TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:17:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misicna masa,pumpanje..  (Pročitano 19950 puta)
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #60 poslato: April 11, 2008, 10:31:51 pre podne »

WHEY SE NE PIJE UJUTRU NA PRAZAN STOMAK.uz obrok da,ali na prazan stomak ne.Isto tako i uvece,mlijeko uvece na definiciji,sanjaj.Popij mjericu uvece uz obrok,najbolje uz posni sir
Sačuvana
two more...no matter what...!
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #59 poslato: April 11, 2008, 10:24:57 pre podne »

program cista klasika -grudi,biceps
                            -Ramena,noge
                            -ledja,triceps
brate grudi i biceps nikada ne idu zajedno,a ni ledja i triceps,malo si pogresio,radi grudi i triceps a ledja i biceps,ramena i noge nikako zajedno,razdvoj jedan dan noge i stomak a jedan ramena i stomak.

a zasto bi tako radio?To je nista mnogo bolji program...osim razdvajanja nogu

slazem se ... za nijansu bolje od njegovog :/  ali radi sve to.. nije toliko bitno  .. nek experimentishe ima vremena treba sve probati i naci ce shta mu odgovara ..
cekaj a zasto taj program ne valja,ako postoji uopste neko objasnjenje??radio sam ga u pocetku i dobro se pokazao,taj program se preporucuje pocetnicima,mozda bi bas taj program njemu odgovarao,ali dobro mora neko i da se pravi pametan i da kaze da ne valja.
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #58 poslato: April 11, 2008, 10:13:25 pre podne »

Jedem brate 6 puta,samo sad kad imam i ovaj djavo od proteina ne mogu da stignem da se ubijam od hrane..valjda se i to broji kao obrok.Nego koliko onda unosim dnevno proteina iz kante?je li dosta 3 x 60 dnevno?


posle treninga sa tegowima (sa dextrozom i wodom, tad ti je mnogo biitno, pa mozes da uzmes 2 merice)
izmeĂ°u dva obroka (sa wodom zawisi kad ides u teretanu, prosudi sam)
pred spavanje (obawezno sa mlekom, mozes i tad 2 merice)
nakon noćnog sna (cim se probudis, sa wodom)
i gledaj da ne unosis prewise elita, nego se skoncentrisi na ishranu, obrati paznju da unosis wise proteina iz hrane...to pokusawam da ti objasnim...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #57 poslato: April 11, 2008, 10:02:31 pre podne »

Jedem brate 6 puta,samo sad kad imam i ovaj djavo od proteina ne mogu da stignem da se ubijam od hrane..valjda se i to broji kao obrok.Nego koliko onda unosim dnevno proteina iz kante?je li dosta 3 x 60 dnevno?
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #56 poslato: April 11, 2008, 09:50:21 pre podne »

Ljudi kako je dobar ovaj Whey protein od banane,prvi put u zivotu pijem protein .. E ovako ce da stoje stvari:
kad se probudim:3dl mlijeka sa dozom proteina
doruckujem tunjevinu sa salatom
prije treninga kreatin i dekstroza
posle treninga kreatin pa posle njega opet sejk od proteina
rucak
i pred spavanje sejk i to je to:D sto mislite?Evo ako cu da radim kako ste mi rekli,sto mislite o ovome
pon:biceps uto:triceps sri:grudi cet:ramena pet:ledja sub:noge p.s.svaki drugi dan trcanje predvece,trening ujutro
P.S.S. je li dosta da ga pijem 3 puta dnevno na 99kg?i moracu manje sa mlijekom a vise sa vodom zbog kreatina?
koliko treba da unesem dnevno ovoga,necu da ga zalim ..radi se o 2.27 kg


probaj owako:
biceps+triceps
grudi+ramena
ledja+trapez
noge
kada jedes tunjewinu ocedi ulje (jer ipak oces da smrsas)
ujtru kad ustanes trebas da popijes SA WODOM elite, a JEDINO PRED SPAWANJE GA PIJES SA MLEKOM...
tih 300 grama proteina ne unosis samo iz elita, NEGO IZ TUNJEWINE, CURETINE, BELOG MESA, RIBE, BELANACA...
koliko ti imas obroka dnewno? zar nismo rekli da trebas da powecas broj obroka, da bi ubrzao metabolizam, i tako gubio na salu?????
kapiras?????
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Lokk1
Gost
« Odgovor #55 poslato: April 11, 2008, 12:53:38 pre podne »

program cista klasika -grudi,biceps
                            -Ramena,noge
                            -ledja,triceps
brate grudi i biceps nikada ne idu zajedno,a ni ledja i triceps,malo si pogresio,radi grudi i triceps a ledja i biceps,ramena i noge nikako zajedno,razdvoj jedan dan noge i stomak a jedan ramena i stomak.

