TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:14:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 27 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Neke zanimljive činjenice o hrani- šta kažu stručnjaci  (Pročitano 11883 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #403 poslato: Februar 23, 2023, 07:41:55 pre podne »

Da, upravo  tako. :D
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #402 poslato: Februar 19, 2023, 06:38:56 posle podne »

Ok, drago mi ej da smo to razjasnili, jer je tako delovalo.
Evo recimo jedan primer ja i ti sto se treninga,ishrane,suplemenata tice retko u cemu se slazemo i ipak to ne dozivljavam kao svadu,jednostavno takvi su nam organizmi i to je to.Tebi vise deluje na jednu stvar,meni na drugu.Pa seti se samo kada si pocinjao sa powerlifting takmicenjem koliko puta sam ti savetovao kako da radis benc,usko sa laktovima i pored tela a ne kao bilderi sa laktovima u stranu i onda si mi ti rekao da tebi tako odgovara i to je to.A bilo je jos puno stvari,samo mi je ovo ostavio dubok trag.Ja sam onda postavljao svetska rekorda u svojoj kategoriji osvajao svetske titule,dam savet nadolazecem talentu i on nece da me poslusa.Pa kao da si mi samar opalio.Ali bio si u pravu tebi je to odgovaralo,meni nije. ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #401 poslato: Februar 19, 2023, 10:50:22 pre podne »

Ok, drago mi ej da smo to razjasnili, jer je tako delovalo.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #400 poslato: Februar 17, 2023, 01:14:25 posle podne »

Tu smo da iznosimo mišljenja.Svako ima pravo na svoje pogotovu ukoliko za tako nešto ima  i neki rad,istraživanje itd..
Za nekim prozivkama nema potrebe, svi ste stručni i znajte da mnogi naši forumaši ovo čitaju.
Shodno tome nastavite lepo sa iznošenjem mišljenja Hvala.

Slazem se. Hvala na ukazanom savetu-komentaru.
Prosto me je ponelo u sekundi, jer vidim na koju stranu naginje, a trebala bi biti sloboda misljenja.
Zavrsila je fakultet,postala doktor.I ako nema dete ima ogromno znanje  i nijednom recenicom nije nipodostavala tvoje znanje i misljenje..
Samo pozitivno,to sto se ne slazemo ne znaci da nipodostavamo tvoje misli.
« Poslednja izmena: Februar 17, 2023, 01:28:53 posle podne od strane Miki Mihajlovic » Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #399 poslato: Februar 17, 2023, 01:12:42 posle podne »

Tu smo da iznosimo mišljenja.Svako ima pravo na svoje pogotovu ukoliko za tako nešto ima  i neki rad,istraživanje itd..
Za nekim prozivkama nema potrebe, svi ste stručni i znajte da mnogi naši forumaši ovo čitaju.
Shodno tome nastavite lepo sa iznošenjem mišljenja Hvala.
Apsolutno se slazem.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #398 poslato: Februar 17, 2023, 01:11:39 posle podne »

U redu, posto ja u praksi nemam nikoga sa malom decom oko sebe i en pricam sa njima.
Izvintie, ali po svaku cenu terate svojom pricom i bukvalno nipodastavate tudje znanje.
Apsolutno se en slazem sa vama, da ne kazem da su plitka vasa razmisljanja, ali totalno.
Ja ne nipodostavam nicije misljenje,poslusam svakoga.Cesto se desava da se ne slazemo sa svakim.To je normalno.Nema svako jednako iskustvo sto je i opet normalno.Ja ti samo pricam kad si bas decu naveo da ja imam iskustva sa detetom jer ih imam troje i najstariji ima 16 godina,uskoro 17.
To da su mi plitka znanja na osnovu skoro 17 godina iskustva ne bih rekao.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #397 poslato: Februar 16, 2023, 12:15:38 posle podne »

Tu smo da iznosimo mišljenja.Svako ima pravo na svoje pogotovu ukoliko za tako nešto ima  i neki rad,istraživanje itd..
Za nekim prozivkama nema potrebe, svi ste stručni i znajte da mnogi naši forumaši ovo čitaju.
Shodno tome nastavite lepo sa iznošenjem mišljenja Hvala.

