
Mogao bi, ali bi bilo jako teško prvih mjesec dana. Kada bi ti neko rekao tad ili nikad, sigurno bi našao način


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ako bi mi neko pretio sa pistoljem u ruci da moram da biram tad ili nikad onda bih naravno mogao,jer je ljudsko telo cudo navikne se na sve,ali ne bih voleo da me neko primora na to. ;D ;D ;D
Da, apsolutno. I ja sam imam mogućnost ujutru u 8 ili uveče u 9 da treniram, ja izaberem noću u 9, iako znam da je manje poželjna opcija iz ugla Bio ritma.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Kada uspes da zaspis?
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #18 poslato: Jul 13, 2022, 05:21:51 posle podne »

Tajming treninga je takodje bitan po putanju oporavka. Ja često treniram jako kasno  noću jer imam puno obaveza u toku dana. Idealno bi bilo to raditi u periodu od 16-18h

Mada sve he svakako stvar navike. Poznajem ljude koji treniraju svako jutro u 6 ujutru.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja treniram u 18 casova isto zbog obaveza,a ranije kada sam radio kao obezbedenje trenirao sam kad sam stigao i ujutru i popodne i uvece.
Sada najnoviji trend je oko  4-5 sati ujutru,kazu isto zbog obaveza.Ja toliko rano nikad ne bih mogao.
Mogao bi, ali bi bilo jako teško prvih mjesec dana. Kada bi ti neko rekao tad ili nikad, sigurno bi našao način


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ako bi mi neko pretio sa pistoljem u ruci da moram da biram tad ili nikad onda bih naravno mogao,jer je ljudsko telo cudo navikne se na sve,ali ne bih voleo da me neko primora na to. ;D ;D ;D
Da, apsolutno. I ja sam imam mogućnost ujutru u 8 ili uveče u 9 da treniram, ja izaberem noću u 9, iako znam da je manje poželjna opcija iz ugla Bio ritma.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 17 upita.