a zasto bi tako radio?To je nista mnogo bolji program...osim razdvajanja nogu

slazem se ... za nijansu bolje od njegovog :/  ali radi sve to.. nije toliko bitno  .. nek experimentishe ima vremena treba sve probati i naci ce shta mu odgovara ..
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #54 poslato: April 11, 2008, 12:52:54 pre podne »

pijem li protein u danima kad odmaram?pijem 200+ grama dnevno,+ sto jedem 2 puta tunjevinu u toku dana i pilece bijelo.Sjutra cu da odmorim jer idem po principu 2 dana teretana treci odmor?

brate za doruchak samo mozesh uneti 50g :// kako si ti doshao do 80 za ceo dan mi nije jasno ...

treba da pijesh protein i kada trenirash i kada ne trenirash ... ne morash ujutru /uveche .. najbitnije ti je odma posle treninga .. ako imash para i nije problem bilo bi dobro i po ustajanju i pred spavanje da popijesh shake (ovaj uveche uspori sa nechim ) 

shto vishe to bolje znachi ...
Sačuvana
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #53 poslato: April 11, 2008, 12:35:38 pre podne »

pijem li protein u danima kad odmaram?pijem 200+ grama dnevno,+ sto jedem 2 puta tunjevinu u toku dana i pilece bijelo.Sjutra cu da odmorim jer idem po principu 2 dana teretana treci odmor?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #52 poslato: April 10, 2008, 04:57:31 posle podne »

program cista klasika -grudi,biceps
                            -Ramena,noge
                            -ledja,triceps
brate grudi i biceps nikada ne idu zajedno,a ni ledja i triceps,malo si pogresio,radi grudi i triceps a ledja i biceps,ramena i noge nikako zajedno,razdvoj jedan dan noge i stomak a jedan ramena i stomak.

a zasto bi tako radio?To je nista mnogo bolji program...osim razdvajanja nogu
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #51 poslato: April 10, 2008, 03:09:39 posle podne »

Ukupno 300g proteina iz cele ishrane. Znachi ne 300g whey-a nego ukupno proteina u toku dana.
Jedi pileca prsa, cureca prsa, tunjevine , pogledaj podforum ishrana i bice ti sve jasno.
Moze lako da se unese 300 g proteina i nikako samo proteini iz kante(whey).
Sačuvana
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #50 poslato: April 10, 2008, 02:56:34 posle podne »

ja cu onda da povratim..nema sanse da mogu unijet` toliko proteina dnevno..evo neka bude iz hrane oko 80proteina tu i tamo,a kako da rasporedim toliko? jos 220g..uh znaci po skoro 2 mjere 4 puta dnevno ili taman 4..da se presnijetim.A ko me nacera da ga uzmem,..a popicu ga pa mi na nos izlazio,i onako ce mi trajat` 5 dana
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #49 poslato: April 10, 2008, 02:49:32 posle podne »

pa trebati dnevno minimum 3g proteina na kilogram, znachi u tvom sluchaju min 300g proteina i iz whey-a i iz hrane.
Dekstroze uzimaj min. 30g  uz whey posle treninga.
Trebalo bi da imash trchanje ujutu na prazan stomak, a teretana kasnije(najbolje oko 4-5 h).
Sačuvana
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #48 poslato: April 10, 2008, 02:03:16 posle podne »

Ljudi kako da pijem ovo ? 99kg,znaci dnevno pijem 220grama proteina +hrana sto ima tu i tamo.A uz to i kreatin.Kako to da ukombinujem?Znam u sustini ali izgleda da treba masu dekstroze sa proteinom ako cu ovoliko dnevno i dje da ubacim  toliko proteina dnevno..kad!
Sačuvana
podgoricanin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #47 poslato: April 10, 2008, 10:55:25 pre podne »

Ljudi kako je dobar ovaj Whey protein od banane,prvi put u zivotu pijem protein .. E ovako ce da stoje stvari:
kad se probudim:3dl mlijeka sa dozom proteina
doruckujem tunjevinu sa salatom
prije treninga kreatin i dekstroza
posle treninga kreatin pa posle njega opet sejk od proteina
rucak
i pred spavanje sejk i to je to:D sto mislite?Evo ako cu da radim kako ste mi rekli,sto mislite o ovome
pon:biceps uto:triceps sri:grudi cet:ramena pet:ledja sub:noge p.s.svaki drugi dan trcanje predvece,trening ujutro
P.S.S. je li dosta da ga pijem 3 puta dnevno na 99kg?i moracu manje sa mlijekom a vise sa vodom zbog kreatina?
koliko treba da unesem dnevno ovoga,necu da ga zalim ..radi se o 2.27 kg
« Poslednja izmena: April 10, 2008, 10:59:09 pre podne od strane podgoricanin » Sačuvana
Mr.3d1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34

You fuck with Me,you fuck with the best.

« Odgovor #46 poslato: April 10, 2008, 10:12:26 pre podne »

program cista klasika -grudi,biceps
                            -Ramena,noge
                            -ledja,triceps
brate grudi i biceps nikada ne idu zajedno,a ni ledja i triceps,malo si pogresio,radi grudi i triceps a ledja i biceps,ramena i noge nikako zajedno,razdvoj jedan dan noge i stomak a jedan ramena i stomak.
Sačuvana
JA sam SVE sto ti NIKAD neces biti.
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.