Slazem se. Hvala na ukazanom savetu-komentaru.
Prosto me je ponelo u sekundi, jer vidim na koju stranu naginje, a trebala bi biti sloboda misljenja.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #396 poslato: Februar 15, 2023, 09:23:18 posle podne »

Tu smo da iznosimo mišljenja.Svako ima pravo na svoje pogotovu ukoliko za tako nešto ima  i neki rad,istraživanje itd..
Za nekim prozivkama nema potrebe, svi ste stručni i znajte da mnogi naši forumaši ovo čitaju.
Shodno tome nastavite lepo sa iznošenjem mišljenja Hvala.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #395 poslato: Februar 15, 2023, 02:47:37 posle podne »

Da ne kazem ogranicena kao terasa.
A bas em zanima i da li koelginica Anita ima dete i ko su ti njeni toliko neupuceni prijatelji psiholozi psoto pricaju kontra od svih ostalih.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #394 poslato: Februar 15, 2023, 02:46:41 posle podne »

U redu, posto ja u praksi nemam nikoga sa malom decom oko sebe i en pricam sa njima.
Izvintie, ali po svaku cenu terate svojom pricom i bukvalno nipodastavate tudje znanje.
Apsolutno se en slazem sa vama, da ne kazem da su plitka vasa razmisljanja, ali totalno.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #393 poslato: Februar 14, 2023, 08:46:14 posle podne »

Toliko mnogo škola danas postoji i toliko je informacija na internetu da sam i dalje u čudu zbog silnih zabluda.

Zato sto se pruzaju oprecne informacije pa pocevsi od pedijatara.
To jeste veliki problem. Uvek postoje različiti stavovi. A problem je i što se na Internetu mogu naći i brojne netačne informacije.
To je istina za netacne informacije na internetu,ali kada procitas neku informaciju ne uzimas zdravo za gotovo,nego prostudiras ako nisi siguran,a druga stvar je da ja samo na proverenim stranama potrazujem stvari ne svugde.Ne bih sad naveo koje da ne bih pravio reklame ali svi dobro znamo koje.

Tri raylicita lekara' tri raylicite cinejnice. I sta sad? Nemojte mi reci da se niste susrelis a time.
Ima uvek toga. U tom slučaju tražim neke originalne radove u vezi sa konkretnom temom, pa vidim kakvi su rezultati istraživanja.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5719


« Odgovor #392 poslato: Februar 14, 2023, 08:13:44 posle podne »

Na kraju se sve to odrazi i na njihovo ponašanje i upadamo u začarani krug.
Posle se pitaju zašto su neka deca agresivna ili imaju neki drugi problem sa ponašanjem.
Ili sto je jos gore povuce se u sebe i krivi samog sebe zbog svega sto mu se desilo....
Jeste. To je isto loš model ponašanja. Svaljivanje krivice na sebe i generalno taj osećaj krivice je poguban po mentalni status neke osobe.
To je mozda i losiji model ponasanja nego kod onoga koji "explodira" .
Smatram da jeste to gori model ponašanja, nego kada neko izviče i izduva se. Bolje je u nekim situacijama da se oslobodimo stresa tako što ćemo da izvičemo, nego da sve skupljamo u sebe.
Ne mora obavezno da se na nekog izdere moze i onako u vazduh,ali da onda "ispusti" iz sebe sve sto ga muci.Ja sam to cesto predlozio sinu i on ga cesto koristi i dan danas.Ja na srecu imam trening pa tamo se "izderem",to je moja terapija,kao i setnje kroz prirodu.
Ma naravno. Najbolje se izvičemo, ali ne nekoj osobi, nego ovako, što kažeš u prazno. Nekada je to potrebno. Isto kao što je povremeno potrebno da se opsuje, bar u prazno. To su i psihijatri rekli da je korisno za smanjenje stresa.
Sačuvana
drAnita Mrdakovic
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3107


« Odgovor #391 poslato: Februar 14, 2023, 02:54:48 posle podne »

Ovo postaje teme za prepirke, tako izgleda. A Miki ima dovoljno iskustva da može da da savet, s druge strane ja radim i sa brojnim psiholozima i na neki način se bavim i time.

Idem na psihoterapiju i imam recimo pet prijatelja psihologa, pratim ljude lekare koji se bave decijom psihologijom i roditeljima, citam knjige
O svemu tome. .... i ne slazem se sa vama u dosta toga.
Citanje knjige i pricanje sa ljudima i PRAKSA su sasvim druga stvar.I ja sam kao roditelj pocetnik procitao milion knjiga o roditeljstvu,sto posle u praksi ne da pola nije tacno,barem u mom slucaju nego slobodno mogu reci da u 80% slucajeva nije bilo tacno.
Opet se i ovde slažemo. Čitanje knjiga i praksa definitivno nisu isto. Razlikujemo se i svi mi i u tome je čar.
Trebamo deliti savete iz iskustva ili zato što smo za određenu temu kompetentni. Svaka druga tvrdnja nije konstruktivna.
Sačuvana
dr Anita Mrdaković
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #390 poslato: Februar 14, 2023, 02:30:49 posle podne »

Ovo postaje teme za prepirke, tako izgleda. A Miki ima dovoljno iskustva da može da da savet, s druge strane ja radim i sa brojnim psiholozima i na neki način se bavim i time.

Idem na psihoterapiju i imam recimo pet prijatelja psihologa, pratim ljude lekare koji se bave decijom psihologijom i roditeljima, citam knjige
O svemu tome. .... i ne slazem se sa vama u dosta toga.
Citanje knjige i pricanje sa ljudima i PRAKSA su sasvim druga stvar.I ja sam kao roditelj pocetnik procitao milion knjiga o roditeljstvu,sto posle u praksi ne da pola nije tacno,barem u mom slucaju nego slobodno mogu reci da u 80% slucajeva nije bilo tacno.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #389 poslato: Februar 14, 2023, 02:29:01 posle podne »

Toliko mnogo škola danas postoji i toliko je informacija na internetu da sam i dalje u čudu zbog silnih zabluda.

Zato sto se pruzaju oprecne informacije pa pocevsi od pedijatara.
To jeste veliki problem. Uvek postoje različiti stavovi. A problem je i što se na Internetu mogu naći i brojne netačne informacije.
To je istina za netacne informacije na internetu,ali kada procitas neku informaciju ne uzimas zdravo za gotovo,nego prostudiras ako nisi siguran,a druga stvar je da ja samo na proverenim stranama potrazujem stvari ne svugde.Ne bih sad naveo koje da ne bih pravio reklame ali svi dobro znamo koje.

Tri raylicita lekara' tri raylicite cinejnice. I sta sad? Nemojte mi reci da se niste susrelis a time.
Inace ja licno se nisam susreo ali ako bi se susreo onda odem kod cetvrtog i vidim sta ce on reci i ako i on kaze nesto drugo onda ja odlucujem sta ce biti.Simple is that.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Jeste, ali ja bih bar voleo da znam nesto sa sigurnoscu kada je moje zdravlje u pitanju.
Nista nije 100%!Ni kod doktora,ni kod automehanicara,ni kod zidara,nigde!Svi samo  procenjuju sta bi moglo biti na osnovu onoga sto cuju.Isto ti kao personalni trener ne mozes klijentu da garantujes da ce 100% da smrsa ili da nabaci masu samo zato sto si ti to uradio ili znas nacine kako se to radi cak imas i ti iskustva u tome,ali se opet moze desiti da klijent nece postici ono sto ste zacrtali kao cilj.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 27 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.